Staňkov, fotbalové hřiště 2016 - Noční soutěž s PS8

Liga: -
Místo: Staňkov I
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 10. 09. 2016 21:00
Kontakt:   Inderholc
Telefon:  724964925

Začátek rezervace: 04. 09. 2016 17:15
Konec rezervace: 09. 09. 2016 12:00
Začátek tipování:  10. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 10. 09. 2016 00:00
Zadal: Aneta Hoffmannová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Staňkov 

a

 město Staňkov

 si Vás tímto dovolují pozvat  na

 „14. ročník o pohár města Staňkova

 v požárním útoku

která se koná dne 10. 9. 2016 na fotbalovém hřišti ve Staňkově

 

V 18: 00 vystoupí skupina Telefon

V 21:00 bude zahájena noční soutěž se stroji PS8      

                                                                

V případě malého počtu družstev bude soutěž zrušena

Občerstvení zajištěno  Uvedené časy jsou pouze orientační

Organizační zabezpečení soutěže Útok bude probíhat dle pravidel požárního  sportu. Muži i ženy běží na dvě hadice B hadice mohou být úzké. Běží se dva útoky. Počítá se lepší čas. Bude elektronická časomíra a sklopné terče. 


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-stankov-i-8055.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka
22Ohučov ženyDOAneta Hoffmannová
33Oprechtice mužiDOVáclav Pejsar
47Ohučov mužiDOAneta Hoffmannová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krchleby DO16,9916,5616,562016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Srbice DO16,6616,6116,612016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vidice DO17,7319,8317,732016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Křenovy DO17,7518,8617,752016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zichov DONP20,4520,452016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Neuměř DO26,5122,1022,102016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Čermná ADO23,2323,0823,082016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Staňkov I DONP23,6323,632016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ohučov DO24,0024,3324,002016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vránov DO29,65NP29,652016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Čermná BDO35,8536,1435,852016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Velký Malahov DONP69,7569,752016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Metelsko DONPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ohučov DO22,2662,8622,262016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Srbice DO23,4426,1823,442016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Milavče DONP23,5723,572016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vidice DO24,8627,2624,862016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Staňkov I DO29,37NP29,372016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Horšovský Týn DO52,1439,4439,442016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zichov DONP42,5542,552016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Staňkov, fotbalové hřiště, 14. ročník o pohár města
-
2016/09/10 Staňkov, fotbalové hřiště, Noční soutěž s PS8
-
2016/09/24 Staňkov, IV. kolo (závěrečné)
CHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/01/21 Brně - Městská hala Vodova, Štafeta 4x60 (2x2x60m)
-
2017/01/28 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/02/19 Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2017/04/15 Dašice, hřiště, Memoriál Antonína Hory, paralelní soutěž v PÚ
-
2017/04/22 Náměstí TGM, 3. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2017/04/22 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2017/04/30 Široká Niva fotbalové hřiště, IV. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/24 Knínice, hříště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/07/02 Študlov fotbalové hřiště, XI. ročník Memoriálu Jindřicha Polácha
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medajlu starostu obce Letničie
-
2017/08/12 Fotbalové hřiště, Pohárová soutěž
-
2017/08/18 Kozmice, hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka (noční)
-
2017/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, kolo MSP 2017, 3B
-
Kdy Kde Liga