Stará Říše 2016 - O pohár SDH Stará Říše

Liga: JOL
Místo: Stará Říše
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 10. 09. 2016 13:00
Kontakt:   David Müller
Telefon:  722912118

Začátek rezervace: 27. 08. 2016 12:00
Konec rezervace: 10. 09. 2016 08:00
Začátek tipování:  08. 05. 2016 20:00
Konec hlasování: 10. 09. 2016 00:00
Zadal: Aleš Daňhel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-stara-rise-7785.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIMartin Šebesta
22Trnava TRPavel Hnízdil
33Mladoňovice TRPavel Urbánek
44Dolní Němčice AJHJan Doležal
55Černín ZNJiří Veselý
66Jaronice CBJosef Dráb
77Sedlejov JIMarcela Rohovská
88Strachoňovice JIJiří Líčka
99Radotice TRRadek Janda
1010Střížov JIPetr Kabátek
1111Bašnice JCMilan Novotný
1212Srubec CBJosef Dráb
1313Hornice TRAleš Bobu
1414Meziříčko ZRKarel Mokrejš
1515Krasonice JILukáš Pivonka
1616Dolní Němčice BJHJan Doležal
1717Třebelovice TRJosef Bulíček
1818Radkov JIDavid Pavlíček
1919Trnava TRPavel Hnízdil
2020Nevcehle JIMiroslav Jelínek
2121Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
2222Letohrad - Orlice UOTomáš Valda
2323Horky TRSimona Berková
2424Sedlatice BJIMartin Běhounek
2525Oponešice TRJosef Navrátil
2635Olešná HBPavel Kos
2739Dvorce Krotějov sportTADavid Kozel
2840Nevcehle 2006JIMilan Pařil
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevcehle JIJana Zvěřinová
22Sedlejov JIMarcela Rohovská
33Boršov JIKateřina Hartmanová
45Nová Říše JIAlena Hrůzová
56Horky TRSimona Berková
67Radostín nad Oslavou ZRMarie Cejnková
78Petrůvky TRPavla Pěnčová
89Olešná HBTereza Pešoutová
910Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
1020Radonín TRZuzana Číhalová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bašnice JC16,0216,1616,162016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,3216,1616,322016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Sedlatice JI16,1616,3316,332014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Stará Říše JI16,3716,3516,372015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Sedlatice JI16,4216,3716,422013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,4316,4716,472014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mladoňovice TR16,5916,5116,592016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Olešná HB16,6616,4916,662016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dvorce Krotějov sportTA16,7016,7416,742016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Sedlatice JI16,7816,3516,782012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Olešná HB16,4516,7816,782015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nevcehle JI16,8316,5616,832016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Lavičky ZR17,0216,5817,022015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Stará Říše JI17,0916,6417,092011/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stará Říše JI16,7517,1717,172016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,5917,2217,222014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Oponešice TR17,2416,8017,242014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Čikov TR17,2516,7717,252014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Trnava TR17,2716,2517,252016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Letohrad - Orlice UO17,2516,2217,252016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Meziříčko ZR17,3517,0817,352014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Želetava TR16,8717,3517,352014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Sedlejov JI17,0017,3517,352016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Boršov JI17,3517,2017,352014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Nevcehle JI16,8217,3617,362015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dolní Němčice JH17,0517,3617,362013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Olešná HB16,7717,3717,372014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dolní Němčice BJH17,4017,1617,402016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Meziříčko ZR17,4517,2717,452016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Radotice TR17,4117,5417,542016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Sedlejov JI17,2817,5517,552015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Sedlatice JI16,8417,5817,582016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Radotice TR17,1517,6017,602015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Krasonice JI17,6017,1417,602012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Předín TR17,6417,5317,642013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Dolní Němčice JH17,5217,6717,672014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Kněžice TR17,4917,6817,682014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Sedlatice JI17,2017,6817,682015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Mladoňovice TR17,6417,7317,732013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Netín CirkusZR17,7416,8417,742015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Pavlov JI17,6017,7917,792011/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Předín TR17,8017,2017,802011/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Krasonice JI17,8217,0717,822013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Hornice TR17,0917,8217,822016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Oponešice TR17,6317,8517,852015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Mladoňovice TR16,8417,9017,902015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Trnava TR17,4017,9217,922013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Čikov TR16,6717,9217,922015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Mladoňovice TR17,9217,8817,922012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Sedlatice BJI17,9417,8317,942015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Dolní Němčice BJH17,9417,0217,942015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Dvorce JH17,9417,6417,942015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Olešná HB17,6917,9617,962012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Mladoňovice TR17,9917,6417,992011/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Dolní Němčice JH17,9917,2117,992012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Dolní Němčice BJH18,0317,7418,032013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,7418,0818,082011/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Meziříčko ZR18,1016,8518,102015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Chýnov TA17,2418,1218,122015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Radkov JI17,9418,1318,132014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Radotice TR18,1317,8018,132014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Krasonice JI18,1417,4618,142015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Černín ZN16,7918,1518,152016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Dolní Němčice JH18,1516,8718,152011/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Radostín nad Oslavou ZR18,1916,7218,192015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Nevcehle 2006JI18,0418,2318,232016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Radotice TR17,9318,2418,242013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Oponešice TR18,0918,2918,292013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Sedlejov JI18,0718,3018,302014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Strachoňovice JI18,3718,1718,372014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Radotice TR18,3818,2118,382012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Střížov JI18,4017,0318,402016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Horky TR18,4117,5418,412014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Radkovice u Budče TR18,4118,3118,412013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Kalenice ST17,5518,4118,412012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Horky TR17,6418,4318,432012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Dolní Němčice BJH18,4118,4518,452012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Stará Říše JI17,5018,4918,492012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Boršov JI17,9618,5718,572011/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Dolní Němčice JH18,4318,6518,652015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Budeč JH18,0918,6918,692012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Budeč JH18,5818,6918,692014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Želetava TR18,6917,9918,692013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Jestřebí JI18,7418,3118,742012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,7918,3318,792012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Sedlatice BJI17,4918,8018,802016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Sedlatice BJI18,1118,8018,802014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Předín TR16,7318,8218,822012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Panská Lhota JI18,8218,1718,822011/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Jindřichovice JI18,9317,9318,932013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Kněžice TR17,9118,9418,942013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Sedlejov JI18,9518,0618,952011/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Horky TR18,5418,9918,992011/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Pavlov JI18,9019,0019,002012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Výčapy TR17,7919,0519,052013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Urbanov JI18,6619,0519,052013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Nevcehle BJI16,6819,0819,082014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Radkov JI17,6419,1319,132015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Horky TR19,5218,6519,522016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Kamenička JI19,4819,6919,692013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/09/10 Stará Říše, O poháe SDH Stará Říše
JOL
2012/09/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2013/06/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2014/09/06 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2015/09/05 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2016/09/10 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2017/07/29 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže