Želeč 2017 - Noční soutěž, 5. ročník

Liga: -
Místo: Želeč
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 15. 07. 2017 21:30
Kontakt:   Petr Dokoupil
Telefon:  721931094

Začátek rezervace: 18. 06. 2017 12:00
Konec rezervace: 15. 07. 2017 21:00
Začátek tipování:  15. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 15. 07. 2017 00:00
Zadal: SDH Želeč

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-zelec-8678.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

12Ivanovice na Hané ŽenyVYSDH Želeč
23Želeč MužiPVSDH Želeč
34Chropyně KMVladislav Sedlařík
45Bílovice Ženy BPVSDH Želeč
56Krasice ženyPVKarolína Burešová
67Dětkovice MužiVYMichal Hrabánek
78Křenovice MužiPRSDH Želeč
89Mokrá ABOMiroslav Neveselý
910Soběsuky ženy APVKamila Krychtálková
1011Dětkovice ŽenyVYMichal Hrabánek
1113Drnovice VYPavel
1214Krasice mužiPVKarolína Burešová
1315Soběsuky ženy BPVKamila Krychtálková
1416Radslavice ŽenyVYSDH Želeč
1517Myslejovice PVPavel
1618Bílovice MužiPVSDH Želeč
1720Otaslavice mužiPVKarolína Burešová
1821Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
1922Bílovice Ženy APVSDH Želeč
2024Radslavice MužiVYLukin
2125Želeč ŽenyPVSDH Želeč
2227Ivanovice na Hané Muži AVYSDH Želeč
2328Ludéřov MužiOLLukáš Navrátil
2430Ondratice mužiPVKarolína Burešová
2532Nezamyslice PVKlára Urbánková
2636Ivanovice na Hané Muži BVYSDH Želeč
2737Určice ženyPVvaša mirvald
2838Brodek u Prostějova mužiPVHasiči Brodek
2945Dub nad Moravou mužiOLMarek Kopeček


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,5016,5516,552016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Domamyslice PV16,8116,9016,902016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Obora BK17,0016,9017,002016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešnice OL17,2617,1617,262016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bílovice PV17,4317,3417,432016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Loučany OL17,3417,4617,462016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lipová PV17,2017,5517,552016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plinkout OL17,0817,6017,602016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Žďár BK17,8917,9317,932016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Čelechovice na Hané PV17,9517,6017,952016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Myslejovice BPV18,0117,9918,012016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Cholina OL18,1917,8218,192016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Určice PV17,3818,2418,242016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Soběsuky PV18,8718,9118,912016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Želeč PV18,8419,0519,052016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Ludéřov OL18,5819,2819,282016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Vrchoslavice PV17,6919,3319,332016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kelčice PV19,7020,0720,072016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Niva PV17,6720,8920,892016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Vážany BK17,4521,0821,082016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Krasice PV21,6822,7422,742016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Senetářov BKNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dětkovice PVNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Soběsuky BPV19,2118,6919,212016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bílovice APV20,5119,0120,512016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dětkovice PV21,1919,2921,192016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Popůvky BBO20,6221,3321,332016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Soběsuky APV26,4018,4026,402016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Olešnice OL36,1834,3336,182016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bílovice BPV36,4618,4136,462016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Popůvky ABONPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Krasice PV21,1022,90NP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/12 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž o pohár SDH Želeč
-
2015/07/18 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž o pohár SDH Želeč,
-
2016/06/18 Želeč, O pohár
VCPV
2016/07/16 Želeč, 4. ročník noční soutěže
-
2017/07/15 Želeč, Noční soutěž, 5. ročník
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/07/23 Svésedlice, O putovní poháry starostky SDH Svésedlice
-
2017/07/23 Poděvousy, fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2017/07/23 Areál SDH Vřesina, 5. Ročník Poháru SDH Vřesina na 2B
-
2017/07/28 Sportovní areál Prosetín, Noční soutěž na 2B nástřik + nejrychlejší náběr
-
2017/07/29 Rýmařov Sokolovská ulice, MEMORIÁL JANA SUKA, 2B
-
2017/07/29 Pacov, Soutěž o pohár Starosty města Pacov, PEHL, M, Ž
-
2017/07/29 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár
-
2017/07/30 Hřiště TJ Hustopeče nad Bečvou, O POHÁR SDH HUSTOPEČE NAD BEČVOU
-
2017/07/30 hřiště Lužná, O Zlatou přilbu Luženských kotárů - soutěž na 2B
-
2017/08/04 Oldřišov, Pohárová soutěž kategorie mladší a starší žáci
-
2017/08/04 Salačova Lhota, O pohár Starosty obce Salačova Lhota (noční) M,Ž
-
2017/08/04 Bílovec-Výškovice, XVII. ročník noční soutěže, 2B
-
2017/08/04 Areál SDH - Mokřinka, DolnoLhotská lucerna
-
2017/08/04 Bystřička hřiště u Lukášů, Noční soutěž na 2B
-
2017/08/05 O Zámecký pohár SDH Přílepy, (3B - muži/ 2B - ženy)
-
2017/08/05 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru
-
2017/08/05 Sokolská zahrada Zdislavice, Noční soutěž, 2B
-
2017/08/05 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2017/08/06 Široká Niva, fotbalové hřiště, O POHÁR STAROSTKY
-
2017/08/06 nový sportovní areál, 9. kolo MSL - Větřkovice - 6.8.2017
-
2017/08/11 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2017/08/11 Fotbalové hřiště, Noční soutěž. O pohár SDH Potštát na 2B
-
2017/08/11 Suchá Rudná,lyžařská sjezdovka, Noční pohárová soutěž, 2B
-
2017/08/12 Mikulůvka, O pohár starosty SDH a obce Mikulůvka
-
2017/08/12 Studená, za hasičárnou, Memoriál Tomáše Čelouda, III. ročník (JHHL)
-
2017/08/12 Mirošov fotbalové hřiště, O pohár města Mirošov ,2B, sklopky el. časomíra
-
2017/08/12 Přáslavice, O pohár Starosty obce Přáslavice M, Ž
-
2017/08/12 Tršice zámecký areál, Netradiční soutěž 2B
-
2017/08/12 Kujavy, Memoriál A.Slezáka, O pohár starostky obce
-
2017/08/12 Lesná, Fotbalové hřiště, VI. Ročník Noční Lesná 2B, C42,B65
-
2017/08/12 Šebkovice, Noční soutěž
-
2017/08/12 Zborovice, hřiště T. J. Pilana, I.ročník noční soutěžě PS a soutěže v PS8
-
2017/08/12 Kujavy, O pohár HVP a 100 000 Kč
-
2017/08/13 Sportovní areál Dolní Bečva, ŠTÍT RADHOŠTĚ 55. ročník
-
2017/08/13 Cizkrajov na fotbalovém hřišti, O pohár obce
-
2017/08/18 Kozmice, hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka (noční) NHHL 2017
-
2017/08/19 Věžky, Vlčí Doly, Rescue Věžky 2017 soutěž v poskytování 1. pomoci
-
2017/08/19 Chudenice (KT), Memoriál Václava Zoubka
-
2017/08/19 fotbalové hřiště ve Staňkově, O pohár města Staňkova 2B
-
2017/08/19 Velký Týnec - TFC, Velký Týnec - TFC
-
2017/08/19 Vícenice ,sportovní areál, Hasické závody v požárním útoku
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2017/08/19 Putimov, O pohár Starosty obce Putimov M,Ž
-
2017/08/19 Vítonice - hřiště, NOČNÍ POHÁR MLADÝCH HASIČŮ VÍTONICE
-
2017/08/19 Císařov - hasičská zbrojnice, Noční Císařov - soutěž v požárním útoku
-
2017/08/20 Výletiště Vysoká, 18.ROČNÍK POHÁROVÉ SOUTĚŽE O POHÁR SDH VYSOKÁ
-
2017/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky, MSP 2017, 3B
-
2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič
-
2017/08/26 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 3.ročník Memoriálu Jury Bartoňa, 2B
-
2017/08/26 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ - jubilejní 10. ročník
-
Kdy Kde Liga