Stará Říše 2017 - O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Stará Říše
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 29. 07. 2017 11:00
Kontakt:   David Müller
Telefon:  722912118

Začátek rezervace: 16. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 28. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  15. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 22. 07. 2017 00:00
Zadal: jejjej jejjej

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhstararise.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-stara-rise-8171.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Netín CirkusZROndřej Pešek
22Dobřínsko ZNRadim Herout
33Radostín nad Oslavou ZRMartin Ondra
44Pasohlávky BVMartin Ondra
55Oponešice TRMartin Ondra
66Černín ZNJiří Veselý
77Prchalov  NJHonza Adamec
88Babice  VSHonza Adamec
99Velké Hoštice  OPHonza Adamec
1010Chrášťany  LTHonza Adamec
1111Líchovy PBMartin Ondra
1212Bohdalín  PEHonza Adamec
1313Jaronice CBJosef Dráb
1414Chářovice BNMartin Ondra
1515Plumlov  PVHonza Adamec
1616Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1717Olešná  HBHonza Adamec
1818Čikov TRMartin Ondra
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Krasonice JIMartin Ondra
2121Trnava  TRHonza Adamec
2222Chotěmice  TAHonza Adamec
2323Bašnice  JCHonza Adamec
2424Lavičky  ZRHonza Adamec
2525Mladoňovice TRPavel Urbánek
2626Police TRAleš Coufal
2727Obrubce  MBHonza Adamec
2828Lhotky Sport  ZRHonza Adamec
2929Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
3030Mladoňovice  TRHonza Adamec
3131Únětice  PJHonza Adamec
3232Hrobice  PAHonza Adamec
3333Příložany TRMichal Machálek
3434Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
3535Nevcehle JIMiroslav Jelínek
3636Moravany  PAHonza Adamec
3737Český Rudolec JHOndřej Huml
3838Mysletice JIStanislav Dolský
3939Dolní Němčice JHMirek Havlík
4040Střížov JIPetr Kabátek
4141Čechtín TRLibor Tvarůžek
4242Hornice TRAleš Bobu
4343Petrovice TRMartin Caha
4444Pšánky HKDan Všetečka
4545Sedlejov JIDavid Pavlíček
4646Sedlatice BJIMartin Běhounek
4759Sedlatice JIMartin Běhounek
4860Pšánky HKMichaela Malá
4961Stará Říše JIMartin Ondra
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIMartin Ondra
22Chrášťany  LTHonza Adamec
33Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
44Libuň  JCHonza Adamec
55Dvorce  TAHonza Adamec
66Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
77Radíkov  PRHonza Adamec
88Skrochovice  OPHonza Adamec
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil  SMHonza Adamec
1111Petrůvky TRPavla Pěnčová
1212Radonín TRViktorie Vidláková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bašnice JC16,0216,1616,162016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,3216,1616,322016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Sedlatice JI16,1616,3316,332014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Stará Říše JI16,3716,3516,372015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Jinolice RenmotorJC16,3716,4016,402017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Sedlatice JI16,4216,3716,422013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Čikov TR16,4716,1216,472017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Stará Říše JI16,4316,4716,472014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Stará Říše JI16,2816,5416,542017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bašnice JC16,4716,5616,562017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladoňovice TR16,5916,5116,592016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Olešná HB16,6616,4916,662016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dvorce Krotějov sportTA16,7016,7416,742016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pasohlávky BV16,7416,2116,742017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Velké Hoštice OP16,4316,7616,762017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Letohrad JeleniUO16,3916,7716,772017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Sedlatice JI16,7816,3516,782012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Olešná HB16,4516,7816,782015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bohdalín PE16,3516,8216,822017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Oponešice TR16,2016,8316,832017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Nevcehle JI16,8316,5616,832016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lavičky ZR17,0216,5817,022015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Louňovice pod Blaníkem BN17,0317,0117,032017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Krasonice JI17,0416,6317,042017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Únětice PJ16,9817,0817,082017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Stará Říše JI17,0916,6417,092011/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Netín CirkusZR17,1417,1617,162017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Stará Říše JI16,7517,1717,172016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Obrubce MB17,2116,9217,212017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,5917,2217,222014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Hrobice PA17,2217,1117,222017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Oponešice TR17,2416,8017,242014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Sedlatice JI17,2517,0317,252017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Čikov TR17,2516,7717,252014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Trnava TR17,2716,2517,252016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Letohrad - Orlice UO17,2516,2217,252016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Český Rudolec JH17,0917,2617,262017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Prchalov NJ16,6417,2917,292017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Meziříčko ZR17,3517,0817,352014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Želetava TR16,8717,3517,352014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Sedlejov JI17,0017,3517,352016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Boršov JI17,3517,2017,352014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Nevcehle JI16,8217,3617,362015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Dolní Němčice JH17,0517,3617,362013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Olešná HB16,5217,3617,362017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Olešná HB16,7717,3717,372014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Lavičky ZR17,1517,3817,382017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Dolní Němčice BJH17,4017,1617,402016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Chrášťany LT17,4216,5417,422017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Meziříčko ZR17,4517,2717,452016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Chářovice BN17,2117,5117,512017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Radotice TR17,4117,5417,542016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Sedlejov JI17,2817,5517,552015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Chotěmice TA17,5817,2917,582017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Sedlatice JI16,8417,5817,582016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Radotice TR17,1517,6017,602015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Krasonice JI17,6017,1417,602012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Zlatá Olešnice JN17,6117,2317,612017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Předín TR17,6417,5317,642013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Dolní Němčice JH17,5217,6717,672014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Kněžice TR17,4917,6817,682014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Sedlatice JI17,2017,6817,682015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Lhotky Sport ZR16,8417,6917,692017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Mladoňovice TR17,6417,7317,732013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Netín CirkusZR17,7416,8417,742015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Líchovy PB17,7716,9917,772017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Pavlov JI17,6017,7917,792011/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Předín TR17,8017,2017,802011/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Hornice TR17,0917,8217,822016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Krasonice JI17,8217,0717,822013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Oponešice TR17,6317,8517,852015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Mladoňovice TR16,8417,9017,902015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Trnava TR17,4017,9217,922013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Čikov TR16,6717,9217,922015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Mladoňovice TR17,9217,8817,922012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Sedlatice BJI17,9417,8317,942015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Dolní Němčice BJH17,9417,0217,942015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Dvorce JH17,9417,6417,942015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Olešná HB17,6917,9617,962012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Dolní Němčice JH17,9917,2117,992012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Mladoňovice TR17,9917,6417,992011/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Dolní Němčice BJH18,0317,7418,032013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,7418,0818,082011/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Meziříčko ZR18,1016,8518,102015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Chýnov TA17,2418,1218,122015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Radkov JI17,9418,1318,132014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Radotice TR18,1317,8018,132014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Krasonice JI18,1417,4618,142015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Dolní Němčice JH18,1516,8718,152011/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Černín ZN16,7918,1518,152016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Radostín nad Oslavou ZR18,1916,7218,192015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Nevcehle 2006JI18,0418,2318,232016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Radotice TR17,9318,2418,242013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Oponešice TR18,0918,2918,292013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Sedlejov JI18,0718,3018,302014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Strachoňovice JI18,3718,1718,372014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Dolní Němčice JH18,3817,0918,382017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Radotice TR18,3818,2118,382012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Střížov JI18,4017,0318,402016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Radkovice u Budče TR18,4118,3118,412013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/09/10 Stará Říše, O poháe SDH Stará Říše
JOL
2012/09/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2013/06/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2014/09/06 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2015/09/05 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2016/09/10 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2017/07/29 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/07 Velké Hoštice, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/21 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/29 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/01 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěves - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga