Vesec p. Kozákovem 2017 - FNC Vesec pod Kozákovem

Liga: FNC
Místo: Vesec
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 23. 06. 2017 21:15
Kontakt:   Josef Židů
Telefon: 

Začátek rezervace: 13. 06. 2017 20:00
Konec rezervace: 23. 06. 2017 00:00
Začátek tipování:  13. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 23. 06. 2017 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-vesec-8231.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vesec SMFNC
22Nová Ves LILukáš Pokorný
33Malá Skála JNFNC
44Pěnčín JNOndřej Antoš
55Karlinky LIFNC
66Tatobity SMJiří Šťastný
77Tanvald ŠumburkJNTomáš
88Příchovice JNJan Kupka
99Frýdštejn JNJosef Hanuš
1010Krásná Ves MBVašek Knebl
1111Škodějov SMRoman Dolenský
1212Hradčany LIFNC
1313Záskalí LIhasici Bezaskovice
1414Mělník BlataMEMilan Corna
1515Velké Hamry JNZdeněk Nauč
1616Janův Důl LIDavid Beránek
1717Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1818Koberovy JNTomáš Mašek
1919Jeřmanice LIDavid Beránek
2020Jílové u Držkova JNMAD Matthew
2121Chyjice JCTomáš Mikolášek
2222Košťálov SMTomáš Tulach
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Skála BéčkoJNNikol Vavřichová
22Příchovice JNPetra Černá
33Koberovy JNTomáš Mašek
44Vesec SMJosef Židů
55Veselá SMJaroslav Novotný
66Košťálov SMTomáš Tulach
77Libuň JCHana Jarolímková
89Raspenava LILuboš Roušal
910Smržovka JNMartin Briestenský
1011Mělník BlataMEMarkéta Veselá
1113Smržovka JNMartin Briestenský
1217Smržovka JNMartin Briestenský
1318Zlatá Olešnice JNPetra Černá
1419Jeřmanice LIIveta
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Janov nad Nisou JNFNC
22Karlinky LIFNC
33Vesec SMFNC
44Nová Ves LILukáš Pokorný
55Příchovice JNJan Kupka
66Sukorady JCMichal Horák
77Dalešice JNDavid Beránek
88Jeřmanice LIDavid Beránek
99Škodějov SMRoman Dolenský
1010Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1111Roztoky u Semil SMTomáš Zelenka
1212Janův Důl LIDavid Beránek
1313Rozstání LIAleš Korda
1414Mělník BlataMEMilan Corna
1515Hradčany LIFNC
1616* Bezáskovice-hasici Bezaskovice
1717Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1818Koberovy JNTomáš Mašek
1919Vesec BěláSMSDH Bělá
2020Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
2121Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov ALISDH Pilínkov
2222Smržovka JNMartin Briestenský
2323Lučany nad Nisou JNMartin Briestenský


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/11 Vesec pod Kozákovem, PKL Vesec
PKL
2014/07/11 Vesec, Mírová pod Kozákovem, Vesecky pohár
-
2015/07/10 Vesec pod Kozákovem, PKL Vesec
PKL
2016/07/01 Vesec p. Kozákovem, 4. kolo Vesec pod Kozákovem
FNC
2017/06/23 Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec pod Kozákovem
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/08/19 Roudný, FNC Roudný
FNC
2017/08/26 Kosořice, FNC Kosořice
FNC
Kdy Kde Liga