Budilov 2010 - O pohár starosty obce

Liga: Šumavská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 10. 07. 2010 13:30
Kontakt:   Jaroslav Mareš
Telefon:  607550003
Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kalenice ST 18,32 18,20 18,32
2.  Obytce KT 18,75 18,42 18,75
3.  Nišovice ST 18,96 18,96 18,45
4.  Výškovice PT 18,99 18,57 18,99
5.  Přechovice ST 19,03 18,41 19,03
6.  Sudoměř B ST 19,29 19,29 19,25
7.  Žernovice B PT 19,42 19,42 19,34
8.  Dolany PT 19,66 19,27 19,66
9.  Zdíkovec PT 19,67 19,67 19,23
10.  Budilov A PT 19,86 18,70 19,86
11.  Sudoměř A ST 20,03 20,03 18,60
12.  Stachy PT 20,40 20,40 20,24
13.  Svatá Maří PT 20,62 20,62 19,76
14.  Onšovice PT 20,92 20,27 20,92
15.  Budilov B PT 21,56 21,49 21,56
16.  Šipoun PT 22,14 22,14 21,97
17.  Benešova Hora PT 23,24 23,24 23,04
18.  Budilov C PT 24,25 24,25 23,90
19.  Drachkov ST 25,40 19,93 25,40
20.  Žernovice A PT 30,79 18,91 30,79
21.  Horosedly PT 31,20 28,42 31,20
22.  Čkyně PT 54,98 54,98 24,38
23.  Bohumilice PT 83,95 83,95 77,13

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Budilov B PT 21,76 19,95 21,76
2.  Žihobce KT 21,96 21,85 21,96
3.  Vacov PT 22,96 21,98 22,96
4.  Bohumilice PT 24,13 24,13 23,35
5.  Žernovice PT 26,45 26,45 20,65
6.  Dolany PT 26,68 21,29 26,68
7.  Budilov A PT 26,70 25,74 26,70
8.  Benešova Hora PT 29,33 29,33 26,54
9.  Novosedly ST 30,03 27,70 30,03
10.  Stachy PT 30,98 21,65 30,98
11.  Sudoměř ST NP NP NP

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Šumavské hasičské ligy

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vacov PT 16,06 - -
2.  Čkyně PT 18,95 - -
3.  Benešova Hora PT 20,05 - -
4.  Žihobce KT 24,19 - -
5.  Šipoun PT 24,19 - -
6.  Jáma PT 37,56 - -
7.  Budilov PT NP NP NP
7.  Vadkov PT NP NP NP

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Šumavské hasičské ligy

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Čkyně PT 20,63 - -
2.  Dolany PT 23,06 - -
3.  Svatá Maří PT 30,94 - -
4.  Vacov PT 35,00 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Doubravice u Volyně ST17,3717,4817,482013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Kalenice ST17,5117,3817,512012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Přechovice ST17,7617,5617,762013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kalenice ST17,5717,8717,872013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dolany PT17,9017,4717,902014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Žernovice APT17,7518,0218,022012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Nišovice ST18,0517,7918,052012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Zahorčice ST17,9318,0618,062013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Obytce KT18,0018,1218,122013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Kalenice ST17,0918,1518,152014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Doubravice u Volyně ST18,2517,5418,252012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Zahorčice ST18,3118,1018,312014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kalenice ST18,2018,3218,322010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dolany PT17,8218,3718,372013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Sudoměř AST--18,392007/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Svatá Maří APT17,9518,4318,432012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Přechovice ST18,4917,5818,492012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Šipoun PT17,1418,5118,512014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Žernovice APT--18,642008/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Drachkov ST17,8118,6718,672014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Obytce KT18,4218,7518,752010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Benešova Hora PT--18,852016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Nišovice ST18,9618,4518,962010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Stachy PT18,2318,9618,962013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bohumilice APT--18,982016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Výškovice PT18,5718,9918,992010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Přechovice ST18,4119,0319,032010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Obytce KT--19,192008/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Sudoměř AST18,3019,2219,222012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Onšovice PT19,2419,2519,252012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/07/08 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2007/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2008/07/05 Budilov, O pohár starosty obce Bošice
ŠHL
2009/07/11 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2010/07/10 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2011/07/09 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2012/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2013/07/06 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2013/07/06 Budilov, O pohár starosty obce
PBHL
2014/07/05 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2014/07/05 Budilov, O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
PBHL
2015/07/04 Budilov, O pohár
ŠHL
2015/07/04 Budilov, O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
PBHL
2016/07/09 Budilov, O pohár
ŠHL
2016/07/09 Budilov, O pohár starosty obce Bošice, muži-3B,ženy-2B
PBHL
2017/07/08 Budilov, O pohár
ŠHL
2017/07/08 Budilov, O pohár starosty obce Bošice, muži-3B,ženy-2B
PBHL
Kdy Kde Liga


Komentáře