Študlov fotbalové hřiště 2017 - XI. ročník Memoriálu Jindřicha Polácha

Liga: -
Místo: Študlov
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 02. 07. 2017 11:00
Kontakt:   Ivo Juráček
Telefon:  605224801

Začátek rezervace: 02. 07. 2017 11:00
Konec rezervace: 02. 07. 2017 11:00
Začátek tipování:  02. 07. 2017 00:00
Konec hlasování: 02. 07. 2017 00:00
Zadal: Ivo Juráček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhstudlov.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-studlov-8208.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Brumov BZL14,2414,2614,262016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mladcová ZL14,1514,3614,362016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mirošov ZL14,2714,4514,452016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štítná nad Vláří ZL14,4714,2314,472016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vrbětice ZL14,3614,5214,522016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hliník nad Váhom BY14,3514,5714,572016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Větřkovice OP14,6214,5714,622016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Beluša PU14,8014,8814,882016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lidečko VS14,9914,6514,992016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nevšová ZL14,5815,0015,002016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Valašská Polanka VS15,1815,0315,182016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vysoké Pole ZL14,1915,5815,582016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Študlov VS15,5115,5815,582016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Podolí VS15,1115,7515,752016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hřivínův Újezd ZL14,9015,9515,952016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Slušovice ZL15,3516,0016,002016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Francova Lhota VS16,1214,7416,122016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zádveřice ZL16,1916,2216,222016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bylnice ZL17,3516,5917,352016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Slavičín ZL16,6317,5517,552016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lešná VS15,8817,9917,992016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jasenice VS18,0817,1518,082016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS16,6618,2818,282016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Louky ZL19,4619,3919,462016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Valašské Příkazy VS17,8719,8919,892016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Slopné ZL18,1720,1220,122016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nevšová BZL15,2320,3420,342016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nedašova Lhota ZL21,9915,0721,992016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Tichov ZL23,0918,0923,092016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Lužná VS18,6224,1624,162016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Jestřabí ZLNPNPNP2016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Ratiboř VSNPNPNP2016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Drnovice ZLNPNPNP2016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Slušovice ZL17,1917,1217,192016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nedašova Lhota ZL17,4517,0017,452016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Komárovice VS17,8617,7117,862016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vysoké Pole ZL17,9517,0317,952016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Milotice nad Bečvou PR18,0117,5018,012016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kunovice VS18,7418,4018,742016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostište PU17,9119,1319,132016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nevšová ZL17,2019,8719,872016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Valašské Příkazy VS20,2620,1420,262016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ihrište PU21,2421,0021,242016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lidečko VS20,5521,4121,412016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lačnov VS45,1844,8045,182016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bratřejov ZL17,76NPNP2016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Drnovice ZLNPNPNP2016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/01 Študlov, Memoriál Jindřicha Polácha
-
2013/07/07 Študlov, Memoriál Jindřicha Polácha VII. ročník
-
2014/07/06 Študlov, Memoriál Jindřicha Polácha
-
2015/07/05 Študlov - Fotbalové hřiště, IX. Memoriál Jindřicha Polácha
-
2016/07/03 Študlov, X. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B
VHL
2017/07/02 Študlov fotbalové hřiště, XI. ročník Memoriálu Jindřicha Polácha
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/01/21 Brně - Městská hala Vodova, Štafeta 4x60 (2x2x60m)
-
2017/01/28 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/02/19 Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2017/04/15 Dašice, hřiště, Memoriál Antonína Hory, paralelní soutěž v PÚ
-
2017/04/22 Náměstí TGM, 3. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2017/04/22 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2017/04/30 Široká Niva fotbalové hřiště, IV. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/24 Knínice, hříště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/07/02 Študlov fotbalové hřiště, XI. ročník Memoriálu Jindřicha Polácha
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medajlu starostu obce Letničie
-
2017/08/12 Fotbalové hřiště, Pohárová soutěž
-
2017/08/18 Kozmice, hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka (noční)
-
2017/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, kolo MSP 2017, 3B
-
Kdy Kde Liga