Staňkov 2017 - Memoriál Františka Bracha

Liga: VCT
Místo: Staňkov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 01. 07. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 18. 06. 2017 18:00
Konec rezervace: 30. 06. 2017 18:00
Začátek tipování:  01. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 01. 07. 2017 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-stankov-8255.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Halámky JHJan Prokes
22Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
33Stříbřec JHKateřina Jonáčková
45Slavošovice CBOndřej Steinhäusl
56Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
67Lásenice JHHanka Straňáková
78Cizkrajov JHKarel Běhan
89Stříbřec JHKateřina Jonáčková
910Mníšek JHJan Zahradník
1011Polště JHKarel Hummler
1112Stajka JHLuboš Petr
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Staňkov JHJan Zahradník
22Rapšach JHstáňa
33Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
44Stříbřec JHKateřina Jonáčková
55Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
66Lásenice JHHanka Straňáková
77Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lásenice JH--18,602014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Markvarec JH--19,042015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Cizkrajov JH19,5118,4019,512016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kolence JH19,8719,8719,872012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Rudolfov CB19,9219,3319,922016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stříbřec JH19,9319,4419,932016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Kolence JH--20,002015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chlum u Třeboně JH20,0620,0620,062012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Novosedly nad Nežárkou JH--20,092014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mníšek JH--20,102015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kolence JH20,3320,2320,332016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Valtínov JH20,5420,5120,542016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Zdešov JH--20,622014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mníšek JH20,6719,5120,672016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Zdešov JH--20,712013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Valtínov JH--20,792015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Slavošovice CB--20,862015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Lásenice JH20,8920,6920,892016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chlum u Třeboně JH--20,922015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Chlum u Třeboně JH21,0220,8921,022016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hamr JH21,1121,1121,112012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Stajka JH21,1820,7721,182016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Stříbřec JH--21,262015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Lásenice JH--21,342015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Mníšek JH--21,522014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chlum u Třeboně JH--21,602014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Branná JH--22,202014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mníšek JH22,7422,7422,742012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Markvarec JH22,8021,8722,802016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Stříbřec JH--22,832013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Lomnice nad Lužnicí JH22,9622,9622,962012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Halámky JH--23,012015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Staňkov JH--23,052014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Halámky JH23,2522,9823,252016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Stříbřec JH23,3923,3923,392011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Mníšek JH--23,792013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Frahelž JH--24,242013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Zdešov JH24,3924,3924,392012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Stříbřec JH--24,462014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Kolence JH24,4924,4924,492011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Hamr JH24,5424,1424,542016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Roseč JH24,6022,8024,602016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Staňkov JH--24,882013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Český Rudolec JH25,2825,2825,282012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Panské Dubenky JI25,6525,6525,652011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Chlum u Třeboně AJH25,8125,8125,812011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Heřmaneč JH--25,872013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Domanín JH--26,122014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Majdalena JH--26,352014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Hamr AJH26,5726,5726,572011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Stříbřec BJH26,8226,2826,822016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Lomnice nad Lužnicí JH--26,832014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Novosedly nad Nežárkou JH--27,132015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Novosedly nad Nežárkou AJH27,4827,4827,482011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Hosín CB27,4820,0827,482016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Domanín JH27,6227,6227,622012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Chlum u Třeboně CJH--27,642015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Stříbřec JH28,1428,1428,142012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Novosedly nad Nežárkou JH28,3528,3528,352012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Frahelž JH--28,472014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Rapšach JH29,1828,7129,182016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Heřmaneč JH--29,702014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Novosedly nad Nežárkou JH--32,162013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Halámky JH--32,372014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Lomnice nad Lužnicí JH--34,122013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Mníšek AJH34,2934,2934,292011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Stajka JH--34,482015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Lásenice JH34,7134,7134,712012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Mirochov JH34,9734,9734,972012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Majdalena JH35,0235,0235,022011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Stráž nad Nežárkou JH35,4235,4235,422011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Staňkov JH35,7835,7835,782012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Lásenice JH35,8635,8635,862011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Chlum u Třeboně BJH36,6536,6536,652011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Markvarec JH--37,732013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Kolence JH--38,092014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Staňkov JH40,0040,0040,002011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Hamr JH--42,372014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Frahelž JH45,2345,2345,232011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Halámky JH--47,872013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Kolence JH--51,362013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Domanín JH--64,802013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Majdalena JH73,8673,8673,862012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Stajka JH--76,622014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Frahelž JH80,3880,3880,382012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Žíteč JH87,5587,5587,552012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Staňkov JH--NP2015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Zdešov JH--NP2015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Hamr BJH24,7424,74NP2012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Chlum u Třeboně JH--NP2013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Slavošovice CBNPNPNP2016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Dvory nad Lužnicí JH--NP2013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Stříbřec BJH--NP2015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Lásenice JH--NP2013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Novosedly nad Nežárkou JH--DSQ2016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/25 Staňkov, Memoriál Fr. Bracha
VCT
2012/06/23 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2013/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2014/06/28 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2015/06/27 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2016/06/25 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2017/07/01 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/07/01 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2017/07/08 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2017/07/15 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2017/07/22 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2017/08/05 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2017/08/12 Příbraz, O pohár obce Příbraz
VCT
2017/08/19 Rapšach, VCT Rapšach
VCT
2017/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2017/09/16 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga