Sv. Maří (N) 2016 - O pohár starosty obce, muži+ženy - 3B

Liga: PBHL
Místo: Svatá Maří
Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 27. 08. 2016 21:00
Kontakt:   Vyskočil Zdeněk
Telefon:  731418980

Začátek rezervace: 13. 08. 2016 14:00
Konec rezervace: 26. 08. 2016 19:00
Začátek tipování:  27. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 27. 08. 2016 00:00
Zadal: František Šabouk

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-svata-mari-7566.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Volne
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svatá Maří Svatá Maří APTVojtěch Tůma
22Budilov Budilov B mužiPTJarda Mareš
33Krátošice TAVojtěch Tůma
44Šipoun PTJaroslav Petrlík
55Černětice MužiSTLukáš Ťuka
66Budilov Budilov A ženyPTJarda Mareš
77Svatá Maří Svatá Maří BPTVojtěch Tůma
88Drahonice STVojtěch Tůma
99Horosedly PTZdeněk Škopek
1010Budilov Budilov B ženyPTJarda Mareš
1111Benešova Hora PTOndřej Carvan
1212Svatá Maří Svatá Maří CPTVojtěch Tůma
1313Žihobce ženyKTPepík F.
1414Budilov Budilov A mužiPTJarda Mareš
1515Hejná mužiKTTlumič
1616Milenovice PIPavel Krejčí
1717Onšovice ženyPTMíra Staněk
1818Lažiště ŽenyPTMiroslav Pavelka
1919Žihobce mužiKTPepík F.
2020Hrabice PTRadoslav Myslík


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chlum CK--19,202013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Onšovice PT--19,692013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Budilov BPT--19,882013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Svatá Maří BPT--21,382013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bohumilice PT--23,662013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Stachy PT--25,632013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Horosedly PT--26,102013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Zdíkovec PT--27,082013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Žihobce KT--27,432013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Benešova Hora PT--27,622013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Budilov APT--33,822013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zdíkov APT--36,312013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Novosedly ST--38,172013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zdíkov BPT--38,172013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Vacov PT--NP2013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nišovice veterániST--NP2013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Svatá Maří APT--NP2013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Výškovice PT--NP2013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Radhostice PT--NP2013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dolany PT--NP2013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Svatá Maří CPT--NP2013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krátošice TA--NP2013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Výškovice PT--23,882013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nihošovice ST--24,902014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nihošovice ST--25,582012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Svatá Maří PT--26,202013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Svatá Maří PT--26,412012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Budilov BPT--27,232012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dolany PT--27,892014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Budilov BPT--28,042008/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sudoměř ST--29,142008/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chlum CK--30,172013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bohumilice PT--30,612013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Výškovice PT--30,942014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vacov PT--30,952013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Vacov PT--31,032014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Budilov APT--32,812007/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Svatá Maří PT--34,032008/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sudoměř ST--34,572007/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Benešova Hora PT--35,392012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Budilov BPT--35,492007/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Svatá Maří PT--35,822007/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Drážov ST--40,162008/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vacov PT--41,282012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dřešínek ST--43,072008/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Oseky PT--43,842008/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Žernovice PT--45,802007/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vacov APT--47,452013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dřešínek ST--50,752007/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Lažiště PT--54,642008/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Zdíkov PT--59,652012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Radhostice PT--NP2008/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bohumilice IPT--NP2014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Budilov PT--NP2013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Budilov PT--NP2014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dobrš STNPNPNP2012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Žernovice PT--NP2008/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bohumilice PT--NP2014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Zdíkov PT--NP2013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Budilov PTNPNPNP2012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Horosedly PT--NP2014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/07/06 Svatá Maří, Pohár sdh Svatá Maří
ŠHL
2007/06/23 Svatá Maří, O pohár starosty obce Svatá Maří
ŠHL
2008/06/28 Svatá Maří, O pohár starosty obce
ŠHL
2012/09/01 Svatá Maří, 10. ročník noční soutěže v požárním útoku
-
2013/08/31 Svatá Maří, 11. ročník noční hasičské soutěže se Svaté Maří
PBHL
2014/08/30 Svatá Maří (noční), O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
PBHL
2014/08/30 Hasičská dráha Svatá Maří, Noční hasičská soutěž Svatá Maří 2014
-
2015/08/28 Hasičské hřiště - Svatá Maří, 13.ročník noční hasičské soutěže Svatá Maří
-
2015/08/29 Svatá Maří (n), O pohár starosty; muži ženy 3B !
PBHL
2016/08/27 Sv. Maří (N), O pohár starosty obce, muži+ženy - 3B
PBHL
2017/08/26 Svatá Maří ( noční ), O pohár starosty obce, muži+ženy - 3B
PBHL
Kdy Kde Liga


Soutěže