Svoboda - hřiště 2017 - 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B

Liga: -
Místo: Svoboda
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 28. 05. 2017 14:00
Kontakt:   Lucie Balarinová
Telefon:  +420602767607

Začátek rezervace: 08. 05. 2017 08:00
Konec rezervace: 28. 05. 2017 08:00
Začátek tipování:  08. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 28. 05. 2017 00:00
Zadal: Lucie Balarinová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Svoboda-213484758675009/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Svoboda Vás srdečně zve na 1. kolo Moravskoslezského poháru, které se uskuteční 28.5.2017 od 14:00 na místním hřišti.

Oficiální pozvánku na soutěž najdete na stránkách MSP:
http://mspohar.cz/media/kunena/attachments/140/2017.pdf

Celý průběh soutěže se bude řídit platnými pravidly Moravskoslezského poháru pro rok 2017, které jsou volně ke stažení na oficiálních stránkách MSP:http://mspohar.cz/pravidla-zapisy-a-jine

Výňatek z pravidel MSP pro rok 2017:
„Soutěže se zúčastní družstva, která se prezentují nejpozději do zahájení soutěže. Zahájením soutěže se rozumí nástup soutěžících družstev na začátku soutěže. Nástupu se musí zúčastnit minimálně 4 členové družstva, kteří budou řádně jednotně ustrojeni (pracovní, vycházkový, sportovní stejnokroj). Družstva, která tuto podmínku nesplní, nebudou zařazena do bodování Moravskoslezského poháru (nezískají body). Budou však hodnocena v rámci soutěže. Budou uvedena ve výsledkové listině a získají ceny dle svého umístění. Podmínkou je však zaplacení startovného před zahájením soutěže.“

Na Vaši účast se těší nejen
Lucie Balarinová
602 76 76 07


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-svoboda-8781.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Svoboda ženyOPLucie Balarinová
22Závada OPPetr
33Bohuslavice ženyOPLucie Balarinová
44Jeseník JEMichal Straka
55Svoboda mužiOPLucie Balarinová
66Tošovice NJLucie Balarinová
77Závada ženyOPPetr
88Bohuslavice OPLucie Balarinová
99Oldřišov OPVít Ciminga
1010Jamnice OPDominik
1111Markvartovice OPPetr Glogar
1212Malé Hoštice ženyOPKlára Konečná
1313Hněvošice OPDavid Zlotý
1414Skrochovice ŽENY OPMišelka Volná
1515Svoboda ChróścielówOPLucie Balarinová
1616Markvartovice OPPetr Glogar
1717Komárov OPJosef Kubesa
1818Velké Hoštice OPLukáš Pluške
1919Bělá OPPatrik Holuša
2020Neplachovice OPJiří Čech
2121Vávrovice ženyOPMichaela Trojanová
2222Svinov OVMatěj
2323Bolatice OPLenka
2424Bělá ženyOPPatrik Holuša
2525Strahovice OPLucie Balarinová
2626Služovice OPJan Chrobák
2727Vávrovice OPMichaela Trojanová
2828Bolatice OPLenka
2929Služovice ŽenyOPJakub Moravec
3030Velké Hoštice ŽenyOPLukáš Pluške
3131Kozmice ženyOPLucie Balarinová
3232Prchalov "A"NJFilip Pustějovský
3333Kravaře OPMichael Suffner
3434Sádek OPDušan Gregořica
3535Vřesina mužiOPPetr Glogar
3636Kozmice AOPLucie Balarinová
3737Prchalov "B"NJFilip Pustějovský
3838Vrbice KALucie Balarinová
3939Pustkovec OVDominik Weinfurter
4040Rohov OPLucie Balarinová
4141Kozmice BOPLucie Balarinová
4242Chlebičov OPJiří Bena


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/05/28 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2007/05/27 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2008/05/25 Svoboda, OP, -, MSP Svoboda
MSP
2009/05/31 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2010/05/28 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2013/05/26 Svoboda, Memoriál Josefa Halfara
-
2014/05/25 Svoboda, Memoriál Josefa Halfara - zařazeno do MSP (2B)
-
2015/05/31 Svoboda, hřiště, MSP Memoriál Josefa Halfara 2B
-
2016/05/29 Svoboda, 2. kolo MSP - 2B
-
2016/05/29 Svoboda, 2. kolo MSP
MSP
2017/05/28 Svoboda, 2. MSP
MSP
2017/05/28 Svoboda - hřiště, 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/27 Křepice (Znojmo), hřiště, O pohár starosty obce
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/05/27 Hostěrádky - Rešov, 5. ročník Memoriálu mjr. Jana Červinky
-
2017/05/27 Radíkov, Noční Radíkov CUP 2017
-
2017/05/28 Racková hřiště, O pohár starosty SDH, muži 3B, ženy, dorost
-
2017/05/28 Svoboda - hřiště, 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B
-
2017/06/03 Provodovice, Okresní kolo Přerov
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/03 fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony, 2B
-
2017/06/04 Bílovec-Výškovice, hřiště, XIII. ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2017/06/04 Obec Šarovy, 17. Ročník souteže o Melůnový pohár
-
2017/06/04 Před hasičskou zbrojnicí, utovní pohár starosty obce Střelice
-
2017/06/04 Vrbka, u hasičské zbrojnice, Memoriál Bruna Hanského, pohárová soutěž, 2B
-
2017/06/09 Leskovec,hřiště, 5.Noční soutěž O pohár valašských kotárů
-
2017/06/09 za fotbalovým hřištěm, O putovní pohár starosty SDH Markvartovice,
-
2017/06/09 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž
-
2017/06/10 Oplocany hriště, OPLOCKEJ KOPEČEK , 2B .
-
2017/06/10 Janovice u Rýmařova, HL-Praděd M.Ž. 2B
-
2017/06/10 Kolence, O pohár SDH Kolence, 7. ročník
-
2017/06/10 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2017/06/10 Hasičský areál, Tyršova ul., 2. kolo Moravskoslezkého poháru
-
2017/06/10 Horní Dubňany,hřiště, pohar starostky obce,2B
-
2017/06/10 Dešná, Noční hasičská soutěž Dešná
-
2017/06/10 sportovní areál, X. ročník noční soutěže Větřkovice
-
2017/06/10 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2017/06/11 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2017/06/16 Vrchoslavice, Vrchoslavská pohárovka
-
2017/06/17 Dolní část Zámeckého parku, O putovní štít města Oder
-
2017/06/17 Měrotín - areál "Parduska", XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/06/17 Oprechtice, XVI.ročník o putovní pohár SDH Oprechtice
-
2017/06/17 Rešice, hřiště, noční soutěž na 2B
-
2017/06/17 VÝČAPY NOČNÍ, areál SDH Výčapy, Pohár SDH Výčapy
-
2017/06/17 Oprechtice, IX.ročník Climart cup
-
2017/06/18 Hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka 2B
-
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/06/24 Heraltice, náves, asfalt, O pohár starosty městyse Heraltice
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/06/25 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/01 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/05 Zdislavice - Sokolská zahrada, O Pohár starosty SDH
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Miřetice, O pohár starosty obce Miřetice - II. ročník
-
Kdy Kde Liga