Střítež nad Ludinou 2017 - O pohár starosty sboru

Liga: VCPR
Místo: Střítež nad Ludinou
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 22. 07. 2017 09:30
Kontakt:   Radim Haitl
Telefon:  734 334 295

Začátek rezervace: 07. 07. 2017 09:30
Konec rezervace: 22. 07. 2017 09:30
Začátek tipování:  22. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 22. 07. 2017 00:00
Zadal: Kristýna Čočková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-stritez-nad-ludinou-8735.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
22Hrabůvka PRHonza
33Babice VSOndra Struška
44TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
55Radkova Lhota PRKristýna Čočková
66Malhotice PRLuboš Lehnert
77Prchalov NJJiři Buzinis
88Pravčice KMMishi
99Valašské Meziříčí Lhota u ChoryněVSTomáš Kamas
1010Valšovice (Hranice VI) PRJiři Buzinis
1111Špičky PRKristýna Čočková
1212Hranice PRVítězslav Stratil
1313Provodovice PRŠtefan Bršťák
1414Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1515Hlinsko PRPetr Šromota
1616Luboměř NJAdam Melichar
1717Jasenice VSJakub Kopřiva
1818Opatovice PRlibor roman
1920Olšovec PRFilip Staněk
2021Vrchoslavice PVRadim Janečka
2122Mladcová ZLPetr Korábečný
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRKristýna Čočková
22Radíkov PRKristýna Čočková
33Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
44Pravčice AKMMishi
55Kunovice VSMarkéta Gábová
66TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
77Paršovice PRMichaela Mlčáková
88Pravčice BKMMishi
99Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1010Drahotuše (Hranice IV) PRTereza Borbélyová
1111Hlinsko PRPetr Šromota
1212Opatovice PRlibor roman
1313Potštát PRVeronika Kocjanová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Valšovice (Hranice VI) PR16,9516,9316,952016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Luboměř NJ16,9716,9316,972016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Mladcová ZL16,5817,0417,042016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pravčice KM16,0417,1317,132016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  TAG Zahnašovice KM17,2217,3117,312016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Milotice nad Bečvou PR17,3417,1617,342016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Babice VS16,8017,3417,342016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hranice PR17,4317,2717,432016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Kunovice VS16,4417,6617,662016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Ústí PR17,6817,9317,932016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Rychlov KM18,0117,4418,012016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Malhotice PR18,1418,2018,202016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Hrabůvka PR17,9718,2418,242016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Opatovice PR17,7318,7518,752016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Hlinsko PR18,9219,1719,172016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Střítež nad Ludinou PR19,2119,7819,782016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Olšovec PR19,9220,0420,042016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bohuslávky PR21,1321,2321,232016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Drahotuše (Hranice IV) PR20,9122,0722,072016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Radkova Lhota PR23,6925,3325,332016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  TAG Zahnašovice KM16,2716,4816,482016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Radíkov PR16,7415,9616,742016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Milotice nad Bečvou PR16,8617,0617,062016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Rychlov KM17,3517,0717,352016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Špičky PR16,5517,7317,732016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Opatovice PR18,0517,9718,052016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Kunovice VS19,3318,9319,332016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Býškovice PR19,5619,0219,562016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Drahotuše (Hranice IV) PR19,6719,0119,672016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Potštát PR23,6828,4228,422016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hlinsko PR28,7732,5432,542016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Střítež nad Ludinou PR36,0524,7136,052016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Paršovice PR40,8641,4841,482016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/30 Střítež nad Ludinou, O pohár starosty sboru
VCPR
2017/07/22 Střítež nad Ludinou, O pohár starosty sboru
VCPR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/08/05 Milotice nad Bečvou, O pohár SDH
VCPR
2017/08/19 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice
VCPR
Kdy Kde Liga