Žirovnice 2016 - O perleťovou plaketu, 3B úzké, sklopky, noční

Liga: PLPU
Místo: Žirovnice
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Kdy: 27. 08. 2016 20:00
Kontakt:   Petr Švadlena
Telefon:  720 265 960

Začátek rezervace: 14. 08. 2016 18:00
Konec rezervace: 27. 08. 2016 20:00
Začátek tipování:  27. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 27. 08. 2016 00:00
Zadal: Ondřej Pecha

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-zirovnice-7427.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žirovnice PEVojta Šindelář
22Zdešov JHFrantišek Janů
33Markvarec JHmartin pecha
44Kaliště JIVojta Šindelář
55Střížov JIPetr Kabátek
66Český Rudolec JHOndřej Huml
77Žďár AJHVojta Šindelář
88Heřmaneč JHOndřej Pecha
99Valtínov JHmartin pecha
1010Střížov BJIPetr Kabátek
1111Božejovice TASdh Božejovice
1212Bílý Kámen JIRadim Kriegsmann
1313Drunče JHJiří Melecký
1414Strachoňovice JIJiří Líčka
1515Batelov JIJan Štok
1616Mysletice JIStanislav Dolský
1717Žirovnice BPEFrantišek Janů
1818Kamenice nad Lipou PEMartin Dvořák
1919Batelov BJIJakub Makovička
2030Libkova Voda PEVena Drahný
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kamenice nad Lipou BPEDominika Fenclová
22Nová Včelnice JHPavlína Jirků
33Strachoňovice JIJiří Líčka
44Mydlovary CBSimona Fišerová
55Zdešov JHIvana Procházková
66Zajíčkov PEMichaela Hejdová
715Kamenice nad Lipou APEVeronika Staňková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zajíčkov PE18,3318,6018,602016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zajíčkov PE19,5519,7119,712015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mydlovary CB19,8719,0519,872016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou APE19,9119,2019,912016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kamenice nad Lipou BPE20,1120,4420,442016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zdešov JH20,6220,0220,622015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kamenice nad Lipou BPE19,4720,7020,702015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Zdešov JH20,7520,1220,752016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Včelnice JH17,9420,8220,822015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Strachoňovice JI20,8820,8020,882016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kamenice nad Lipou APE20,7321,4221,422013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chabrovice TA22,0820,6422,082015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Boršov JI21,5523,3023,302013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nová Včelnice JH25,0817,3125,082016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Libkova Voda PE27,6626,4727,662013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kamenice nad Lipou BPE31,1029,6331,102013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kamenice nad Lipou APE41,7042,2042,202015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zdešov JHNPNPNP2013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Strachoňovice JINPNPNP2015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nová Včelnice JHNPNPNP2013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Rynárec PENPNPNP2013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/31 Žirovnice, Pouťové prakoviště, XVIII. ročník soutěže Žirovnický podzim
-
2013/08/31 Žirovnice, O perleťovou plaketu, XIX.ročník
PLPU
2014/08/30 Žirovnice, O perleťovou plaketu, XX.ročník
PLPU
2015/08/29 Žirovnice, O pohár...
PLPU
2016/08/27 Žirovnice, O perleťovou plaketu, 3B úzké, sklopky, noční
PLPU
2017/08/26 Žirovnice, Noční soutěž O perletovou plaketu
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/06 Kaliště, Memoriál Fr. Pizy, 3B uzké
PLPU
2017/05/07 Markvarec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/05/27 Bohdalín, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/06/10 Heřmaneč, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/06/17 Mysletice, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/06/17 Kamenice nad Lipou, Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
PLPU
2017/07/01 Střížov, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/07/08 Batelov, O pohár SDH, 3B úzké, noční soutěž
PLPU
2017/07/15 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/07/15 Kaliště, Javořická noční soutěž, M + Ž na 2B
PLPU
2017/08/19 Bílý Kámen, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/08/26 Žirovnice, Noční soutěž O perletovou plaketu
PLPU
Kdy Kde Liga