Šumvald 2017 - Šumvald

Liga: HE
Místo: Šumvald
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 22. 07. 2017 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 16. 07. 2017 18:00
Konec rezervace: 22. 07. 2017 11:00
Začátek tipování:  22. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 22. 07. 2017 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-sumvald-8279.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šumvald OLPavel Hlavinka
22Břevenec OLLukáš Kyselý
33Kožušany OLPetr Zmeškal
44Jeseník JEPavel Hlavinka
55Náměšť na Hané OLIvana Stratilová
66Měrotín OLIvo Hél
77Dětkovice PVPavel Hlavinka
88Nová Dědina OLEva Dušková
99Haňovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1010Ráječek SUlallin
1111Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1212Bílovice PVJan Krupa
1313Polkovice PRTomáš Mareček
1414Ludéřov OLPavel Navrátil
1515Střelice OLTábuk Kubát
1616Hlubočky OLGabriela Krejčí
1717Plinkout OLivo šnejdar
1818Domamyslice PVDavid Vykopal
1919Olešnice X team OLTomáš Hlavinka
2020Nemile SUMartin Sitta
2122Tršice OLTomáš Hradil
2223Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
2324Dolní Libina SUAdéla Blažková
2430Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dětkovice PVLadislav Kořínek
22Loučany OLDagmar Bartoňková
33Nová Hradečná OLSDH Nová Hradečná
44Dolní Libina SUAdéla Blažková
55Náměšť na Hané OLIvana Stratilová
66Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
77Haňovice OLMafka Sobotová
88Kožušany OLPetr Zmeškal
99Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1010Nová Dědina OLEva Dušková
1111Pěnčín PVLenka Kopečná
1212Břevenec OLVeronika Hrabáčková
1313Hlubočky OLGabriela Krejčí
1414Olešnice OLMartina Hubáčková
1515Svésedlice OLAleš Zavadil
1616Trusovice OLTomáš Hradil
1717Trusovice OLTomáš Hradil


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hlubočky OL18,1017,8418,102017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Loučany OL18,1817,8918,182015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Svésedlice OL18,3318,4318,432017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nová Dědina OL18,6418,9618,962014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pěnčín PV19,1018,1719,102017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hlubočky OL18,5619,1519,152015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Hradečná OL18,5119,2219,222015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Náměšť na Hané OL18,6119,4319,432017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Svésedlice OL19,4719,0419,472015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Loučany OL18,7119,6019,602014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Droždín ChvadrožOL19,7018,4719,702015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Troubelice OL19,3319,7819,782014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Haňovice OL19,9019,4919,902014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kožušany - TážalyOL19,8720,1020,102014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pěnčín PV19,9920,1120,112015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dětkovice PV20,1518,9620,152017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kožušany OL18,7720,2720,272015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nová Dědina OL18,5420,4020,402017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Olešnice OL18,5620,4220,422017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Náměšť na Hané OL19,7020,6720,672015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Břevenec OL18,1421,0521,052017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Šumvald OL22,1222,0322,122014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Haňovice OL22,5622,3422,562017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chválkovice OL21,9423,2323,232017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Haňovice OL22,8223,5023,502015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Loučany OL17,2424,0724,072017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nová Dědina OL24,1924,0624,192015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Ludéřov OL24,2924,6624,662015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dolní Libina SU26,7827,5527,552017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chválkovice ChvádrožOL28,0419,0328,042014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Droždín ChvadrožOL29,5230,6630,662017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Šumvald BOL50,6325,6650,632014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Šumvald OLNPNPNP2015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Kožušany OLNPNPNP2017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Olešnice OLNPNPNP2015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Olešnice OL--NP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nová Hradečná OLNPNPNP2017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nová Hradečná OL--NP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Ludéřov OL--NP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/26 Šumvald, O pohár , hřiště
HE
2015/07/25 Šumvald, Šumvald
HE
2016/07/23 Šumvald hasičský areál, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/07/22 Šumvald, Šumvald
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/08/26 Hlubočky, Hlubočky
HE
2017/09/16 Dětkovice, Dětkovice
HE
Kdy Kde Liga