Troubelice 2017 - Memoriál Vlastimila Axmana, noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Troubelice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 26. 08. 2017 20:00
Kontakt:   delegát ONL: Zmeškal Petr
Telefon: 

Začátek rezervace: 20. 08. 2017 19:00
Konec rezervace: 26. 08. 2017 17:00
Začátek tipování:  26. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 26. 08. 2017 00:00
Zadal: Pavel Navrátil

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdh.troubelice.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-troubelice-8364.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Troubelice mužiOLPavel Navrátil
22Cholina OLPatrik Maksant
33Krasice PVTomáš Petržela
44Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
55Měrotín OLJakub Hlavinka
66Ludéřov OLTomáš Palička
77Olešnice OLPavel Navrátil
88Cholina OLPatrik Maksant
99Pavlov-výběr SUPavel Vařeka
1010Troubelice ŽenyOLPavel Navrátil
1111Bílovice PVStanislav Režný
1212Pěnčín PVJan Krupa
1313Krasice PVBarča Burešová
1414Bohuslavice ŽenyOPTomáš Palička
1515Tršice OLJaroslav Hubka
1616Svésedlice OLAleš Zavadil
1717Nové Dvory OLJiřina Navrátilová
1818Kožušany OLPavel Navrátil
1919Bílovice ženy APVJan Krupa
2020Svésedlice ŽenyOLAdam Laštůvka
2121Nová Dědina Nová Dědina ženy OLEva Dušková
2222Domamyslice DvojkaPVKarolína Burešová
2323Ráječek SUlallin
2424Hlubočky OLTomáš Palička
2525Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2626Olešnice ženyOLTomáš Hlavinka
2727Nová Hradečná ŽenyOLSDH Nová Hradečná
2828Grygov OLštěpán dvorský
2929Podolí PRBřeťa Koplík
3030Velký Týnec ŽenyOLJaroslav Ulma
3131Hlubočky ženyOLAleš Zavadil
3232Otaslavice PVKarolína Burešová
3333Blatec ženyOLKateřina Skládalová
3434Lošov OLJiří
3535Dětkovice PVEva Dušková
3636Nemile SUAdéla Blažková
3737Výkleky Ženy PRAnna Majerova
3838Břevenec OLVeronika Hrabáčková
3939Dolany OLGabriela Krejčí
4040Břidličná BRJíří Skopal
4141Dub nad Moravou MužiOLMarek Kopeček
4242Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
4343Janovice BRVeronika Hrabáčková
4444Stará Ves BRJíří Skopal
4545Nová Dědina OLEva Dušková
4646Rohle mužiSUPetr Neumann
4747Újezd ženyOLPetr Petr
4848Kožušany ženyOLKateřina Skládalová
4949Jeseník JELukáš Verner
5050Janovice BRJíří Skopal
5151Újezd mužiOLPetr Petr
5252Janovice ženyBRJíří Skopal
5353Třeština SULadislav Plechatý
5454Bohuslavice SULukáš Verner
5555Střelice OLTábuk Kubát
5656Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
5757Štíty SUVíťa
5858Nová Hradečná ženyOLTomáš Hlavinka
5960Lesnice SUl Zdeněk Trendl
6063Lesnice SUl Zdeněk Trendl
6166Mladeč OLMiroslav Mlčoch
6267Kožušany OLPetr Zmeškal
6368Náměšť na Hané OLIvana Stratilová
6471Medlov OLMagdalena Břeňová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ludéřov OL15,2414,3015,242017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Domamyslice DvojkaPV15,4115,8015,802017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Janovice BR15,9215,6215,922017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ráječek SU15,1516,0516,052017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Tršice OL16,2016,3216,322017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pavlov-výběr SU15,8816,5016,502017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olešnice OL14,8016,6216,622017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Břevenec OL16,7015,2016,702017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Svésedlice OL16,7917,2017,202017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dolany AOL17,6117,7017,702017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Otaslavice PV17,9918,2718,272017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Střelice OL18,3416,0718,342017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kožušany OL15,9319,1119,112017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Troubelice OL17,6520,0620,062017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Stará Ves BR21,6318,5521,632017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Podolí PR22,9022,5622,902017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nový Malín SU24,0222,5224,022017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Rohle SU24,1020,6524,102017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lošov OL30,2718,5530,272017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Grygov OL33,5832,7733,582017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Měrotín OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dub nad Moravou OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bílovice PV20,08NPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chválkovice OL15,38NPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Újezd OLNP30,61NP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bohuslavice OPNP17,34NP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Lesnice SUNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Staměřice PRNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nemile SUNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nová Dědina OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Cholina OLNP16,12NP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Břidličná BR17,04NPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL17,9218,0418,042017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Velký Týnec OL19,6820,4920,492017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nová Hradečná OL21,8019,2021,802017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV23,5517,9823,552017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nová Dědina OL24,2920,3024,292017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pěnčín PV24,8424,9424,942017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Klopina SU26,3525,6526,352017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Výkleky PR19,4526,9926,992017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lesnice SU39,4930,9339,492017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Blatec OL39,9039,5439,902017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Újezd OL39,3039,9939,992017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Svésedlice OL29,5840,1640,162017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bohuslavice OP18,7140,7840,782017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Krasice PV17,9357,2357,232017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nové Dvory OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Cholina OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nový Malín SUNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kožušany OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/26 Troubelice, Memoriál Vlastimila Axmana, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže