Hřivínův Újezd 2017 - Memoriál Luboše Paveláka

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 09. 09. 2017 12:00
Kontakt:   Marcela Petruláková
Telefon:  773 203 001
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Štítná nad Vláří ZL 18,52 - -
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Mistřice UH 18,54 - -
3.  Mladcová ZL 18,82 - -
4.  Vysoké Pole ZL 19,26 - -
5.  Nedašov ZL 19,38 - -
6.  Vésky UH 19,84 - -
7.  Hostětín UH 19,89 - -
8.  Nevšová ZL 19,98 - -
9.  Mirošov ZL 20,03 - -
10.  Tečovice ZL 20,29 - -
11.  Martinice KM 20,50 - -
12.  Louky ZL 21,88 - -
13. Výsledek se nepočítá do ligy  TAG Zahnašovice KM 23,93 - -
14.  Velký Ořechov C ZL 25,27 - -
15. Výsledek se nepočítá do ligy  Vrbka KM 26,35 - -
16.  Hradčovice UH 30,40 - -
17.  Velký Ořechov B ZL 30,49 - -
18.  Hostišová ZL 32,16 - -
19.  Mysločovice ZL NP - -
19. Výsledek se nepočítá do ligy  Částkov UH NP - -
19.  Lhota ZL NP - -
19.  Šarovy ZL NP - -
19.  Vrbětice ZL NP - -
19.  Oldřichovice ZL NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Slušovice ZL 18,73 - -
2.  Velký Ořechov ZL 19,30 - -
3.  Lhota ZL 19,43 - -
4.  Hřivínův Újezd ZL 19,66 - -
5.  Machová ZL 20,24 - -
6.  Kaňovice ZL 20,83 - -
7.  Racková ZL 21,36 - -
8.  Bratřejov ZL 21,98 - -
9.  Sazovice ZL 25,77 - -
10.  Popov ZL 25,95 - -
11.  Vlachovice ZL NP - -

Dor-ky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bílovice UH 21,64 - -
2.  Bohuslavice u Zlína ZL 23,91 - -
3.  Míkovice UH 24,54 - -

Dor-ci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Napajedla - Malenovice ZL 17,37 - -
2.  Lukov ZL 18,75 - -
3.  Ublo ZL 19,81 - -
4.  Záhlinice KM 20,63 - -
5.  Dolní Lhota ZL NP - -
5.  Štítná nad Vláří ZL NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Slušovice ZL16,6816,5516,682016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nevšová - Vlachovice ZL17,3717,3317,372016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bratřejov ZL17,4817,1217,482016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pravčice KM17,8117,3017,812016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Nedašova Lhota ZL17,3817,9017,902014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Hřivínův Újezd ZL17,9417,5017,942013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Prštné ZL17,3918,0318,032013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. TAG Zahnašovice KM18,3718,0418,372014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bratřejov ZL18,4017,3418,402015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Tečovice ZL18,2418,4418,442013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Racková ZL18,4718,2118,472016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Kaňovice ZL18,4717,9818,472016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bratřejov ZL17,6218,4718,472013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Bratřejov ZL18,5118,3418,512014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Velký Ořechov B ZL18,6618,6218,662016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Drnovice ZL17,8918,6718,672013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Slušovice ZL--18,732017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Velký Ořechov ZL18,8118,5718,812013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL18,5318,9718,972015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Malenovice ZL19,0618,4519,062015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Velký Ořechov ZL--19,302017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL19,1919,3219,322014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL19,4018,0319,402013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Lhota ZL--19,432017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Sazovice ZL19,5718,9019,572016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. TAG Zahnašovice KM18,1319,6319,632013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Hřivínův Újezd ZL--19,662017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Racková ZL18,4419,9419,942015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Machová ZL--20,242017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. TAG Zahnašovice KM17,2020,4620,462015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/08 Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2008/09/06 Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2009/09/05 Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2010/05/22 Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2012/09/08 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2013/07/07 Hřivínův Újezd, VI. ročník Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2014/09/13 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2015/09/12 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2016/09/10 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2017/09/09 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře