Zdešov, na návsi 2018 - Velikonoční soutěž v PÚ

Liga: -
Místo: Zdešov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 31. 03. 2018 09:00
Kontakt:   SDH Zdešov
Telefon:  607940454

Začátek rezervace: 23. 02. 2018 20:00
Konec rezervace: 26. 03. 2018 09:00
Začátek tipování:  23. 02. 2018 20:00
Konec hlasování: 31. 03. 2018 00:00
Zadal: Peťa V.

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

VI.ročník Velikonoční soutěže v požárním útoku ve Zdešově. 
Co nás čeká: požární útok na 2B na asfaltovem povrchu, elektronická časomíra SDH Strmilov, startér p.Doležal 👌
Časový plán: od 9 hodin prezentace, od 10 hodin start závodu. 
Přihlašování: výhradně na www.firesport.eu, startovní listina společná pro muže i ženy. 
STARTOVNÉ: letos se bude platit předem na účet!!!!!!!!!
Číslo účtu: 283078122/0300
Částka: 300,- Kč
Zpráva pro příjemce: Název SDH + muži/ženy
Každý, kdo chce ve Zdešově odstartovat musí nejpozději do 26.3.(LÉPE DŘÍVE) zaplatit 300,- na účet!

Co dál: občerstvení, tekutiny teplé i chlazené, teplé zázemí v Kde hned vedle dráhy, ceny pro soutěžící a na závěr i pokračování s hudbou 👍🏼👍🏼👍🏼

Máte další dotazy? Pište zprávu na fbstránku SDH Zdešov nebo volejte 607 940 454 Petra Vetýšková nebo 607 635 701 p. Kučera


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-zdesov-9348.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Zdešov mužiJHPeťa V.
22Borovany ŽenyCBJosef Příhoda
33Mělník MERadek Svoboda
44Milíčov JIFilip Pech
55Rybova Lhota TALukáš Kouba
66Zdešov ženyJHPeťa V.
77Žďár JHPeťa V.
88Mělník MERadek Svoboda
99Heřmaneč JHOndřej Pecha
1010Borovany MužiCBJosef Příhoda
1111Panské Dubenky JIPetr Volavka
1212Lodhéřov JHPetr Hronza
1313Ústrašice BTAFrantišek Ježek
1414Strmilov JHOndřej Pecha
1515Ústrašice TALukáš Kouba
1616Ústrašice ženyTAFrantišek Ježek
1717Horní Meziříčko AJHOndřej Kos
1818Bechyně ChoteTAPatrik Baláž
1919Borovany MužiCBJosef Příhoda
2020Panské Dubenky JIPetr Volavka
2121Markvarec JHOndřej Pecha
2222Horní Meziříčko BJHOndřej Kos
2323Plešovice CKAntonín Haniš
2424Borovany DorostenkyCBJosef Příhoda
2525Cizkrajov JHbohuslav brůžek
2626Panské Dubenky JIPetr Volavka
2727Chotěmice ŽenyTAPatrik Baláž
2828Chrbonín ženyTAPeťa V.
2929Žirovnice APEPeťa V.
3030Rybova Lhota BTALukáš Kouba
3131Cizkrajov ženyJHKarel Běhan
3232Skrýchov u Malšic TAJan Čechtický
3333Slapy ATAPeťa V.
3434Hrdějovice ŽenyCBSilvie Gërvalla
3535Jindřichův Hradec I JHLukáš Bušta
3636Hostovlice KHPeťa V.
3737Dobronice u Chýnova TAPeťa V.
3838Stříbřec MužiJHKateřina Jonáčková
3939Bohdalín PELukáš Přibyl
4040Mydlovary ŽenyCBSimona Fišerová
4141Třebín -Lipí, MužiCBKarel Lauseker
4244Stříbřec ŽenyJHKateřina Jonáčková
4350Strachoňovice ženyJIJiří Líčka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov TA--14,772017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešná HB--14,822016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Žďár JH--14,862016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bohdalín PE15,0715,1715,172014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Žďár JH14,7115,2415,242014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dvorce TA--15,342016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Řepeč TA--15,342016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bohdalín PE--15,372016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Český Rudolec JH--15,382017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chlum CK15,1715,4215,422014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chotěmice TA--15,442017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Slapy TA--15,462015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dešná BJH--15,512017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Řepeč TA--15,532017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Žďár JH--15,582015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Heřmaneč JH15,5915,5415,592014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Slapy TA14,4115,6215,622014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Slapy TA--15,652016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Žďár JH14,9815,6615,662013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Drahňovice BN--15,712016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dešná BJH--15,742016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Drunče JH--15,752017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bohdalín PE--15,782017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Načeradec ABN15,8815,0615,882014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jakubov u Moravských Budějovic TR15,8814,8215,882013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Cizkrajov JH--15,912017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Heřmaneč JH--15,942016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Žďár JH--16,022017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kolence JH--16,142016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bohdalín PE--16,182015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chlum u Třeboně JH16,2316,0016,232014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chotěmice TA--16,272016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Chýnov TA15,5316,3016,302014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Rybova Lhota - ÚstrašiceTA--16,302017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kolence JH16,3116,0416,312014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Strmilov JH16,3215,6316,322014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dvorce TA--16,322015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Heřmaneč JH--16,322017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chlum CK--16,342016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Strmilov JH16,3416,2516,342013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chlum BCK--16,342015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Markvarec JH--16,352016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Tučapy TA--16,452015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Jaronice CB--16,482015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Český Rudolec JH--16,492015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Zhoř u Tábora TA--16,492017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Načeradec ABN--16,512015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Zliv CB--16,522015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Zahorčice ST--16,542016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Chlum CK15,7416,6216,622013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Načeradec BN--16,652017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Strmilov JH--16,702015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Zdešov JH--16,712016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Český Rudolec JH--16,732016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Český Rudolec JH16,7615,9816,762014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Kamenice nad Lipou PE--16,772016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Drunče JH--16,772015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Bílkov ChválkovJH--16,782016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Strmilov JH--16,842017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Malinné CR16,8716,5916,872014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Heřmaneč JH--16,882015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Zdešov JH--16,912015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Kolence JH--16,912017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Načeradec BN--16,932016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Načeradec BBN16,9516,7216,952014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Stříbřec JH17,0316,7217,032014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Havlíčkův Brod HB--17,052017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Cizkrajov JH--17,072016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Makov TA--17,132015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Rohovka PE--17,152017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Stajka JH--17,212017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Zliv ACB--17,212016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Skrýchov u Opařan TA--17,242017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Želeč TA--17,262017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Nová Ves JI17,0617,3117,312014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Plešovice CK--17,312016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Střížov JI16,6917,3117,312014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Markvarec JH--17,342015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Srubec CB--17,352017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Zhoř u Tábora TA16,8917,4117,412014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Drahňovice BN--17,442017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Slavošovice CB--17,442016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Libkova Voda PE--17,462017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Mníšek JH--17,492016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Slapy TA17,2217,5517,552013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Chlum u Třeboně JH--17,552016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Kaliště JI--17,552017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Markvarec JH--17,552017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Chlum u Třeboně JH17,5617,6617,662013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Stříbřec JH--17,692016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Slapy BTA--17,812016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Nová Ves JI--17,822016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Horní Meziříčko JH--17,892017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Žirovnice APE17,8117,9217,922014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Obora PS--17,952017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Žirovnice APE--17,952016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Stajka JH--17,962016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Heřmaneč JH17,2017,9617,962013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Zdešov JH17,9717,1717,972013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Ústrašice BTA18,0117,6718,012013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA--18,192016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dvorce TA17,7418,4918,492013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nová Včelnice JH--18,792017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ústrašice TA--18,942014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ústrašice TA--19,232016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nová Včelnice JH--19,282015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zdešov JH--19,522016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chotěmice TA--19,722016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zdešov JH--19,872017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chrbonín TA--20,092014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ústrašice TA--20,132017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mydlovary CB--20,162015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nová Včelnice JH--20,212016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Slapy TA--20,592017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Boršov nad Vltavou CB--20,662017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zdešov JH19,8920,6820,682013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Mydlovary CB--21,172014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dvorce TA--21,792014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Mělník ME--22,172017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zhoř u Tábora TA--22,342015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dvorce TA--22,672015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hrdějovice BCB--23,042015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Zdešov JH--23,742015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chlum u Třeboně JH--23,952016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chlum u Třeboně JH--24,012015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Zhoř u Tábora TA--25,882017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Makov TA--27,872015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nová Včelnice JH30,8926,6330,892013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chválkov PE--31,622017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chlum u Třeboně JH31,0132,1932,192013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Valtínov JH--33,852015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Mělník ChloumekME--37,552016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Hrdějovice CB--39,332016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nová Ves JH22,4640,9040,902013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Lásenice JH--42,232015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Chlum u Třeboně JH--43,232017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Lomnice nad Lužnicí JH--50,902014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nová Ves JH--53,962015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Lomnice nad Lužnicí JH54,4055,1055,102013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Mydlovary CB--NP2016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Boršov nad Vltavou CB--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Lomnice nad Lužnicí JH--NP2016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Ústrašice TA--NP2015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Zajíčkov PE--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Zdešov JH--NP2014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Makov TA--NP2016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nová Včelnice JH--NP2014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Lásenice JH--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Strachoňovice JI--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Mydlovary CB--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/03/30 Zdešov, náves (u KD), Velikonoční soutěž v požárním sportu
-
2014/04/19 Zdešov, před Kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B
-
2015/04/04 Zdešov. pred kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B
-
2016/03/26 Zdešov, před kulturním domem, 4. ročník Velikonoční soutěže v PÚ
-
2017/04/15 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2018/03/31 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/02/25 Hasičské cvičiště,Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2018/03/10 Velká nad Veličkou - hala, VELICKÁ HALA
-
2018/03/31 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2018/03/31 Litovany, O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA 2B
-
2018/04/14 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory
-
2018/04/21 Holice, 4. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2018/05/05 FK Velké Hoštice, Hoštická májová soutěž na 2B
-
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/02 Čelákovy, 7. ročník memoriálu Jaroslava Seidla (2B)
-
2018/06/15 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/22 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole.
-
2018/08/04 Přílepy, II. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2018/08/11 Lesná, fotbalové hřiště, VII. Ročník noční Lesná, 2B(b65, c42)
-
Kdy Kde Liga