Zderaz 2017 - 12. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Zderaz
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 09. 09. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 27. 08. 2017 19:30
Konec rezervace: 08. 09. 2017 23:59
Začátek tipování:  09. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 09. 09. 2017 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-zderaz-8220.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad JeleniUOHonza Pajer
22Zderaz BCRJan Tměj
33Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
44Hrobice PAHonza Pajer
55Moravany PAHonza Pajer
66Dubenec TUHonza Pajer
77Bystřec AUOHonza Pajer
88Roudnice HKHonza Pajer
99Zderaz ACRHonza Pajer
1010Trnov RKHonza Pajer
1111Široký Důl ASYPavel Neumann
1212Myštěves HKHonza Pajer
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1414Pšánky HKHonza Pajer
1515Hartmanice SYJan Tměj
1616Velký Třebešov NAHonza Pajer
1717Nedvězí SYJan Tměj
1818Bašnice JCHonza Pajer
1919Zbožnov CRJan Tměj
2020Oldřiš SYJan Tměj
2121Perálec CRJan Tměj
2222Osík SYJan Tměj
2323Svídnice CRJan Tměj
2424Čeperka NPALeoš Kříž
2525Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2626Záboří CRJan Tměj
2727Chrastavec SYMilan Janík
2828Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
2934Zderaz CCRJan Tměj
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Roudnice HKHonza Pajer
66Nedvězí SYJan Tměj
77Hrobice PAjan pleskot
88Libuň JCLucie Samková
99Letohrad - Červená UOadus
1010Nepomuky UOKateřina Krudencová
1111Holice PAVeronika Janusová
1212Trnov RKdavid rohlena
1313Oldřiš SYJan Tměj


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pšánky HK16,8016,7216,802017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bašnice JC16,5416,8316,832017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Zderaz ACR16,5317,0217,022017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Myštěves HK17,1717,1217,172017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Letohrad JeleniUO17,2816,5417,282017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice BUO17,3217,3717,372017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Orlice BUO17,6417,4417,642017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hartmanice SY17,2617,6517,652017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Moravany PA17,7217,2617,722017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bystřec AUO17,1717,7917,792017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Perálec CR18,0617,9018,062017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Čeperka PA17,4418,0718,072017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Hrobice PA17,7018,2318,232017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Oldřiš SY18,4418,3718,442017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Zderaz BCR18,8818,9618,962017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Široký Důl ASY17,6319,9519,952017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Záboří CR21,7921,8021,802017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Letohrad - Kunčice DUO17,98NPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Jinolice RenmotorJCNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Chrastavec SYNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Trnov RKNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Doubravice CRNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Osík SYNP18,66NP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Zderaz CCRNP18,66NP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže