Chlum u Třeboně 2017 - Memoriál Luboše Šenkýře

Liga: Velká cena Třeboňska
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/199320896413/?fref=ts
Kdy: 23. 09. 2017 13:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon: 
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Jan Zahradník

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Český Rudolec JH 18,21 18,21 17,52
2.  Slavošovice CB 18,53 18,53 17,98
3.  Markvarec JH 18,86 17,58 18,86
4.  Lásenice JH 20,70 20,70 18,24
5.  Stříbřec JH 21,35 21,35 20,65
6.  Chlum u Třeboně JH 21,48 19,48 21,48
7.  Mníšek JH 21,83 20,29 21,83
8.  Novosedly nad Nežárkou JH 22,43 20,87 22,43
9.  Halámky JH 25,93 25,93 20,94
10.  Majdalena JH 27,50 27,50 27,32
11.  Hamr JH NP NP NP
11.  Cizkrajov JH NP NP NP
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Chlum u Třeboně B JH MS MS MS
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Halámky B JH MS MS MS

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Staňkov JH 21,26 21,26 20,90
2.  Lomnice nad Lužnicí JH 21,38 19,71 21,38
3.  Rapšach JH 22,09 21,83 22,09
4.  Hamr JH 23,17 22,76 23,17
5.  Stříbřec JH 23,19 22,27 23,19
6.  Suchdol nad Lužnicí JH 23,62 23,56 23,62
7.  Lásenice JH 24,09 24,09 19,24
8.  Chlum u Třeboně JH NP NP NP
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Cizkrajov JH MS 23,25 23,00

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA16,8917,1317,132016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST--17,382015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Heřmaneč JH--17,382015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE--17,392015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár JH--17,432014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Český Rudolec JH17,5316,9417,532016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dvorce TA--17,602015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Krahulčí JI--17,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH--17,742015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Český Rudolec JH18,2117,5218,212017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Slavošovice CB18,2518,2518,252016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kamenice nad Lipou PE17,1918,3018,302016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kolence JH--18,462015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Slavošovice CB18,5317,9818,532017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Markvarec JH17,5818,8618,862017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kolence JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Stříbřec JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Markvarec JH16,7519,0019,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mníšek JH19,0819,0819,082016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Mníšek JH19,1119,1119,112016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hosín CB19,2618,9319,262016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Cizkrajov JH--19,312015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Stříbřec JH19,2019,3419,342016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Markvarec JH19,4119,4119,412016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Zdešov JH--19,512015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Slavošovice CB--19,512015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Chlum u Třeboně AJH19,6519,6519,652011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Zdešov JH--19,752014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Krahulčí JI--19,802014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Mníšek JH--19,852015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Komentáře