Velichovky 2017 - 14. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Velichovky
Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 16. 09. 2017 12:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 02. 09. 2017 20:00
Konec rezervace: 15. 09. 2017 23:59
Začátek tipování:  16. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 16. 09. 2017 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-velichovky-8222.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Stradouň UOSDH Stradouň
23Rokytno PAMichal Tydrych
34Hrobice PAHonza Pajer
45Moravany PAHonza Pajer
56Dubenec TUHonza Pajer
67Bystřec AUOHonza Pajer
78Roudnice HKHonza Pajer
89Zderaz ACRHonza Pajer
910Trnov RKHonza Pajer
1011Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1112Myštěves HKHonza Pajer
1213Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1314Pšánky HKHonza Pajer
1415Čeperka NPAMichal Tydrych
1516Velký Třebešov NAHonza Pajer
1617Letohrad JeleniUOHonza Pajer
1718Bašnice JCHonza Pajer
1819Červený Kostelec NATomáš Karásek
1920Srch SPALeoš Panchártek
2021Svinčany PAJaromír Rosůlek
2122Stéblová DPAPatrik Kučera
2223Slepotice PAJan Šejnoha
2324Jeníkovice HKMatěj Potůček
2430Srch JPALeoš Panchártek
2540Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2650Choltice PADavid čermák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Roudnice HKHonza Pajer
66Slepotice PAMichal Tydrych
77Čeperka PAMichal Tydrych
88Hrobice PAjan pleskot
99Stradouň UOSDH Stradouň
1010Hrobice PAMartínek z Dubence
1111Dubenec TUDominik Mikeš
1212Stéblová PAPatrik Kučera
1313Semtín ExplosiaPAMichaela Knížková
1414Nepomuky UOKateřina Krudencová
1515Holice PAVeronika Janusová
1616Trnov RKdavid rohlena
1730Libuň JCLucie Samková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bašnice JC15,9016,1816,182017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bezděkov pod Třemšínem PB15,9316,2016,202015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Myštěves HK16,6616,5916,662015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Myštěves HK16,2316,7216,722017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Letohrad - Kunčice CUO16,4716,7516,752013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jinolice RenmotorJC16,6516,8016,802015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jinolice RenmotorJC16,8516,2216,852013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jinolice RenmotorJC16,6517,0217,022017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Letohrad - Kunčice BUO16,6817,1017,102013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Letohrad - Orlice UO16,5017,1217,122015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bystřec AUO16,6717,2217,222015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Libuň JC17,3316,6717,332013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pšánky AHK17,4116,8317,412013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bystřec AUO17,5017,5417,542017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Velký Třebešov NA17,3917,6117,612015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Pšánky AHK17,6917,0817,692015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice BUO17,4217,8017,802015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Trnov RK17,8517,4417,852017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Letohrad - Kunčice BUO16,2317,9217,922017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hrobice PA17,5817,9317,932015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Velký Třebešov NA17,5317,9617,962013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Velký Třebešov NA17,9817,5817,982017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hrobice PA18,0116,9418,012017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Libuň JC18,0116,9918,012015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bystřec AUO17,2218,0518,052013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Kosmonosy MB18,0817,3518,082015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Roudnice HK18,2418,0218,242015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Obrubce MB17,2918,2518,252015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Moravany PA17,4418,3118,312015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Horní Radechová BNA18,5317,6418,532013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Letohrad - Kunčice CUO17,7418,5518,552015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Hrobice PA18,2018,6018,602013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Čeperka PA18,6218,5518,622017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Srch PA18,6318,2518,632015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Podůlší BéčkoJC18,6518,3518,652013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Havlovice TU17,9418,6818,682013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bystřec BUO17,9818,6818,682013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Bašnice JC18,7116,6918,712013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Roudnice HK18,2118,7618,762013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Střezetice HK17,8918,7818,782013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Červený Kostelec NA18,6518,8218,822013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Horní Radechová ANA18,5219,0519,052013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Lhota za Červeným Kostelcem NA18,5519,2019,202013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Choustníkovo Hradiště TU19,3718,6719,372015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Pšánky BHK19,3817,9719,382013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Letohrad JeleniUO19,5219,2719,522017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Dubenec TU19,4219,8319,832015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Dubenec TU20,1320,1820,182017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Stéblová DPA20,3220,2620,322017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Dolní Přím HK22,0321,3922,032013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Jeřmanice LI24,6425,1425,142015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Roudnice HK28,2025,5228,202017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Třebihošť TUNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Lestkov SMNPNPNP2013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Urbanice GHKNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Velichovky NANPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Letohrad - Orlice BUONPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Havlovice TUNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Pšánky HKNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Jeníkovice HKNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Letohrad - Orlice UONPNPNP2013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Moravany PANPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Horní Radechová BNANPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Rohovládova Bělá PANPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Velichovky NANPNPNP2013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Velichovky, fotbalové hřiště, Východočeská hasičská liga
VČHL
2014/06/28 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2015/09/19 Velichovky, 10. kolo VČHL
VČHL
2016/09/17 Velichovky, 10. kolo VČHL
VČHL
2017/09/16 Velichovky, 14. kolo VČHL
VČHL
2017/09/16 Fotbalové hřiště Velichovky, XI. kolo LPO 2017
LPO
2018/07/14 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/19 Rohovládova Bělá, 1. kolo VČHL
VČHL
2018/05/20 Velký Třebešov, 2. kolo VČHL
VČHL
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/06/03 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/06/30 Nepomuky, 5. kolo VČHL
VČHL
2018/07/05 Trnov, 6. kolo VČHL
VČHL
2018/07/06 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2018/07/14 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, 10. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, 11. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga