LUDRA CUP Drahanovice 2017 - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhluderov/
Kdy: 29. 07. 2017 21:00
Kontakt:   delegát ONL: Hlavinka Tomáš
Telefon:  732 507 699
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ludéřov OL 15,02 15,02 14,63
2.  Olešnice OL 15,08 15,08 14,91
3.  Bílovice PV 15,54 15,54 14,69
4.  Dětkovice PV 15,71 15,25 15,71
5.  Stražisko PV 15,87 15,39 15,87
6.  Břidličná BR 16,63 16,63 16,54
7.  Pavlov-výběr SU 16,63 16,63 15,66
8.  Tršice OL 16,74 16,59 16,74
9.  Chválkovice OL 16,74 16,16 16,74
10.  Cholina OL 17,10 17,10 16,87
11.  Kožušany OL 17,39 17,39 16,57
12.  Dolany B OL 17,78 17,35 17,78
13.  Troubelice OL 17,94 17,94 17,87
14.  Dolany A OL 18,10 16,56 18,10
15.  Šumvald OL 18,29 18,27 18,29
16.  Podolí PR 18,75 18,72 18,75
17.  Droždín OL 18,93 18,93 18,52
18.  Střížov OL 19,30 18,76 19,30
19.  Benešov BK 19,62 19,62 19,43
20.  Krasice PV 20,07 18,90 20,07
21.  Střelice OL 22,29 21,61 22,29
22.  Dub nad Moravou OL 23,11 23,11 22,93
23.  Drahanovice OL 23,65 23,50 23,65
24.  Náměšť na Hané OL 27,25 27,25 27,01
25.  Svésedlice OL 28,07 28,07 27,31
26.  Laškov PV 31,68 31,68 31,62
27.  Čechy pod Kosířem PV 42,48 25,20 42,48
28.  Mladeč OL 47,76 47,76 47,40
29.  Těšetice OL 67,13 67,13 28,06
30.  Domamyslice Dvojka PV NP NP 17,88
30.  Dolní Studénky SU NP NP NP
30.  Velký Týnec OL NP NP NP
30.  Měrotín OL NP NP NP
30.  Myslejovice TOP PV NP NP NP
30.  Myslejovice B PV NP 16,45 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pěnčín PV 18,74 17,91 18,74
2.  Nové Dvory OL 19,31 18,34 19,31
3.  Svésedlice OL 19,87 19,87 18,50
4.  Kožušany OL 20,63 20,20 20,63
5.  Krasice PV 20,68 19,82 20,68
6.  Náměšť na Hané OL 21,77 21,60 21,77
7.  Dětkovice PV 22,37 22,37 19,98
8.  Haňovice OL 22,96 21,02 22,96
9.  Olešnice OL 22,99 20,26 22,99
10.  Mladeč OL 23,65 22,54 23,65
11.  Újezd OL 40,27 40,27 39,98
12.  Trusovice OL 56,55 41,74 56,55
13.  Velký Týnec OL NP NP NP
13.  Cholina OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ludéřov OL15,0214,6315,022017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice OL15,0814,9115,082017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ludéřov OL15,5215,4615,462017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV15,5414,6915,542017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Měrotín OL14,8915,6815,682017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dětkovice PV15,2515,7115,712017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Stražisko PV15,3915,8715,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Odrlice OL15,6716,0116,012017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Haňovice OL16,1616,2716,272016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chválkovice OL16,6216,2116,622016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Břidličná BR16,6316,5416,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pavlov-výběr SU16,6315,6616,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Tršice OL16,5916,7416,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chválkovice OL16,1616,7416,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Myslejovice APV16,7515,8016,752016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Olešnice XOL15,6816,8016,802016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Krasice PV16,6317,0317,032017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Břidličná BR15,8717,0817,082017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Cholina OL17,1016,8717,102017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Želeč PV17,2217,0917,222016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Měrotín OL15,8417,2417,242016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kožušany OL17,3916,5717,392017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Náměšť na Hané OL17,5016,5917,502016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolany BOL17,3517,7817,782017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Drahanovice OL17,8017,5517,802017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Troubelice OL17,9417,8717,942017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Střížov OL18,0516,5618,052017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dolany AOL16,5618,1018,102017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Šumvald OL18,2718,2918,292017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Medlov OL16,6818,3418,342017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Pěnčín PV18,5518,3518,552017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pěnčín PV17,9118,7418,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Krasice PV18,4018,9818,982017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Velký Týnec OL18,9319,0619,062016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Nové Dvory OL18,3419,3119,312017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Svésedlice OL19,8718,5019,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Olešnice OL20,0819,6620,082016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Kožušany OL20,2020,6320,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Krasice PV19,8220,6820,682017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Blatec OL21,1420,6721,142017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Laškov PV21,7319,9821,732017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Náměšť na Hané OL21,6021,7721,772017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Pěnčín PV22,0420,0322,042016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Dětkovice PV22,3719,9822,372017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Krasice PV22,5020,2522,502016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Želeč PV21,2022,5722,572016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Haňovice OL21,0222,9622,962017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Olešnice OL20,2622,9922,992017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Mladeč OL22,5423,6523,652017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Nové Dvory OL19,3123,9323,932017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Droždín Chvádrož OL24,6321,7524,632016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Olešnice OL18,4825,1225,122017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Laškov PV25,2223,5725,222016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Náměšť na Hané OL25,2225,0725,222017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Bílovice PV26,0824,9726,082016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Haňovice OL36,6120,7336,612016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Majetín OL37,7037,8537,852017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Újezd OL40,2739,9840,272017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Oplocany PR51,6924,4251,692016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Trusovice OL41,7456,5556,552017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře