Velký Třebešov 2017 - 40.ročník soutěže

Liga: VČHL
Místo: Velký Třebešov
Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 21. 05. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 07. 05. 2017 20:00
Konec rezervace: 20. 05. 2017 23:59
Začátek tipování:  21. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 21. 05. 2017 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-velky-trebesov-8210.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Červený Kostelec NAAleš Hejna
22Prosetín CRTomáš Vít
33Čeperka PALeoš Kříž
44Hrobice PAHonza Pajer
55Moravany PAHonza Pajer
66Dubenec TUHonza Pajer
77Bystřec AUOHonza Pajer
88Roudnice HKHonza Pajer
99Zderaz ACRHonza Pajer
1010Trnov RKHonza Pajer
1111Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1212Myštěves HKHonza Pajer
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1414Pšánky HKHonza Pajer
1515Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
1616Velký Třebešov NAHonza Pajer
1717Letohrad JeleniUOHonza Pajer
1818Bašnice JCHonza Pajer
1920Velichovky NAHonza Pajer
2021Jeníkovice HKMatěj Potůček
2122Stéblová DPAPatrik Kučera
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Roudnice HKHonza Pajer
66Libuň JCHana Jarolímková
77Nepomuky UOMartin Valda
88Holice PAMartin Valenta


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC16,7616,7916,792013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO16,8916,7916,892016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Orlice UO16,9116,7516,912013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Orlice UO17,0216,8617,022015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Letohrad - Orlice UO17,2016,9717,202017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Libuň JC17,2317,2117,232015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nepomuky UO17,4317,2517,432016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Libňatov TU17,1217,4717,472015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dolní Přím HK17,4117,5517,552017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dolní Přím HK17,6117,6817,682015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nepomuky UO17,5517,7317,732017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Myštěves HK17,5417,7717,772015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JC17,9217,8217,922014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice UO17,2118,0718,072015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Libuň JC18,1217,4118,122016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vitiněves JC18,2117,6418,212015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Letohrad - Orlice UO18,5517,7818,552014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Kunčice UO18,6118,5818,612013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letohrad - Kunčice UO18,0818,6318,632014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Libuň JC17,8618,8218,822017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dolní Přím HK18,6318,8618,862014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Libňatov TU18,9217,5318,922014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Myštěves HK17,0718,9318,932016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hrobice PA17,7218,9418,942017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dolní Přím HK18,9718,7318,972016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Myštěves HK19,1818,6319,182013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nepomuky UO19,0619,2019,202015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Roudnice HK19,2218,0919,222017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Libňatov TU19,4918,2919,492013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Holice PA19,7119,9319,932017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Jablonec nad Jizerou SM18,6119,9819,982015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Jeníkovice HK20,0118,8020,012014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Trnov RK19,3120,2120,212014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Roudnice HK19,2720,3520,352016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Myštěves HK20,5118,0020,512014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Trnov RK19,8120,7820,782013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dlouhá Ves RK21,0421,0321,042016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Libňatov TU22,1218,3922,122016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Roudnice HK22,4019,7622,402015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Vitiněves JC21,8023,8923,892016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Rokytno PA24,8319,8724,832016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Vitiněves JC18,4824,8424,842014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dolní Přím HK25,0019,1225,002013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Smidary HK25,5524,6425,552016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Myštěves HK25,6516,6925,652017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Velký Třebešov NA25,3926,6626,662014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Velký Třebešov NA26,8425,6426,842016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Dlouhá Ves RK18,8527,6327,632017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Velký Třebešov NANPNPNP2015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/18 Velký Třebešov, Východočeská hasičská liga
VČHL
2014/05/18 Velký Třebešov,, 1.kolo VČHL
VČHL
2015/05/24 Velký Třebešov, 1.kolo VČHL
VČHL
2016/05/22 Velký Třebešov, 2. kolo VČHL
VČHL
2017/05/21 Velký Třebešov, 40.ročník soutěže
VČHL
2018/05/20 Velký Třebešov, 2. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/19 Rohovládova Bělá, 1. kolo VČHL
VČHL
2018/05/20 Velký Třebešov, 2. kolo VČHL
VČHL
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/06/03 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/06/30 Nepomuky, 5. kolo VČHL
VČHL
2018/07/05 Trnov, 6. kolo VČHL
VČHL
2018/07/06 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2018/07/14 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, 10. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, 11. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga