Žákava 2017 - Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka

Liga: ZČHL
Místo: Žákava
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 02. 09. 2017 12:00
Kontakt:   Hora Josef
Telefon: 

Začátek rezervace: 21. 08. 2017 20:00
Konec rezervace: 01. 09. 2017 20:00
Začátek tipování:  02. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 02. 09. 2017 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-zakava-8182.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Štěnovický Borek PJJiří Studnička
22Novosedly STBohuslav Chval
33Žebnice PSHonza Adamec
44Mokrouše PJHonza Adamec
55Horní Lukavice PJHonza Adamec
66Kalenice STHonza Adamec
77Útušice PJHonza Adamec
88Dehtín KTHonza Adamec
99Poděvousy DOHonza Adamec
1010Únětice PJHonza Adamec
1111Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1212Chrást PBHonza Adamec
1313Nevřeň PSJícháč
1414Úherce PSPetr Štejr
1515Štichovice PSRichard Hlous
1616Úněšov PSMiloslav Pytlik
1717Hradec MužiPJZdeněk Horák
1818Chotíkov PSSDH Chotikov
1930Želčany PJVáclav Kasl
2044Vranovice PekloPBStanda Strnad
2145Robčice PJRadek Růt
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Dehtín KTJana Hlaváčková
23Horní Lukavice PJVerča Hrubá
34Hradec PJHonza Adamec
45Štichovice PSRichard Hlous
56Chotíkov PSVerča Hrubá
67Chválenice PJMartina Jůzková
78Štěnovický Borek PJVeronika Růtová
89Chrášťany LTVašek Maderák
910Únětice PJHonza Adamec
1012Úněšov PSDenisa Joudalová
1120Mrtník PSMarkéta Brunclíková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hradec PJ17,7716,9417,772017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mrtník PS19,0919,0719,092017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Únětice PJ19,0619,1119,112017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chotíkov PS19,3319,0119,332017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dehtín KT19,8818,8319,882017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Poděvousy DO20,0720,9320,932017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Horní Lukavice PJ21,2319,6321,232017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Štěnovický Borek PJ18,2922,3322,332017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Štichovice PS22,9717,8522,972017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Úněšov PS24,16NPNP2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chválenice PJNP17,30NP2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/26 Úherce, K Mexiku, O pohár starosty SDH Úherce
ZČHL
2018/05/27 Buková, O pohár starosty Buková
ZČHL
2018/06/09 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2018/06/10 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2018/06/24 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2018/07/15 Novosedly, O pohár starosty obce Novosedly
ZČHL
2018/07/28 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2018/07/29 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2018/08/11 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2018/08/12 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2018/09/02 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
Kdy Kde Liga