St. Červ. Voda - louka před HZ 2017 - HL - Praděd, muži 3B, ženy 2B

Liga: -
Místo: Stará Červená Voda
Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
Kdy: 08. 07. 2017 13:00
Kontakt:   SDH Stará Červená Voda
Telefon:  777782537

Začátek rezervace: 09. 06. 2017 13:00
Konec rezervace: 08. 07. 2017 13:00
Začátek tipování:  09. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 08. 07. 2017 00:00
Zadal: SDH Stará Červená Voda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Dle směrnic hasičských soutěží vydaných SH ČMS a úprav uvedených v technických podmínkách „Hasičské ligy-Praděd“.

Srdečně zveme všechny hasičské jednotky a příznivce požárního sportu.

  


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-stara-cervena-voda-8880.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Červená Voda JESDH Stará Červená Voda
22Široká Niva mužiBRErika Jelínková
33Leskovec nad Moravicí BRNikola Škodáková
44Bílý Potok Muži ABRMarek Konečný
55Vrbno pod Pradědem MUŽIBRJan Urban
66Široký Brod BJELibor Suchánec
77Velké Kunětice MUŽI AJERoman Varga
88Janovice mužiBRSoňa Kadulová
99Milotice nad Opavou Muži BBRPavel Bartoník
1010Karlovice MužiBRDominika Mikulášková
1111Bílý Potok Muži BBRMarek Konečný
1212Velké Kunětice MUŽI BJERoman Varga
1313Milotice nad Opavou Muži ABRPavel Bartoník
1414Široký Brod AJELibor Suchánec
1515Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
1616Břidličná BRJíří Skopal
1717Suchá Rudná BREdita Barčíková
1819Zátor BRAlžběta Miturová
1920Bernartice JEMarek Samolej
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Leskovec nad Moravicí BRNikola Škodáková
23Vrbno pod Pradědem ŽENYBRJan Urban
34Janovice ženyBRSoňa Kadulová
45Široká Niva ženyBRErika Jelínková
56Karlovice ŽenyBRDominika Mikulášková
67Bílý Potok ŽenyBRMarek Konečný
78Zátor ŽenyBRAlžběta Miturová
89Bernartice JEMarek Samolej
910Velká Kraš JEMarcela Kuběnová
1011Vidnava JEJana Čmelová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/07/11 Stará Červená Voda-has.louka, H-L Praděd- muži 3B,ženy 2B
-
2016/07/09 Hasičská louka-před H.Z., 1.kolo Pohár starosty OÚ-3B, 2.kolo věcné ceny
-
2017/07/08 St. Červ. Voda - louka před HZ, HL - Praděd, muži 3B, ženy 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/09/23 Malhotice, před obecním úřadem, Malhotská kýblovačka
-
2017/09/23 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2017/09/24 Třebelovice, O POHÁR STAROSTKY OBCE
-
2017/09/30 Náměstí Hrdinů 388, Moravany, 14. Moravanský Memoriál
-
2017/09/30 Městský stadion Horšovský Týn, 17. ročník Vzpomínkového memoriálu
-
2017/09/30 Radotice, hřiště, Kozlovna CUP O putovní pohár SDH Radotice
-
2017/09/30 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota
-
2017/10/01 Oplot – hřiště TJ Sokol, Memoriál J. Paška a J. Hrdonky (PS-8, 2B široké)
-
2017/10/07 FK Velké Hoštice, Hoštický pohár
-
2017/10/07 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
2017/10/07 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2017/10/07 Nová Ves, hřiště nad Novou Vsí, O pohár starosty SDH muži,O pohár fa. Dotiko ženy
-
2017/10/14 Jeseník - fotbalové hřiště, POZOR!!! ZMĚNA TERMÍNU NA 14.10.2017!!!
-
2017/10/21 Bukovina u Čisté, pod Kaňkem, Sky run fighter, putovní pohár velitele SDH
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2017/11/11 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2017/12/09 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
Kdy Kde Liga