Bratřejov 2017 - Pohárová soutěž ZLPS

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 13. 08. 2017 12:00
Kontakt:   Dušan Kopečný
Telefon:  732 739 745
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mirošov ZL 17,04 17,04 17,00
2.  Vrbětice ZL 17,54 17,29 17,54
3.  Nevšová ZL 17,87 17,87 17,72
4.  Martinice KM 18,03 18,03 17,76
5.  Štítná nad Vláří ZL 18,14 18,14 18,03
6.  Vysoké Pole ZL 18,22 17,39 18,22
7.  Velký Ořechov B ZL 18,22 18,22 18,03
8.  Velký Ořechov C ZL 18,45 18,23 18,45
9.  Vésky UH 18,48 17,98 18,48
10.  Hradčovice UH 19,01 19,01 17,65
11.  Nedašov ZL 19,20 17,85 19,20
12.  Hostišová ZL 19,69 18,76 19,69
13.  Mysločovice ZL 20,01 19,49 20,01
14. Výsledek se nepočítá do ligy  Jarošov UH 20,46 20,28 20,46
15.  Lhota ZL 21,33 19,40 21,33
16.  Racková ZL 21,96 21,96 21,00
17.  Louky ZL 23,14 23,14 22,66
18.  Oldřichovice ZL 34,11 34,11 30,50
19.  Hostětín UH - - -
19. Výsledek se nepočítá do ligy  TAG Zahnašovice KM - - -
19.  Mladcová ZL - - -
19.  Bratřejov ZL - - 19,66
19.  Tečovice ZL - 21,38 21,40
19.  Ublo ZL - - -
19.  Poteč ZL - - -
19.  Šarovy ZL - - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  TAG Zahnašovice KM 16,35 16,00 16,35
2.  Nedašova Lhota ZL 17,01 17,01 16,62
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Rymice KM 17,40 16,19 17,40
4.  Bratřejov ZL 17,65 17,21 17,65
5.  Hřivínův Újezd ZL 17,75 17,68 17,75
6.  Racková ZL 17,85 17,85 17,74
7.  Velký Ořechov ZL 17,88 17,88 17,31
8.  Vlachovice ZL 18,18 17,48 18,18
9.  Drnovice ZL 18,47 18,14 18,47
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Bílovice UH 18,94 18,94 18,75
11.  Lukov ZL 19,11 19,08 19,11
12.  Sazovice ZL 20,84 19,15 20,84
13.  Machová ZL 20,96 19,07 20,96
14.  Slušovice ZL 22,01 21,45 22,01
15.  Ublo ZL 23,28 23,28 20,82

Dor-ky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bohuslavice u Zlína ZL 19,09 19,09 18,55
2.  Bílovice UH 19,74 19,74 19,30
3.  - Míkovice - 21,23 21,23 20,90
4.  Lukov ZL 21,36 21,36 20,74

Dor-ci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ublo ZL 16,91 16,91 16,79
2.  Napajedla - Malenovice ZL 17,15 17,15 16,98
3.  Dolní Lhota ZL 17,95 16,41 17,95
4.  Návojná ZL 19,79 19,50 19,79
5.  Záhlinice KM 21,75 20,47 21,75
6.  Salaš - Šarovy ZL 40,76 40,35 40,76
7.  Lukov ZL - - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. TAG Zahnašovice KM16,0016,3516,352017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nedašova Lhota ZL17,0116,6217,012017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. TAG Zahnašovice KM17,1717,2617,262015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. TAG Zahnašovice KM17,1317,3517,352014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Rymice KM16,1917,4017,402017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. TAG Zahnašovice KM17,1317,4517,452013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Bratřejov ZL17,2117,6517,652017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Hřivínův Újezd ZL17,6817,7517,752017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bratřejov ZL17,6817,8217,822015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Racková ZL17,8517,7417,852017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Velký Ořechov ZL17,8817,3117,882017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Nedašova Lhota ZL17,9817,4317,982015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Vlachovice ZL17,4818,1818,182017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Nedašova Lhota ZL17,4118,2918,292014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Drnovice ZL18,1418,4718,472017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Racková ZL18,5818,6118,612016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Hřivínův Újezd ZL18,7418,7618,762015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Prštné ZL18,3718,8018,802014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hřivínův Újezd ZL18,8917,7018,892016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Kaňovice ZL18,7918,9018,902016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Slušovice ZL18,8718,9218,922016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bílovice UH18,9418,7518,942017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL18,7719,0919,092015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bratřejov ZL19,1018,6819,102016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Lukov ZL19,0819,1119,112017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Hřivínův Újezd ZL19,2318,5119,232014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Tečovice ZL18,9919,2719,272014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Velký Ořechov ZL17,6219,3019,302015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Hřivínův Újezd ZL18,5719,4019,402013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Sazovice ZL19,1919,4219,422016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/14 Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2005/08/13 Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2009/08/23 Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2010/08/15 Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/08/12 Bratřejov, Pohárová soutež
ZLPS
2013/08/11 Bratřejov, Fotbalové Hřiště, 18. ročník pohárové soutěže v PÚ. 8.kolo ZLPS
-
2013/08/11 Bratřejov, ZLPS Bratřejov
ZLPS
2014/08/10 Bratřejov, fotb.hřiště, Pohárová soutěž ZLPS 2014
-
2014/08/10 Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2015/08/09 Bratřejov, Pohárová sout ěž ZLPS
ZLPS
2016/08/07 Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/08/13 Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře