Stará Říše 2016 - O pohár SDH Stará Říše

Liga: JOL
Místo: Stará Říše
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 10. 09. 2016 13:00
Kontakt:   David Müller
Telefon:  722912118

Začátek rezervace: 27. 08. 2016 12:00
Konec rezervace: 10. 09. 2016 08:00
Začátek tipování:  08. 05. 2016 20:00
Konec hlasování: 10. 09. 2016 00:00
Zadal: Aleš Daňhel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-stara-rise-7785.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIMartin Šebesta
22Trnava TRPavel Hnízdil
33Mladoňovice TRPavel Urbánek
44Dolní Němčice AJHJan Doležal
55Černín ZNJiří Veselý
66Jaronice CBJosef Dráb
77Sedlejov JIMarcela Rohovská
88Strachoňovice JIJiří Líčka
99Radotice TRRadek Janda
1010Střížov JIPetr Kabátek
1111Bašnice JCMilan Novotný
1212Srubec CBJosef Dráb
1313Hornice TRAleš Bobu
1414Meziříčko ZRKarel Mokrejš
1515Krasonice JILukáš Pivonka
1616Dolní Němčice BJHJan Doležal
1717Třebelovice TRJosef Bulíček
1818Radkov JIDavid Pavlíček
1919Trnava TRPavel Hnízdil
2020Nevcehle JIMiroslav Jelínek
2121Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
2222Letohrad - Orlice UOTomáš Valda
2323Horky TRSimona Berková
2424Sedlatice BJIMartin Běhounek
2525Oponešice TRJosef Navrátil
2635Olešná HBPavel Kos
2739Dvorce Krotějov sportTADavid Kozel
2840Nevcehle 2006JIMilan Pařil
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevcehle JIJana Zvěřinová
22Sedlejov JIMarcela Rohovská
33Boršov JIKateřina Hartmanová
45Nová Říše JIAlena Hrůzová
56Horky TRSimona Berková
67Radostín nad Oslavou ZRMarie Cejnková
78Petrůvky TRPavla Pěnčová
89Olešná HBTereza Pešoutová
910Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
1020Radonín TRZuzana Číhalová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrůvky TR16,5316,5416,542016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7316,3116,732016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nevcehle JI16,9216,3716,922015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nevcehle JI16,9716,8716,972016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevcehle JI17,0816,6217,082013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radonín TR17,2416,5217,242016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Petrůvky TR17,2517,2517,252012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nevcehle JI16,8517,3717,372014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Boršov JI17,4717,5117,512014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jindřichovice JI16,7317,9217,922015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Trnava TR17,9517,5117,952011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nevcehle JI18,0717,9918,072012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Radonín TR18,0917,9518,092011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Olešná HB18,1618,0518,162014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Mladoňovice TR18,0318,1618,162012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Boršov JI17,8218,2218,222015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Radonín TR17,5218,2318,232014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Radonín TR18,2717,9018,272013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Sedlejov JI17,4718,2918,292013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Trnava TR18,3017,6018,302015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Petrůvky TR17,4418,3318,332015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jindřichovice JI18,2518,3418,342014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Radonín TR17,6718,4018,402015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mladoňovice TR18,5818,4918,582014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Sedlejov JI18,7417,7618,742016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Boršov JI19,0218,5619,022016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Předín TR18,2819,3619,362011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Horky TR18,9719,4319,432014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Olešná HB19,5018,2519,502016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Šašovice TR18,2519,6019,602011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Předín TR19,7619,6219,762013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Jindřichovice JI19,8518,9719,852011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Jindřichovice JI18,1420,0020,002013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Trnava BUSTRTR20,2719,8620,272013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Meziříčko ZR20,3319,2220,332015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Mladoňovice TR20,3419,3820,342013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Sedlejov JI20,4218,0520,422014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Boršov JI20,5417,8420,542011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Boršov JI19,6320,6120,612012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Sedlejov JI20,7417,9120,742011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Sedlejov JI20,7819,2620,782015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Trnava TR21,6218,9621,622013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Boršov JI21,7619,4721,762013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Mladoňovice TR22,3418,9222,342015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nová Ves JI21,1322,4222,422011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Sedlejov JI22,8620,8622,862012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Trnava TR23,9419,5823,942012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Markvartice JI21,9223,9623,962012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Předín TR24,0918,2824,092012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Nová Říše JI23,8024,1524,152016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Šašovice TR24,7118,6124,712012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Trnava BUSTRTR24,8922,9424,892012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Nevcehle BJI26,4121,8126,412011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Jakubov u Moravských Budějovic TR26,1727,4627,462013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Nová Ves JI23,0128,0428,042013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Radonín TR29,6030,8530,852012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Jindřichovice JI29,1131,1031,102012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Horky TR--NP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,09NPNP2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Trnava TRNP18,80NP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Meziříčko ZR26,22NPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Budišov TRNPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dvorce TANP21,26NP2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Nová Říše JINPNPNP2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Rozseč JINPNPNP2011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Jakubov u Moravských Budějovic TRNPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Strachoňovice JI30,18NPNP2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Strachoňovice JINPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Olešná HB17,3517,20MS2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/09/10 Stará Říše, O poháe SDH Stará Říše
JOL
2012/09/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2013/06/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2014/09/06 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2015/09/05 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2016/09/10 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2017/07/29 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/13 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice
JOL
2017/06/11 Horky, Memoriál Jana Částka
JOL
2017/06/18 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle
JOL
2017/07/01 Předín, O pohár starosty obce
JOL
2017/08/05 Jakubov, O pohár SDH Jakubov
JOL
2017/08/06 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2017/08/13 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov
JOL
2017/08/26 Vranín, O pohár SDH Vranín
JOL
Kdy Kde Liga