Lanšperk 2017 - Pod hradem Lanšperk

Liga: Velká cena Ústeckoorlicka
Stránky pořadatele: 
Kdy: 03. 09. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Martin Valda

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Kunčice B UO 14,89 - -
2.  Letohrad Jeleni UO 15,19 - -
3.  Bystřec B UO 15,32 - -
4.  Bystřec A UO 15,61 - -
5.  Záchlumí UO 15,86 - -
6.  Lukavice UO 16,27 - -
7.  Letohrad - Orlice B UO 16,33 - -
8.  Dolní Čermná UO 16,36 - -
9.  Pomezí B SY 16,71 - -
10.  Český Rudolec JH 16,99 - -
11.  Lanšperk UO 17,05 - -
12.  Přívrat UO 17,32 - -
13.  Nepomuky UO 17,62 - -
14.  Vysoké Mýto-Město UO 17,98 - -
15.  Horní Čermná UO 18,16 - -
16.  Dlouhoňovice UO 18,49 - -
17.  Bošín UO 18,95 - -
18.  Pomezí A SY 19,05 - -
19.  Nekoř UO 20,60 - -
20.  Dolní Dobrouč UO 23,33 - -
21.  Černovír UO 24,57 - -
22.  Česká Rybná UO 30,73 - -
23.  Jevíčko SY 73,66 - -
24.  Horní Třešňovec A UO NP - -
25.  Letohrad - Kunčice D UO NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Červená UO 19,17 - -
2.  Lanšperk UO 19,78 - -
3.  Nepomuky UO 19,86 - -
4.  Čeperka PA 20,11 - -
5.  Horní Třešňovec A UO 21,29 - -
6.  Horní Čermná UO 21,42 - -
7.  Jevíčko SY 22,45 - -
8.  Lukavice UO 22,66 - -
9.  Černovír UO 24,61 - -
10.  Česká Rybná UO 27,13 - -
11.  Písečná UO 28,77 - -
12.  Nekoř UO 50,09 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--14,582014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice CUO--14,792015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bystřec AUO--14,852014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--14,882015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Letohrad - Kunčice BUO--14,892017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice CUO--14,892016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Letohrad JeleniUO--15,192017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bystřec BUO--15,322017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Letohrad - Orlice UO--15,332014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bystřec BUO--15,362014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bystřec AUO--15,512016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bystřec AUO--15,612017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bystřec AUO--15,622015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Brandýs nad Orlicí UO--15,652014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lukavice AUO--15,732016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Mostek UO--15,762016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dolní Čermná UO--15,812015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lanšperk UO--15,842014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Záchlumí UO--15,862017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bystřec BUO--15,902015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Mostek UO--15,942014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mostek UO--16,032015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nepomuky UO--16,032016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lukavice UO--16,272017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Letohrad - Orlice BUO--16,332017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dolní Čermná UO--16,362017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Horní Třešňovec AUO--16,362016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nepomuky UO--16,492015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Letohrad - Kunčice BUO--16,502016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Letohrad - Orlice AUO--16,552016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Letohrad - Orlice UO--17,522016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Letohrad - Orlice UO--18,032014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Horní Třešňovec A UO--19,172015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Letohrad - Červená UO--19,172017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Letohrad - Červená UO--19,312016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Česká Rybná UO--19,332015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Lanšperk UO--19,612014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Lanšperk UO--19,782017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Nepomuky UO--19,862017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Lukavice UO--19,872016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Lanšperk UO--19,882016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Horní Čermná UO--19,962016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Čeperka PA--20,112017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Bystřec UO--20,342014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Dolní Třešňovec UO--20,482015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Nepomuky UO--20,562015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Nepomuky UO--20,622016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Horní Třešňovec A UO--20,642016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Letohrad - Červená UO--21,032014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Horní Třešňovec A UO--21,292017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Horní Čermná UO--21,422017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Letohrad - Kunčice B UO--21,682015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Jevíčko SY--22,452017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Lukavice UO--22,662017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Česká Rybná UO--24,152016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Černovír UO--24,612017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Letohrad - Kunčice UO--24,892014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Dolní Dobrouč UO--25,192014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Nepomuky UO--25,452014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Nekoř UO--25,612014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/13 Lanšperk, UO, Pod hradem Lanšperkem
VCU
2009/09/12 Lanšperk, UO, Pod hradem Lanšperkem
VCU
2013/09/22 Lanšperk, O pohár
VCU
2014/09/07 Lanšperk, Pod hradem Lanšperk
VCU
2015/09/06 Lanšperk, Požární útok pod hradem Lanšperk
VCU
2016/09/04 Lanšperk, Požární útok pod hradem Lanšperk
VCU
2017/09/03 Lanšperk, Pod hradem Lanšperk
VCU
Kdy Kde Liga


Komentáře