Stařeč 2016 - o pohár starosty města Stařeč

Liga: TRL
Místo: Stařeč
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 21. 08. 2016 12:30
Kontakt:   sdhstarec@volny.cz
Telefon:  737409534

Začátek rezervace: 06. 08. 2016 19:00
Konec rezervace: 21. 08. 2016 10:00
Začátek tipování:  06. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 21. 08. 2016 00:00
Zadal: Rosťa Neuwirth

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

 

 

 

 

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ STAŘEČ

si Vás dovoluje pozvat na soutěž v požárním útoku

O POHÁR STAROSTY SDH

kdy: 21. srpna 2016

příjezd do 12:15 hod

začátek:12:30 hod.

kde:Stařeč – hasičské hřiště (povrch travnatý, základna dlažba)

kategorie: muži a ženy

startovné: 200,- Kč

Soutěž bude provedena podle Směrnice hasičských sportovních soutěží pro muže a ženy platné

od 1.1. 2012 (Soubor předpisů SH ČMS 1/17-2011) a v souladu se Statutem OLHS okresu Třebíč .

Povoleny hadice dle EXTRALIGY ČR v PÚ, bez použití přetlakového ventilu, možno použít pojistky, elektronická časomíra, terče sklopné.

SOUTĚŽ JE ZAŘAZENA DO OKRESNÍ TŘEBÍČSKÉ LIGY

 

Výhry: poháry + věcné ceny

muži: ženy:

1.místo - 1500,- Kč 1. místo - 700,- Kč

2.místo - 1000,- Kč 2. místo - 500,- Kč

3.místo - 800,- Kč 3. místo - 300,- Kč

4.místo - 500,- Kč

5.místo - 300,- Kč

 

Po skončení základního kola se prvních 5 družstev mužů zúčastní finále na 2B.

Rezervace pořadí na: www.firesport.cz

 

kontakt : sdhstarec@volny.cz nebo telefon 737409534

.


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-starec-7608.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jasenice TROndřej Nováček
22Bačice TRSDH Bačice-Udeřice
33Chlum TRTomáš Trnka
44Myslibořice TRRoman Benda
55Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
66Černín ZNJiří Veselý
77Kouty TRLadinek Carda
88Petrovice BTRJakub Jeřábek
99Stařeč TRSabina Maštalířová
1010Hodov TRSDH Hodov
1111Kněžice TRRosťa Neuwirth
1212Litovany TRTomáš Juřena
1313Kamenná TRJakub Procházka
1414Netín SupersportZRLukáš Stejskal
1515Bransouze TRSDH Bransouze
1616Nárameč TRPetr Pavlík
1717Radkov JIJan Štefanik
1818Čechtín TRLibor Tvarůžek
1919Vladislav TRPepa Sedlák
2020Radonín TRJakub Picmaus
2121Nevcehle JIMiroslav Jelínek
2239Kamenná TRMilan Prochazka
2340Mladoňovice TRAleš Daňhel
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Petrůvky TRPavla Pěnčová
22Radonín TRZuzana Číhalová
33Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
44Myslibořice TRRoman Benda
55Stařeč TRSabina Maštalířová
66Budišov TRKateřina Syrová
77Výčapy TRVít Svoboda
88Bačice TRSDH Bačice-Udeřice
99Radonín XTRMonika Číhalová
1010Petrovice TREliška Novotná
1115Nárameč TRPetr Pavlík


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrůvky TR16,4316,9016,902016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Stařeč TR17,5517,6217,622016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Radonín TR18,0317,8818,032015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Petrovice TR18,0816,8518,082015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Budišov TR17,5718,1018,102015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nárameč TR18,1018,2018,202015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hrotovice TR18,2118,0618,212015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Myslibořice TR18,3018,4118,412015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Petrovice TR17,7018,4318,432016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radonín TR17,9218,5718,572016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Budišov TR18,7018,7118,712014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Myslibořice TR18,9918,0018,992016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Stařeč TR19,2518,0519,252015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Výčapy TR18,5919,3319,332016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kamenná TR19,4719,7419,742015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hrotovice TR19,6020,1320,132016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Budišov TR20,3317,7220,332016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bačice TR220,3920,2220,392014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Častohostice TR20,6720,5320,672015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Jaroměřice nad Rokytnou TR20,2220,9920,992014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Myslibořice greenersTR19,3021,0321,032015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,7921,0621,062014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jakubov u Moravských Budějovic TR21,3521,2221,352015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Kamenná TR21,6021,5921,602014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radonín XTR22,6618,9722,662016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nárameč TR17,8722,9122,912016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Radonín TR18,4622,9622,962014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Myslibořice TR23,9018,4923,902014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nárameč TR19,1123,9123,912014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bačice TR24,5621,9524,562016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Vítonice ZN17,1126,2826,282016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bačice TR26,3626,5526,552015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Jaroměřice nad Rokytnou TR27,4319,6227,432015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hrotovice TR20,4428,5728,572014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Stařeč TR23,3629,9129,912014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Rokytnice nad Rokytnou TR25,0332,5232,522014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Lipník TR34,2824,7334,282014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Myslibořice greenersTRNPNPNP2014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/24 Stařeč, O pohár starosty SDH
TRL
2015/08/23 Stařeč, O pohár starosty SDH
TRL
2016/08/21 Stařeč, o pohár starosty města Stařeč
TRL
2017/08/20 Stařeč, O pohár starosty SDH
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/07/15 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2017/07/16 Chlum, O pohár SDH
TRL
2017/07/23 Budišov, O pohár starosty SDH
TRL
2017/07/30 Litovany, O pohár obce Litovany
TRL
2017/08/13 Radonín, O pohár starosty obce
TRL
2017/08/19 Bačice, Pohár obcí Bačice Udeřice
TRL
2017/08/20 Stařeč, O pohár starosty SDH
TRL
2017/09/02 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2017/09/09 Petrovice, Memoriál Josefa Honse
TRL
Kdy Kde Liga