Stříbřec 2017 - O pohár SDH Stříbřec

Liga: VCT
Místo: Stříbřec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 22. 07. 2017 13:00
Kontakt:   Martin Dobeš
Telefon: 

Začátek rezervace: 22. 07. 2017 13:00
Konec rezervace: 22. 07. 2017 13:00
Začátek tipování:  22. 07. 2017 00:00
Konec hlasování: 22. 07. 2017 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-stribrec-8298.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lásenice JH--21,332016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zdešov JH--21,382013/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Lomnice nad Lužnicí JH--21,432016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chlum u Třeboně JH20,8922,1422,142015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Staňkov JH--22,642014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chlum u Třeboně JH--23,242014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Stráž nad Nežárkou JH23,2523,2523,252011/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Lomnice nad Lužnicí JH--23,982013/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zdešov JH24,4724,4724,472012/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lásenice JH--24,572014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Suchdol nad Lužnicí JH--24,652013/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Stříbřec JH--24,672016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Frahelž JH25,2525,2525,252012/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Staňkov JH25,4422,8325,442015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Stříbřec JH25,5425,5425,542012/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Staňkov JH26,0226,0226,022011/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Staňkov JH--26,042016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lásenice JH19,6326,0826,082015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Novosedly nad Nežárkou JH--26,112016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Majdalena JH26,1426,1426,142012/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Rapšach JH22,7727,0527,052015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hamr JH--27,542014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Klec JH27,5927,5927,592011/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chlum u Třeboně JH28,2228,2228,222012/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hamr JH--28,562013/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chlum u Třeboně JH--29,202016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Stráž nad Nežárkou JH29,5929,5929,592012/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chlum u Třeboně JH--30,892013/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Příbraz JH32,7132,6232,712015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Lomnice nad Lužnicí JH--33,392014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dolní Žďár JH34,3134,3134,312012/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Stříbřec JH34,8734,8734,872011/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Lomnice nad Lužnicí JH39,6539,7839,782015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hamr BJH40,6940,6940,692011/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Lásenice JH--41,932013/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Český Rudolec JH42,2842,2842,282012/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Lásenice JH45,6945,6945,692012/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Zdešov JHNPNPNP2011/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/23 Stříbřec, Stříbřec
VCT
2012/07/28 Stříbřec, Stříbřec
VCT
2013/07/27 Stříbřec,
VCT
2014/07/26 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2015/07/25 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2016/07/23 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2017/07/22 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/13 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby
VCT
2017/05/27 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/24 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2017/07/01 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2017/07/08 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2017/07/15 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2017/07/22 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2017/08/05 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2017/08/12 Příbraz, O pohár obce Příbraz
VCT
2017/08/19 Rapšach, VCT Rapšach
VCT
2017/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2017/09/16 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga