Zahnašovice 2017 - O pohár obce Zahnašovice

Liga: PHL
Místo: TAG Zahnašovice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 16. 07. 2017 11:00
Kontakt:   Petr Miklík
Telefon:  736 625 116

Začátek rezervace: 02. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 15. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  01. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 23. 07. 2017 00:00
Zadal: Mishi

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 10:45, start prvního družstva 11:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Vydlážděn celý náběh a kolem základny zamkovou dlažbou 
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-zahnasovice-8290.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Mysločovice ZLMishi
23Sulimov KMMishi
34Svoboda OPMishi
45Mladcová ZLMishi
56Mistřice UHMishi
67Litenčice KMMishi
78Pravčice KMMishi
89Rymice KMMishi
910Karolín KMMishi
1011Luboměř NJMishi
1112Tučapy KMMishi
1213Radkova Lhota PRMishi
1314Nová Dědina KMMishi
1415Vítonice KMMishi
1516Nětčice KMMishi
1617Křenovice PRMishi
1718Brusné KMMartin Šťastný
1819Dětkovice VYMichal Hrabánek
1920Hlinsko PRPetr Šromota
2021Nevšová AZLBronislav Lysák
2122Louky ZLpeca
2223Špičky PRJarda Schneider
2325Babice VSDalibor Plesník
2426Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2528Přílepy KMRadim Kašpárek
2629Velká Lhota VSJosef Sabo
2730Morkovice KMPavel Krejčí
2831Malhotice PRLuboš Lehnert
2932Tršice OLJaroslav Hubka
3033Sobíšky PRHonza Balint
3134Medlov KMPetr Miklík
3235Hrabůvka PRHonza
3336Roštění KMPavel Lajda
3437Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
3538Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
3639Vrchoslavice PVRadim Janečka
3740Šarovy ZLTom Mladší
3841Zdounky KMJiří Šauer
3942Hodějice VYMartin Bezděk
4043Ludslavice KMPavel Lužík
4144Hostišová ZLPatrik Dosoudil
4245Ivanovice na Hané VYPetr Miklík
4346Služovice OPPetr Miklík
4447Prchalov "A"NJFilip Pustějovský
4552Kučerov VYMartin Bezděk
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11TAG Zahnašovice KMMishi
22Špičky PRMishi
33Radíkov PRMagdaléna Hlavová
44Rymice KMMishi
55Nětčice KMMishi
66Pravčice AKMMishi
77Dětkovice VYMichal Hrabánek
88Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
99Loukov KMJakub Adámek
1010Hlinsko PRPetr Šromota
1111Brusné KMMartin Šťastný
1212Pravčice BKMMishi
1313Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Babice VS16,2916,7216,722017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Špičky PR16,7716,7016,772017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Prchalov ANJ16,1716,8316,832017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  TAG Zahnašovice KM16,9816,7016,982017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  TAG Zahnašovice KM16,9916,9716,992015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mistřice UH17,1417,0017,142015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Valšovice (Hranice VI) PR17,2416,8417,242017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Karolín KM17,2816,8117,282017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Svoboda OP17,3017,1617,302016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Pravčice KM17,1517,3217,322015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mistřice UH17,3617,1617,362017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Ludslavice KM17,1417,4117,412016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mladcová ZL17,1217,4117,412015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mistřice UH17,1217,4717,472014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Hodějice VY17,6217,2417,622017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Radkova Lhota PR17,2817,6717,672015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Ludslavice KM17,4017,7017,702014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Rymice KM17,6817,7317,732015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Rymice KM17,7317,5617,732016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Špičky PR17,3517,7317,732015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hrabůvka PR17,7517,2517,752017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Ludslavice KM17,7017,8017,802015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Mladcová ZL17,6217,8217,822014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Rychlov KM17,1917,8517,852014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Mistřice UH17,8817,5417,882016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Rymice KM17,2117,8817,882017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Hlinsko PR17,9117,6417,912015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Podhradní Lhota KM17,8417,9417,942016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Radkova Lhota PR18,0317,1918,032017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Nětčice KM18,0617,3818,062014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Rychlov KM17,4618,0718,072015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Vésky AUH--18,072013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Karolín KM17,4418,1318,132014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Radkova Lhota PR17,3018,1318,132016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Bratřejov ZL17,8618,1818,182015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Mladcová ZL16,9818,1918,192016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Mladcová ZL17,5718,2718,272017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Křenovice PR17,3918,3018,302017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Podhradní Lhota KM--18,302013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Litenčice KM18,3518,2218,352017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Nová Dědina KM18,3617,4918,362017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Chropyně KM18,3717,7818,372015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Martinice KM18,3918,3018,392014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Tučapy KM18,2218,4018,402017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Ivanovice na Hané VY17,9918,4118,412017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Mysločovice ZL18,4517,9918,452017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Tučapy KM18,5218,0218,522016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Karolín KM18,0518,5318,532015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Ludslavice KM17,5818,5518,552017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Radkova Lhota PR17,6418,5818,582014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Hradčovice UH18,5118,6418,642014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Roštění KM18,6418,1218,642016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Roštění KM18,3818,6618,662017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Milotice nad Bečvou PR18,6718,3418,672016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Vésky UH18,6917,9218,692014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Hlinsko PR18,1718,7118,712014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Vítonice KM18,7518,7518,752014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Vítonice KM18,1918,7918,792015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Sulimov KM18,5918,8718,872017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Vésky BUH--18,902013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Polkovice PR18,9018,3418,902015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Litenčice KM18,9418,8718,942016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Louky ZL18,9518,7518,952017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Polkovice PR19,0018,7519,002014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Hrabůvka PR18,9319,1319,132016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Mysločovice ZL19,1019,1719,172015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Chropyně KM18,4819,2119,212014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  TAG Zahnašovice KM18,0219,2419,242016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Veselá ZL17,7919,2619,262014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Sulimov KM18,9819,2819,282016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Ludslavice KM--19,312013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Karolín KM18,3219,3219,322016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Podhradní Lhota KM18,0119,3319,332017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Luboměř NJ19,3417,4719,342015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Nová Dědina KM17,3519,3419,342015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Nová Dědina BKM18,6519,4019,402015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Nová Dědina BKM19,4018,1719,402016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Pravčice KM17,5319,4519,452016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Tučapy KM18,7419,4819,482014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Martinice KM19,5019,0419,502017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Nětčice KM--19,552013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Roštění KM19,6819,3519,682014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Tršice OL18,0919,7119,712016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Šarovy ZL17,9119,7919,792015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Sulimov KM19,8018,5719,802015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Brusné KM19,6619,8119,812016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Nětčice KM19,8218,7319,822015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Sulimov KM18,8319,8419,842014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Zdounky KM19,5019,8519,852014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Hostišová ZL19,6719,9119,912017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Mysločovice ZL19,4019,9219,922016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Nová Dědina KM19,9517,6919,952014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Velká nad Veličkou HO19,4320,0820,082017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Loukov KM20,0818,7020,082016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Medlov KM20,1219,8720,122017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Svoboda OP20,1418,5920,142017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Rychlov BKM19,9120,2220,222015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Vítonice KM19,1020,2420,242016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Podhradní Lhota KM18,6920,2420,242014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Brusné KM20,1220,3120,312017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Zahnašovice (KM), 2.ročník o Pohár obce ZAHNAŠOVICE
-
2014/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2015/08/01 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2016/07/17 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2017/07/16 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/26 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2018/06/16 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2018/06/17 Křenovice, 20. ročník O putovní pohár obce Křenovice
PHL
2018/06/30 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2018/07/07 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2018/07/21 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2018/07/22 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2018/07/28 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy
PHL
2018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2018/08/11 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
2018/08/19 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice
PHL
2018/09/01 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
Kdy Kde Liga