Staňkov, fotbalové hřiště 2016 - 14. ročník o pohár města

Liga: -
Místo: Staňkov I
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 10. 09. 2016 12:00
Kontakt:   Inderholc
Telefon:  724964925

Začátek rezervace: 20. 08. 2016 12:00
Konec rezervace: 09. 09. 2016 12:00
Začátek tipování:  10. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 10. 09. 2016 00:00
Zadal: Aneta Hoffmannová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Staňkov 

a

 město Staňkov

 si Vás tímto dovolují pozvat  na

 „14. ročník o pohár města Staňkova

 v požárním útoku

která se koná dne 10. 9. 2016 na fotbalovém hřišti ve Staňkově

Program: 12:00 – 13:00 prezentace družstev

 13:00 Nástup

13:15 Zahájení soutěže

15-30 min po doběhnutí posledního družstva bude vyhlášení výsledků

 

V 18: 00 vystoupí skupina Telefon  

 

V případě malého počtu družstev bude soutěž zrušena

Občerstvení zajištěno  Uvedené časy jsou pouze orientační

Organizační zabezpečení soutěže Útok bude probíhat dle pravidel požárního  sportu. Muži i ženy běží na dvě hadice B hadice mohou být úzké. Běží se dva útoky. Počítá se lepší čas. Bude elektronická časomíra a sklopné terče.


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-stankov-i-8054.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka
22Srbice ženyDOAneta Hoffmannová
33Ohučov mužiDOAneta Hoffmannová
44Krchleby Muži výběrDOPavel Krchlebak
55Vidice MužiDOTereza Voráčová
66Čermná A, mužiDOAneta Hoffmannová
77Srbice mužiDOAneta Hoffmannová
88Ohučov ženyDOAneta Hoffmannová
910Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
1012Čermná B, muži DOAneta Hoffmannová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krchleby DO16,9916,5616,562016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Srbice DO16,6616,6116,612016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vidice DO17,7319,8317,732016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Křenovy DO17,7518,8617,752016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zichov DONP20,4520,452016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Neuměř DO26,5122,1022,102016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Čermná ADO23,2323,0823,082016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Staňkov I DONP23,6323,632016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ohučov DO24,0024,3324,002016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vránov DO29,65NP29,652016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Čermná BDO35,8536,1435,852016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Velký Malahov DONP69,7569,752016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Metelsko DONPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ohučov DO22,2662,8622,262016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Srbice DO23,4426,1823,442016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Milavče DONP23,5723,572016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vidice DO24,8627,2624,862016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Staňkov I DO29,37NP29,372016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Horšovský Týn DO52,1439,4439,442016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zichov DONP42,5542,552016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Staňkov, fotbalové hřiště, 14. ročník o pohár města
-
2016/09/10 Staňkov, fotbalové hřiště, Noční soutěž s PS8
-
2016/09/24 Staňkov, IV. kolo (závěrečné)
CHL
2017/08/19 fotbalové hřiště ve Staňkově, O pohár města Staňkova 2B
-
2017/08/19 Staňkov fotbalové hřiště, Staňkovská noční osma
-
2017/09/16 Staňkov, fotbalové hřiště, Závěrečné kolo CHLMH
CHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič
-
2017/08/26 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2017/08/26 Bílý Potok -bývalé hřiště, H-L Praděd 2B
-
2017/08/26 Heroltice, Hřiště, ŽL -> Heroltická hasičská sešlost - 14. ročník
-
2017/08/26 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2017/08/26 Kostel sv. Zdislavy, O pohár starosty obce Prostřední Bečva
-
2017/08/26 Zbraslavice, Noční soutěž na 2B
-
2017/08/26 Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák), noční soutěž pod umělým osvětlením (2.B)-(B75 C52
-
2017/08/26 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 3.ročník Memoriálu Jury Bartoňa, 2B
-
2017/08/26 Areál SDH Petrovice, Noční soutěž: O Putovní pohár SDH Petrovice
-
2017/08/26 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ - jubilejní 10. ročník
-
2017/08/27 Areál SDH Sokolí, XVII. ročník Memoriálu Luboše Švaříčka
-
2017/08/27 Závada, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty SDH
-
2017/09/01 Jezdkovice, fotbalové hřiště, Noční soutěž 2017, 2B
-
2017/09/01 NOČNÍ HASIČSKÉ ZÁVODY Kostníky, hřiště u Hájku, KOSTNÍKY
-
2017/09/01 Areal Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota 2B
-
2017/09/02 Hřiště Dolní Bukovsko, 8.závod seriálu Č.B. dvojboj. Pouze pro okres Č.B.
-
2017/09/02 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2017/09/02 Lhotice, O putovní pohár starosty obce
-
2017/09/02 Maršovice, 12.kolo Žďárské ligy v Maršovicích 2.9.2017
-
2017/09/02 Markvarec, O pohár Starosty obce Markvarec M,Ž
-
2017/09/02 Hasičský areál v Milostovicích, 13. kolo Moravskoslezského poháru
-
2017/09/02 Zborovice, hřiště T.J. Pilana, II.ročník Noční soutěže mladých hasičů
-
2017/09/02 Jaroměřice nad / Rok Střelnice, Pohár starosty SDH
-
2017/09/02 Hřiště v Trusovicích u KD, Noční soutěž v Trusovicích Muži/ženy 2B
-
2017/09/02 Lhotice, Noční pohárová soutěž PS8 a PS12 bez omezení
-
2017/09/08 Areál hřiště v Janovicích, VIII. kolo NJL - IV r. Noční soutěž Janovice (NJ)!
-
2017/09/08 Noční Krasonice, Noční Krasonice
-
2017/09/08 Cizkrajov, Noční závody v Cizkrajově
-
2017/09/08 areál hz SDH Služovice, NHHL Služovice 2017 - noční soutěž v PÚ na 2B
-
2017/09/09 Jiřice, O pohár Starosty obce Jiřice
-
2017/09/15 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2017/09/16 na hřišti u čističky, o putovní pohár SDH Písečné
-
2017/09/16 Český Brod, Sportovní den hasičských přípravek
-
2017/09/16 Atletický stadion, XXII.ročník "O pohár starosty města Nová Včelnice"
-
2017/09/16 Hněvkovice, O putovní pohár obce Hněvkovice M,Ž
-
2017/09/16 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2017/09/16 Dolany - Hasičská zbrojnice, Noční hasičská soutěž na 2B o putovní pohár
-
2017/09/16 Hřiště TJ Sokol, Fryčovický Hrbol
-
2017/09/16 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2017/09/16 Litenčice, Noční soutěž - O pohár starosty obce
-
2017/09/17 Knínice, VII. ročník O putovní pohár SDH Knínice
-
2017/09/23 místní hřiště, O POHÁR OBCE ÚSTRAŠICE a Memoriál Patrika Pažina
-
2017/09/23 Areál Mšk Hurbanovo, Pohár primátorky mesta Hurbanovo
-
2017/09/23 Kulturní areál Výkleky, Pohárová soutěž v PÚ ( muži - 3B, ženy - 2B )
-
2017/09/23 Výkleky, Pohárová soutěž v požárním útoku Výkleky 2017
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 Olomouc - pohár starosky OSH, Olomouc stadion Lokomotiva - Pohár starostky OSH
-
2017/09/23 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2017/10/07 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga