Študlov 2017 - XI. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B

Liga: VHL
Místo: Študlov
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 02. 07. 2017 14:00
Kontakt:   David Bodlák
Telefon:  737925716

Začátek rezervace: 16. 06. 2017 14:00
Konec rezervace: 01. 07. 2017 14:00
Začátek tipování:  16. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 02. 07. 2017 00:00
Zadal: Tomáš Mareček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhstudlov.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-studlov-8397.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Študlov VSIvo Juráček
22Nevšová AZLBronislav Lysák
33Tichov A mužiZLTomáš Ruman
44Podolí VSAleš
55Slušovice MužiZLIvo Juráček
66Vysoké Pole mužiZLVeronika Bělašková
77Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVSStanislav Gajdůšek
88Brumov BZLIvo Juráček
99Študlov Nad 35VSIvo Juráček
1010Nevšová BZLIvo Juráček
1111Tichov B mužiZLTomáš Ruman
1212Vysoké Pole ženyZLVeronika Bělašková
1313Bylnice ZLKamil
1414Slušovice ŽenyZLIvo Juráček
1515Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
1616Zádveřice mužiZLTomáš Štefanec
1717Valašské Příkazy MužiVSIvo Juráček
1818Velká Lhota VSJosef Sabo
1919Podhradní Lhota KMZdeněk Frýdek
2020Štítná nad Vláří ZLJosef Žalek
2121Komárovice ženyVSEva Foukalová
2222Valašské Příkazy Muži nad 35VSIvo Juráček
2323Bor Křekov mužiTCRoman Vaculčík
2424Bystřička MužiVSJakub Zajíček
2525Nedašov nad 35 letZLJakub Vilímek
2626Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
2727Francova Lhota VSMartin Bambuch
2828Lačnov ŽenyVSIvo Juráček
2929Nedašov ZLJakub Vilímek
3030Pozděchov nad 35VSAntonin Adamuška
3131Slavičín ZLMiroslav Machac
3232Křekov nad 35 letZLTomáš Vaculčík
3333Loukov ZenyKMmarta
3434Vlachovice ženy ZLHana
3535Lužná mužiVSRoman Čokavec
3636Trnava ZLJiri Vajdak
3737Mikulůvka MužiVSTomáš Tomšej
3838Vrbětice ZLMára Lukáš
3939Křekov VBZLTomáš Vaculčík
4040Vlčovice muži nad 35 ANJPavel Kahánek
4141Bylnice Muži, nad 35ZLKamil
4243Vlčovice muži nad 35 BNJPavel Kahánek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Brumov BZL14,2414,2614,262016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mladcová ZL14,1514,3614,362016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mirošov ZL14,2714,4514,452016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štítná nad Vláří ZL14,4714,2314,472016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vrbětice ZL14,3614,5214,522016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hliník nad Váhom BY14,3514,5714,572016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Podhradní Lhota KM14,6114,5514,612017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Větřkovice OP14,6214,5714,622016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Francova Lhota VS14,7814,4414,782017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Beluša PU14,8014,8814,882016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lidečko VS14,9914,6514,992016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nevšová ZL14,5815,0015,002016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lidečko VS15,0415,1115,112017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Valašská Polanka VS15,1815,0315,182016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Francova Lhota BVS15,2814,6915,282017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS15,3915,3315,392017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vysoké Pole ZL14,1915,5815,582016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Študlov VS15,5115,5815,582016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Valašské Příkazy VS14,8115,5915,592017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Vysoké Pole ZL15,1215,6715,672017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nevšová AZL15,7414,0815,742017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Podolí VS15,1115,7515,752016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Slušovice ZL15,8415,8015,842017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Štítná nad Vláří ZL15,4115,9115,912017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hřivínův Újezd ZL14,9015,9515,952016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Slušovice ZL15,3516,0016,002016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nedašov ZL15,3816,0216,022017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Podolí VS16,0915,7316,092017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Francova Lhota VS16,1214,7416,122016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bystřička VS16,1316,1016,132017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Zádveřice ZL16,0316,1516,152017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Zádveřice ZL16,1916,2216,222016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nedašova Lhota ZL16,3415,2116,342017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Mikulůvka VS16,4714,8916,472017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Študlov VS15,9916,5716,572017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Mirošov ZL17,1314,2017,132017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Bylnice ZL17,3516,5917,352016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Slavičín ZL16,6317,5517,552016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Valašská Polanka VS17,8017,5417,802017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Tichov AZL17,8117,2217,812017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Lešná VS15,8817,9917,992016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Ratiboř VS17,7318,0018,002017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Jasenice VS18,0817,1518,082016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS16,6618,2818,282016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Lužná VS18,3216,1418,322017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Křekov BZL18,9919,1719,172017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Louky ZL19,4619,3919,462016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Valašské Příkazy VS17,8719,8919,892016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Slopné ZL18,1720,1220,122016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Nevšová BZL15,2320,3420,342016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Poteč ZL15,4320,8520,852017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Louky ZL21,771,8821,772017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Nedašova Lhota ZL21,9915,0721,992016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Tichov ZL23,0918,0923,092016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Drnovice ZL23,4120,7723,412017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Lužná VS18,6224,1624,162016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Horní Lideč VS24,5624,4924,562017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Tichov BZL25,3624,6125,362017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Velká Lhota VSNPNPNP2017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Nevšová BZLNPNPNP2017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Křekov AZLNPNPNP2017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Jestřabí ZLNPNPNP2016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Ratiboř VSNPNPNP2016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Jasenice VSNPNPNP2017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Drnovice ZLNPNPNP2016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Bylnice ZLNPNPNP2017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Slavičín ZL0,12NPNP2017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Slušovice ZL17,1917,1217,192016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nedašova Lhota ZL17,4517,0017,452016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Komárovice VS17,8617,7117,862016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vysoké Pole ZL17,9517,0317,952016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Milotice nad Bečvou PR18,0117,5018,012016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kunovice VS18,7418,4018,742016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostište PU17,9119,1319,132016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vlachovice ZL19,2119,5319,532017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nevšová ZL17,2019,8719,872016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Komárovice VS18,7720,0320,032017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Drnovice ZL20,2319,2020,232017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Valašské Příkazy VS20,2620,1420,262016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vysoké Pole ZL20,3120,9720,972017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Loukov KM21,1720,5821,172017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ihrište PU21,2421,0021,242016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lidečko VS20,5521,4121,412016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lačnov VS45,1844,8045,182016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bratřejov ZL17,76NPNP2016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Drnovice ZLNPNPNP2016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/01 Študlov, Memoriál Jindřicha Polácha
-
2013/07/07 Študlov, Memoriál Jindřicha Polácha VII. ročník
-
2014/07/06 Študlov, Memoriál Jindřicha Polácha
-
2015/07/05 Študlov - Fotbalové hřiště, IX. Memoriál Jindřicha Polácha
-
2016/07/03 Študlov, X. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B
VHL
2017/07/02 Študlov, XI. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B
VHL
Kdy Kde Liga


Soutěže