Lukov 2017 - O putovní pohár starosty obce

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 14. 05. 2017 13:00
Kontakt:   Tomáš Kulenda
Telefon:  776 148 428
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Zahnašovice KM 14,72 14,72 14,51
2.  Štítná nad Vláří ZL 14,76 14,76 14,71
3.  Nevšová ZL 15,11 14,91 15,11
4.  Vésky UH 15,21 15,17 15,21
5.  Mirošov ZL 15,23 15,23 15,10
6.  Nedašova Lhota ZL 15,36 15,36 15,36
7.  Velký Ořechov C ZL 15,47 15,47 15,46
8.  Vysoké Pole ZL 15,61 15,61 14,66
9.  Lukov ZL 15,82 15,48 15,82
10.  Hradčovice UH 15,87 15,59 15,87
11.  Mysločovice ZL 16,05 15,97 16,05
12.  Slušovice ZL 16,48 16,07 16,48
13.  Nedašov ZL 16,53 16,53 16,42
14.  Louky ZL 16,60 16,60 16,54
15.  Martinice KM 16,78 16,09 16,78
16.  Mladcová ZL 17,35 17,28 17,35
17.  Bratřejov ZL 17,55 17,55 17,51
18.  Lukov B ZL 17,92 16,30 17,92
19.  Machová ZL 18,10 17,31 18,10
20. Výsledek se nepočítá do ligy  Kněžpole UH 18,24 18,24 17,81
21.  Racková ZL 18,39 17,21 18,39
22. Výsledek se nepočítá do ligy  Ratiboř VS 18,41 18,41 16,23
23. Výsledek se nepočítá do ligy  Valašská Polanka VS 18,43 18,43 17,55
24.  Šarovy ZL 19,52 19,52 15,71
25.  Lhota ZL - - -
26.  Velký Ořechov B ZL - - -
27.  Vrbětice ZL - - -
28. Výsledek se nepočítá do ligy  Jarošov UH - 38,31 -
29.  Tečovice ZL - - -
30.  Hostišová ZL - - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Pravčice B KM 17,22 17,22 17,12
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Zahnašovice KM 17,83 17,51 17,83
3.  Nedašova Lhota ZL 18,48 18,48 17,37
4. Výsledek se nepočítá do ligy  Pravčice KM 18,85 17,39 18,85
5.  Vlachovice ZL 18,95 18,76 18,95
6.  Hřivínův Újezd ZL 19,77 19,77 18,83
7.  Sazovice ZL 20,65 20,65 18,77
8.  Prštné ZL 21,01 19,42 21,01
9.  Machová ZL 21,36 19,30 21,36
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Jarošov UH 22,24 21,79 22,24
11.  Velký Ořechov ZL 22,79 22,79 22,39
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Bílovice UH 23,12 23,12 22,45
13.  Bratřejov ZL 23,69 23,69 23,29
14.  Březová ZL 27,85 23,95 27,85
15.  Racková ZL 28,14 28,14 20,81
16.  Lhota ZL 29,09 29,09 28,79
17.  Slušovice ZL 33,70 31,83 33,70

Dor-ky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bílovice UH 21,20 21,12 21,20
2.  Lukov ZL 23,23 22,57 23,23
3.  Míkovice UH 23,56 22,95 23,56

Dor-ci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Lhota ZL 18,73 18,47 18,73
2.  Záhlinice KM 18,78 17,80 18,78
3.  Lukov ZL 19,22 19,22 17,10
4.  Ratiboř VS 19,75 17,60 19,75
5.  Ublo ZL 23,53 23,53 19,66

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM17,0517,2517,252014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mladcová ZL17,3516,6717,352015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Mladcová ZL--17,362013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Salaš ZL--17,452013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Vésky UH17,4317,5317,532015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hradčovice UH--17,622013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Vésky UH17,6817,4617,682014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Velký Ořechov BZL17,8217,5917,822014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Hradčovice UH17,2717,9517,952015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladcová ZL17,5617,9517,952014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mistřice UH--17,962013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Zahnašovice KM18,0117,3918,012015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Lukov ZL18,0717,8118,072014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Svatobořice HO--18,072013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Štítná nad Vláří ZL17,6318,0918,092015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Vrbětice ZL17,5118,1018,102014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Šarovy ZL18,1217,5918,122015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bratřejov ZL18,1317,6118,132014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Vésky BUH--18,192013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Vrbětice ZL--18,242013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Držková ZL--18,282013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Velký Ořechov BZL--18,322013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bratřejov ZL--18,472013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Vésky UH--18,532013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Ludslavice KM--18,572013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Zahnašovice KM--18,792013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Lukov ZL--18,852013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bratřejov ZL18,0818,8918,892015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Mysločovice ZL18,8618,9318,932015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,0618,4419,062015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/16 Lukov, ZL, O pohár starosty obce
ZLPS
2009/08/15 Lukov, ZL, O poutovní pohár starosty obce
ZLPS
2010/09/11 Lukov, ZL, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2012/08/05 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2013/08/04 Lukov, Lukov
ZLPS
2014/08/03 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2015/08/02 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2016/08/13 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2017/05/14 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře