Zahnašovice 2017 - O pohár obce Zahnašovice

Liga: PHL
Místo: TAG Zahnašovice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 16. 07. 2017 11:00
Kontakt:   Petr Miklík
Telefon:  736 625 116

Začátek rezervace: 02. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 15. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  01. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 23. 07. 2017 00:00
Zadal: Mishi

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 10:45, start prvního družstva 11:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Vydlážděn celý náběh a kolem základny zamkovou dlažbou 
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-zahnasovice-8290.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Mysločovice ZLMishi
23Sulimov KMMishi
34Svoboda OPMishi
45Mladcová ZLMishi
56Mistřice UHMishi
67Litenčice KMMishi
78Pravčice KMMishi
89Rymice KMMishi
910Karolín KMMishi
1011Luboměř NJMishi
1112Tučapy KMMishi
1213Radkova Lhota PRMishi
1314Nová Dědina KMMishi
1415Vítonice KMMishi
1516Nětčice KMMishi
1617Křenovice PRMishi
1718Brusné KMMartin Šťastný
1819Dětkovice VYMichal Hrabánek
1920Hlinsko PRPetr Šromota
2021Nevšová AZLBronislav Lysák
2122Louky ZLpeca
2223Špičky PRJarda Schneider
2325Babice VSDalibor Plesník
2426Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2528Přílepy KMRadim Kašpárek
2629Velká Lhota VSJosef Sabo
2730Morkovice KMPavel Krejčí
2831Malhotice PRLuboš Lehnert
2932Tršice OLJaroslav Hubka
3033Sobíšky PRHonza Balint
3134Medlov KMPetr Miklík
3235Hrabůvka PRHonza
3336Roštění KMPavel Lajda
3437Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
3538Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
3639Vrchoslavice PVRadim Janečka
3740Šarovy ZLTom Mladší
3841Zdounky KMJiří Šauer
3942Hodějice VYMartin Bezděk
4043Ludslavice KMPavel Lužík
4144Hostišová ZLPatrik Dosoudil
4245Ivanovice na Hané VYPetr Miklík
4346Služovice OPPetr Miklík
4447Prchalov "A"NJFilip Pustějovský
4552Kučerov VYMartin Bezděk
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11TAG Zahnašovice KMMishi
22Špičky PRMishi
33Radíkov PRMagdaléna Hlavová
44Rymice KMMishi
55Nětčice KMMishi
66Pravčice AKMMishi
77Dětkovice VYMichal Hrabánek
88Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
99Loukov KMJakub Adámek
1010Hlinsko PRPetr Šromota
1111Brusné KMMartin Šťastný
1212Pravčice BKMMishi
1313Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pravčice KM16,9116,9716,972015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice KM17,0417,3217,322016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Špičky PR17,3316,5217,332017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hodějice VY16,4717,4017,402017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Slušovice ZL17,3017,4817,482016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pravčice BKM17,5016,8317,502017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlinsko PR17,5317,5417,542017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  TAG Zahnašovice KM17,1017,5517,552017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pravčice AKM17,6817,7317,732017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  TAG Zahnašovice KM17,8117,0817,812014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  TAG Zahnašovice KM16,8617,8317,832015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rymice KM17,9416,6317,942015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Milotice nad Bečvou PR17,9617,1617,962016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hlinsko PR17,9817,2017,982014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Svoboda OP17,3218,0118,012017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Pravčice KM18,1217,2718,122014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Rymice KM18,1917,9618,192017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nětčice KM18,2418,0818,242017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Rychlov KM18,3317,6618,332015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hlinsko PR18,5318,3218,532015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hlinsko PR18,6217,4218,622016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Loukov KM17,2218,8518,852014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bílany KM16,9919,0019,002015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Tučapy KM18,4719,0019,002016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bílany KM--19,032013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Prštné ZL17,8919,1119,112014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Rychlov KM19,1119,0019,112017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bílany KM19,1618,9219,162014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Rymice KM19,0119,4219,422014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nětčice BKM18,8019,5019,502014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nětčice KM19,6918,6319,692014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Tučapy KM19,3519,7419,742014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Zdounky KM--19,772013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Machová ZL18,4119,8919,892015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nětčice KM18,0019,9619,962016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Machová ZL19,9819,8419,982016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nětčice AKM--19,992013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Tučapy KM20,2819,1520,282015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  TAG Zahnašovice KM17,7720,3820,382016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Špičky PR20,4116,8220,412016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Počenice KM19,4920,4820,482014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Loukov KM--20,772013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Brusné BKM21,0421,0321,042016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nětčice KM19,7021,2421,242015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Loukov KM21,4518,2621,452017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nětčice BKM--21,472013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Sazovice ZL21,6021,1521,602015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Vrchoslavice PV21,7720,2921,772016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Rychlov KM22,2121,7922,212014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Sazovice ZL20,5523,0923,092016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  TAG Zahnašovice KM--24,142013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Hodějice VY24,6524,4524,652016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Bohuslavice u Zlína ZL--25,042013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Bílany KM25,2325,2725,272016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Sazovice ZL25,3221,0825,322017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Loukov KM27,8427,0827,842015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Rymice KM17,6428,9028,902016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Loukov KM29,8628,3429,862016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Radíkov PR30,8729,9330,872017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Machová ZL36,2636,5636,562014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Brusné AKM21,0537,3037,302016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Rychlov KM42,5542,4342,552016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Lobodice PR52,2253,1953,192015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Bohuslavice u Zlína ZLNPNPNP2015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Veselá ZLMSMSMS2015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Zahnašovice (KM), 2.ročník o Pohár obce ZAHNAŠOVICE
-
2014/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2015/08/01 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2016/07/17 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2017/07/16 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/26 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2018/06/16 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2018/06/17 Křenovice, 20. ročník O putovní pohár obce Křenovice
PHL
2018/06/30 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2018/07/07 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2018/07/21 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2018/07/22 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2018/07/28 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy
PHL
2018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2018/08/11 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
2018/08/19 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice
PHL
2018/09/01 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
Kdy Kde Liga