Krásná Ves 2017 - FNC Krásná Ves

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Kr%C3%A1sn%C3%A1-Ves-151478558234045/?fref=ts
Kdy: 15. 07. 2017 21:15
Kontakt:   SDH Krásná Ves
Telefon: 
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Zadal: FNC

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krásná Ves MB 14,83 14,56 14,83
2.  Tatobity SM 14,87 14,87 14,71
3.  Chyjice JC 15,29 15,29 14,68
4.  Březová LI 15,72 15,50 15,72
5.  Sloup PZ 15,76 15,76 15,32
6.  Frýdštejn JN 15,90 15,90 15,88
7.  Hradčany LI 15,99 15,99 15,51
8.  Pěnčín JN 16,43 16,04 16,43
9.  Karlinky LI 16,63 16,63 15,91
10.  Janův Důl LI 16,77 16,53 16,77
11.  Jeřmanice LI 18,47 18,47 18,42
12.  Doubravička MB 18,59 17,97 18,59
13.  Jílové u Držkova JN 19,06 18,74 19,06
14.  Křížkový Újezdec PH 19,30 19,30 18,19
15.  Mělník Blata ME 20,72 17,39 20,72
16.  Záskalí LI 21,78 19,35 21,78
17.  Krásná Ves B MB 22,23 21,39 22,23
18.  Škodějov SM 24,24 23,95 24,24
19.  Želízy ME 29,88 29,88 26,41
20.  Velké Hamry JN 44,46 44,46 44,38
21.  Košťálov SM NP NP 15,02
21.  Tanvald Šumburk JN NP 16,87 NP
21.  Příchovice JN NP 26,90 NP
21.  Zeměchy LN NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Košťálov SM 17,76 17,76 17,30
2.  Zeměchy LN 17,82 17,55 17,82
3.  Jeřmanice LI 18,12 18,04 18,12
4.  Kosořice MB 25,01 24,92 25,01
5.  Raspenava LI 26,55 18,19 26,55
6.  Křížkový Újezdec PH 28,44 23,18 28,44
7.  Karlinky LI 31,63 31,53 31,63
8.  Mělník Blata ME 36,66 36,66 35,68
9.  Krásná Ves MB NP 17,51 NP
9.  Zlatá Olešnice JN NP NP NP
9.  Příchovice JN NP NP NP

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Janův Důl LI 20,83 20,72 20,83
2.  Chyjice JC 21,15 20,65 21,15
3.  Sloup PZ 21,72 21,72 21,70
4.  Křížkový Újezdec PH 22,15 22,15 20,29
5.  Karlinky LI 22,47 21,48 22,47
6.  Hradčany LI 22,87 21,41 22,87
7.  Příchovice JN 23,62 23,62 22,36
8.  Škodějov SM 23,98 21,62 23,98
9.  Doubravička MB 24,10 24,10 23,02
10.  Želízy ME 24,48 23,99 24,48
11.  Jeřmanice LI 27,40 23,21 27,40
12.  Velké Hamry JN 30,79 30,79 28,67
13.  Záskalí LI NP 26,21 NP
13.  Mělník Blata ME NP 28,53 NP

PS-12 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Smržovka JN 23,27 23,27 22,45
2. Dalešice JN 23,49 23,49 22,97
3. Janov nad Nisou JN 23,64 23,64 22,65
4. Krásná Ves ženy MB 24,11 23,52 24,11
5. Roztoky u Semil SM 28,12 27,41 28,12
6. Křížkový Újezdec ženy PH 28,39 28,23 28,39
7. Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov B LI 29,55 29,55 25,08
8. Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov A LI 31,64 28,86 31,64
9. Březovice MB 38,23 38,23 38,13
10. Rychnov u Jablonce nad Nisou JN 41,22 41,22 38,55
11. Sukorady JC 44,75 44,75 39,76

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Tatobity SM14,7614,7814,782013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Maršovice JN15,4415,1115,442013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Tatobity SM15,7415,4115,742014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Veselá SM15,7715,4115,772014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Malá Skála JN15,0015,7715,772013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sloup PZ15,8615,4115,862014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lestkov SM15,8715,7015,872014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jílové u Držkova JN15,6515,9015,902014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Jinolice JC15,9114,8515,912013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lestkov SM15,3115,9215,922013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krásná Ves MB16,1115,7316,112013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Roudný JN15,7516,2516,252014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Krásná Ves MB16,3516,4416,442014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Obrubce MB16,3516,4416,442014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bukovina, Turnov SM15,4516,6416,642013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hradčany LI16,6816,4716,682014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Roudný JN16,6816,4616,682013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Košťálov SM15,9616,7216,722014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hradčany LI15,3416,7916,792013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Janův Důl LI16,8116,7216,812013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Janův Důl LI17,0316,2017,032014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nová Ves nad Popelkou SM17,5317,4317,532013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Veselá SM15,5017,6017,602013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Doubravička MB18,2317,6318,232014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jeřmanice LI18,3118,6518,652014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Karlinky LI19,7119,2319,712014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bukovina, Turnov SM19,8017,0019,802014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Maršovice JN19,5920,2720,272014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Želízy ME20,3917,7720,392014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Frýdštejn JN20,4419,5320,442013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chrášťany LT16,7017,0717,072014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Libuň JC17,0817,1517,152014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Benešov u Semil SM17,2016,9617,202016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Myštěves HK17,1117,2117,212014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Vitiněves JC17,3216,7517,322014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Benešov u Semil SM16,9317,4317,432014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Vitiněves JC--17,562013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Borovice MB16,8917,6417,642016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Myštěves HK17,6816,3617,682016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Touchovice LN17,6217,7717,772016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Chrášťany LT17,9616,0717,962016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Sychrov MB17,9717,1417,972014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Malá Skála B JN18,1318,0318,132014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Malá Skála Béčko JN16,6318,2618,262016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Sychrov MB--18,362013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Libuň JC--18,752013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Libuň JC17,3618,7518,752013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Benešov u Semil SM--18,802013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Krásná Ves MB18,9318,8218,932013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Huť JN18,9918,8018,992016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Malá Skála Béčko JN--19,082013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Krásná Ves MB19,1018,5719,102014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Malá Skála Malá Skála B JN19,0419,1619,162013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Břehy MB--19,252013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Malá Skála Béčko JN18,5419,3319,332014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Jeřmanice LI18,8719,4519,452016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Jeřmanice LI19,4718,8319,472014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Krásná Ves MB--19,582013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Jeřmanice LI19,7518,4419,752014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Košťálov SM19,8717,4519,872016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/05 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2008/05/10 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2010/05/16 Krásná Ves, -, Krásná Ves
JL
2013/05/05 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
-
2013/05/05 Krásná Ves, fotbalové hřiště, Krásnoveský pohár
JL
2013/07/06 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2014/05/03 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2014/07/05 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2015/05/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2015/07/04 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2016/05/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2016/07/02 Krásná Ves, 5. kolo Krásná Ves
FNC
2017/07/15 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2017/07/15 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře