Muži Ženy Starší žáci Dorostenci | |
---|---|
ID FireSport: | 187241 |
Okres: | Semily |
Kraj: | Liberecký |
Souřadnice: | - |
PSČ: | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krásná Ves | MB | 19,04 | 18,07 | 19,04 | 2023/07/08 | |
2. | Tanvald | JN | 19,35 | 19,30 | 19,35 | 2023/09/09 | |
3. | Benešov u Semil | SM | 19,74 | 18,82 | 19,74 | 2023/09/23 | |
4. | Košťálov | SM | 19,76 | 18,41 | 19,76 | 2023/09/16 | |
5. | Košťálov | SM | 19,91 | 20,64 | 20,64 | 2022/09/17 | |
6. | Dneboh | MB | 21,91 | 18,82 | 21,91 | 2023/09/10 | |
7. | Dneboh | MB | 22,94 | 22,00 | 22,94 | 2021/08/29 | |
8. | Dubenec | TU | 23,94 | 24,01 | 24,01 | 2023/07/01 | |
9. | Bechov | MB | 27,18 | 26,04 | 27,18 | 2021/08/07 | |
10. | Benešov u Semil | SM | 24,03 | 28,95 | 28,95 | 2022/09/24 | |
11. | Dneboh | MB | 22,48 | 35,38 | 35,38 | 2022/09/11 | |
12. | Bechov | MB | 20,78 | 22,18 | NP | 2023/05/27 | |
13. | Kosmonosy | MB | NP | 30,54 | NP | 2021/09/12 | |
14. | Krásná Ves | MB | NP | NP | NP | 2022/07/16 | |
15. | Tanvald | JN | NP | NP | NP | 2022/09/10 | |
16. | Malá Skála | JN | NP | NP | NP | 2023/08/12 | |
17. | Dubenec | TU | NP | NP | NP | 2023/07/01 | |
18. | Sychrov | MB | NP | NP | NP | 2023/06/10 | |
19. | Libuň | JC | 28,82 | 27,63 | NP | 2023/05/28 | |
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/09/16 | Košťálov | PKL | 16,52 | 8 | 8 | ||
2023/07/29 | Nová Ves u Chrastavy | PKL | 17,82 | 8 | 8 | ||
2023/07/08 | Krásná Ves | JL | 19,04 | 17 | 0 | ||
2023/09/09 | Tanvald | JL | 19,35 | 18 | 0 | ||
2023/09/23 | Benešov u Semil | JL | 19,74 | 17 | 0 | ||
2023/09/16 | Košťálov | JL | 19,76 | 18 | 0 | ||
2023/09/10 | Dneboh | JL | 21,91 | 18 | 0 | ||
2023/07/01 | Dubenec | VČHL | 24,01 | 19 | 0 | ||
2023/09/02 | Liberec - Karlinky | PKL | 28,51 | 12 | 4 | ||
2023/08/12 | Malá Skála | JL | NP | 27 | 0 | ||
2023/07/01 | Dubenec | JL | NP | 23 | 0 | ||
2023/05/27 | Bechov | JL | NP | 22 | 0 | ||
2023/05/28 | Libuň | JL | NP | 22 | 0 | ||
2023/06/10 | Sychrov | JL | NP | 21 | 0 | ||
2023/07/08 | Krásná Ves | FNC | NP | 18 | 0 | ||
2023/09/23 | Ploukonice | PKL | NP | 16 | 0 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
14. místo PKL 202114. místo PKL 2023
Fire night cup
Tým: Ploukonice , nejlepěí čas: NP Útok,sklopka 2xB široké, body: 0 počet výsledků: 1x
Jizerská liga
Tým: Ploukonice , nejlepěí čas: 19,04 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 10x
Podkozákovská hasičská liga
Tým: Ploukonice , nejlepěí čas: 16,52 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 20 počet výsledků: 4x
Východočeská hasičská liga
Tým: Ploukonice , nejlepěí čas: 24,01 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2007/09/22 | Ploukonice, SM, O posvícenskou husu | |
2008/09/27 | Ploukonice, SM, O posvícenskou husu | |
2010/09/25 | Ploukonice, -, O POSVÍCENSKOU HUSU | |
2013/09/28 | Ploukonice, O posvíceneckou husu | |
2014/09/27 | Ploukonice, O nejlepší požární útok podzimu | |
2015/09/26 | Ploukonice, PKL Ploukonice | |
2016/09/24 | Ploukonice, O Posvícenskou husu | |
2017/09/30 | Ploukonice, O Posvícenskou husu 2017 | |
2018/09/29 | Ploukonice, O Posvícenskou husu 2018 | |
2019/09/28 | Ploukonice, O posvícenskou husu 2019 | |
2020/09/20 | Hasičský areál SDH Ploukonice, Ploukonický Dráček | |
2020/09/27 | Ploukonice, O posvícenskou husu 2020 | |
2020/09/27 | Hasičský areál SDH Ploukonice, Soutěž O Posvícenskou Husu | |
2021/09/26 | Ploukonice, O posvícenskou husu 2021 | |
2022/08/13 | Hasičský areál Ploukonice, Noční soutěž | |
2022/09/17 | Ploukonice, 6.kolo PKL - Posvícenská husa Ploukonice 2022 | |
2023/09/23 | Ploukonice, 6.kolo PKL - Posvícenská husa Ploukonice 2023 | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2023
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2023/05/27 | Bechov, Pohár Formanka | 2 | |
2023/05/28 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | 40 | |
2023/06/10 | Sychrov, Káčovský pohár | 17 | |
2023/07/01 | Dubenec, VČHL Dubenec | 25 | |
2023/07/01 | Dubenec, JL Dubenec | 30 | |
2023/07/08 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | 28 | |
2023/07/08 | Krásná Ves, FNC Krásná Ves | 24 | |
2023/08/12 | Malá Skála, Maloskalský pohár | 3 | |
2023/09/09 | Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu | 23 | |
2023/09/10 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | 15 | |
2023/09/16 | Košťálov, Košťálovský pohár | 3 | |
2023/09/23 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | 3 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře