Zderaz 2017 - 12. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Zderaz
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 09. 09. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 27. 08. 2017 19:30
Konec rezervace: 08. 09. 2017 23:59
Začátek tipování:  09. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 09. 09. 2017 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-zderaz-8220.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad JeleniUOHonza Pajer
22Zderaz BCRJan Tměj
33Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
44Hrobice PAHonza Pajer
55Moravany PAHonza Pajer
66Dubenec TUHonza Pajer
77Bystřec AUOHonza Pajer
88Roudnice HKHonza Pajer
99Zderaz ACRHonza Pajer
1010Trnov RKHonza Pajer
1111Široký Důl ASYPavel Neumann
1212Myštěves HKHonza Pajer
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1414Pšánky HKHonza Pajer
1515Hartmanice SYJan Tměj
1616Velký Třebešov NAHonza Pajer
1717Nedvězí SYJan Tměj
1818Bašnice JCHonza Pajer
1919Zbožnov CRJan Tměj
2020Oldřiš SYJan Tměj
2121Perálec CRJan Tměj
2222Osík SYJan Tměj
2323Svídnice CRJan Tměj
2424Čeperka NPALeoš Kříž
2525Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2626Záboří CRJan Tměj
2727Chrastavec SYMilan Janík
2828Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
2934Zderaz CCRJan Tměj
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Roudnice HKHonza Pajer
66Nedvězí SYJan Tměj
77Hrobice PAjan pleskot
88Libuň JCLucie Samková
99Letohrad - Červená UOadus
1010Nepomuky UOKateřina Krudencová
1111Holice PAVeronika Janusová
1212Trnov RKdavid rohlena
1313Oldřiš SYJan Tměj


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK16,6616,8616,862017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Libuň JC16,5616,9316,932017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hrobice PA16,7117,0117,012017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Orlice UO17,0916,8517,092017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nepomuky UO17,0817,1117,112017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Červená UO17,1217,5517,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Holice PA17,8818,5518,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dlouhá Ves RK19,1819,4919,492017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Oldřiš CR20,1918,3220,192017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dolní Přím HK30,3329,8430,332017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/06/10 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/19 Rohovládova Bělá, 1. kolo VČHL
VČHL
2018/05/20 Velký Třebešov, 2. kolo VČHL
VČHL
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/06/03 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/06/30 Nepomuky, 5. kolo VČHL
VČHL
2018/07/05 Trnov, 6. kolo VČHL
VČHL
2018/07/06 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2018/07/14 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, 10. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, 11. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga