Staňkov 2016 - IV. kolo (závěrečné)

Liga: CHL
Místo: Staňkov I
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 24. 09. 2016 10:00
Kontakt:   Inderholc
Telefon:  724964925

Začátek rezervace: 10. 09. 2016 11:00
Konec rezervace: 19. 09. 2016 23:00
Začátek tipování:  24. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 24. 09. 2016 00:00
Zadal: Aneta Hoffmannová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: MH
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

 

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska
Okresní sdružení hasičů Domažlice
Odborná rada mládeže okresu Domažlice
Sbor dobrovolných hasičů Staňkov
si Vás dovolují pozvat na

 

Soutěž se bude konat v sobotu 24. září 2016 na fotbalovém hřišti ve Staňkově.

Dojezd účastníků je do 9:45 hod.

Slavnostní zahájení soutěže je v 10:00 hod.

Bude se soutěžit v disciplíně požární útok dle směrnic hryPlamen. Každé družstvo má možnost dvou pokusů. Výsledky soutěže se započítávají do CHLMH.

Kategorie

  • starší (12 - 15 let)
  • mladší (6 -11 let)
  • přípravka (do 6 let)

Dopravní vedení

  • 2 hadice B min. délka 9,5 m, min. plošná šíře 113 mm
  • 4 hadice C min. délka 9,5 m, min. plošná šíře 79 mm

Stroj PS 12 (s přetlakovým ventilem nastaveným na 0,3 MPa,)


Ústroj: jednotná (pracovní nebo sportovní oděv a obuv, ochranná přilba)


Průběh soutěže: požární útok – 2 pokusy, lepší čas se započítává do celkového hodnocení


Časomíra: elektronická, sklopné terče


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-stankov-i-7615.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Staňkov I DODušan Inderholc
22Chodov DODušan Inderholc
33Hluboká DODušan Inderholc
45Stanětice DOAneta Hoffmannová
57Chodská Lhota DOAneta Hoffmannová
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Staňkov I DODušan Inderholc
22Chodov DODušan Inderholc
33Petrovice DODušan Inderholc
44Chodská Lhota DOAneta Hoffmannová
55Hluboká DODušan Inderholc
Přípravka
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Staňkov I DODušan Inderholc


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krchleby DO16,9916,5616,562016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Srbice DO16,6616,6116,612016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vidice DO17,7319,8317,732016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Křenovy DO17,7518,8617,752016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zichov DONP20,4520,452016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Neuměř DO26,5122,1022,102016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Čermná ADO23,2323,0823,082016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Staňkov I DONP23,6323,632016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ohučov DO24,0024,3324,002016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vránov DO29,65NP29,652016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Čermná BDO35,8536,1435,852016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Velký Malahov DONP69,7569,752016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Metelsko DONPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ohučov DO22,2662,8622,262016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Srbice DO23,4426,1823,442016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Milavče DONP23,5723,572016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vidice DO24,8627,2624,862016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Staňkov I DO29,37NP29,372016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Horšovský Týn DO52,1439,4439,442016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zichov DONP42,5542,552016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Staňkov, fotbalové hřiště, 14. ročník o pohár města
-
2016/09/10 Staňkov, fotbalové hřiště, Noční soutěž s PS8
-
2016/09/24 Staňkov, IV. kolo (závěrečné)
CHL
Kdy Kde Liga


Soutěže