Mladoňovice 2017 - O pohár Petra Mladoně

Liga: Třebíčská okresní liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 03. 09. 2017 12:30
Kontakt:   alesdanhel@seznam.cz
Telefon:  721279169
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Zadal: Rosťa Neuwirth

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Oponešice TR 16,21 16,02 16,21
2.  Krasonice JI 16,77 16,77 16,62
3.  Litovany TR 17,12 17,03 17,12
4.  Výčapy A TR 17,39 17,39 17,08
5.  Stará Říše JI 17,87 17,82 17,87
6.  Stařeč TR 18,37 18,31 18,37
7.  Chlum TR 18,39 18,39 18,34
8.  Mladoňovice TR 18,53 18,53 18,03
9.  Bačice TR 18,59 18,59 18,03
10.  Kněžice TR 18,74 18,55 18,74
11.  Bransouze TR 18,95 18,51 18,95
12.  Příložany TR 19,09 18,85 19,09
13.  Čechtín TR 19,12 18,97 19,12
14.  Příštpo TR 19,52 19,52 19,19
15.  Kamenná TR 19,87 19,30 19,87
16.  Hodov TR 20,20 19,24 20,20
17.  Radonín TR 20,36 18,84 20,36
18.  Bítovánky TR 37,18 37,18 18,85
19.  Mysletice JI NP NP NP
19.  Nevcehle JI NP NP NP
19.  Dolní Němčice JH NP 17,52 NP
19.  Petrovice B TR NP NP NP
19.  Myslibořice TR NP NP NP
19.  Police TR NP 17,31 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Petrůvky TR 17,30 17,30 16,82
2.  Radonín TR 17,50 17,38 17,50
3.  Myslibořice TR 18,23 18,19 18,23
4.  Budišov TR 18,24 17,97 18,24
5.  Stařeč TR 18,58 18,58 18,35
6.  Radonín X TR 20,50 20,50 20,10
7.  Bačice TR 38,23 38,23 18,71
8.  Jakubov u Moravských Budějovic TR NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR14,5914,0714,592015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Oponešice TR14,6314,5914,632017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sedlatice JI14,5714,6314,632014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Stará Říše JI14,6414,5414,642017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mladoňovice TR14,6814,3314,682017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sedlatice JI14,5414,7014,702015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sedlatice JI14,7614,4614,762013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nevcehle JI14,7614,7214,762017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krasonice JI13,6914,8414,842014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mladoňovice TR14,6514,8514,852014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kamenná TR14,9314,8614,932017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hornice TR14,7515,1215,122017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mladoňovice TR14,9515,1715,172012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jindřichovice JI14,9115,1815,182014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dolní Němčice BJH15,0215,1815,182013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Sedlatice JI14,8415,2315,232012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Krasonice JI15,0615,3015,302017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Sedlatice BJI15,3115,2915,312015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hornice TR15,1215,3115,312014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Čikov TR15,3814,7915,382017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krasonice JI15,3914,9415,392012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krahulčí JI15,4414,9815,442015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Police TR15,4914,8115,492017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Krasonice JI15,5115,1115,512013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jakubov u Moravských Budějovic TR15,5315,6115,612012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Želetava TR15,4015,6615,662015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Petrovice BTR15,3215,7415,742017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Předín TR15,5615,8015,802014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kostníky TR15,6215,8415,842017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Sedlatice BJI15,3315,8815,882014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nevcehle JI16,1216,6516,652014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Jakubov u Moravských Budějovic TR16,8916,5516,892015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Jakubov u Moravských Budějovic TR16,8117,2417,242015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Petrůvky TR17,3016,8217,302017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Mladoňovice TR17,3316,6217,332014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Stará Říše JI17,3516,1817,352017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Radonín TR17,3817,5017,502017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Radonín TR16,8217,5417,542015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Jakubov u Moravských Budějovic TR17,6117,6217,622013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Mladoňovice TR17,3617,6317,632013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Sedlejov JI17,6317,4917,632013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Jakubov u Moravských Budějovic TR17,3317,6517,652015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Jakubov u Moravských Budějovic TR16,9117,6617,662017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Olešná HB17,5317,6817,682014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Budišov TR17,6517,6817,682015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Jakubov u Moravských Budějovic TR17,7117,3717,712016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Boršov JI17,7917,6817,792014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Trnava TR17,8017,7217,802012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Nová Říše JI17,9217,9317,932016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Radonín TR17,5217,9417,942015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Petrovice TR17,9517,8217,952015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Výčapy TR17,9617,6417,962012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Dvorce JH17,3917,9817,982015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Mladoňovice TR18,1017,2018,102014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Mladoňovice TR18,1317,6518,132013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Jakubov u Moravských Budějovic TR18,1717,6018,172014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Jindřichovice JI17,5218,2018,202013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Myslibořice TR18,1918,2318,232017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Budišov TR17,9718,2418,242017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Myslibořice TR18,3117,8218,312017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
http://youtu.be/3AI3S-l9xAs

Kód: 3AI3S-l9xAs



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2012/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice
-
2013/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2013/07/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2013/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2014/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2014/07/06 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2014/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2015/06/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela MH
-
2015/07/03 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2015/07/05 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2015/08/30 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2016/07/01 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2016/07/03 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2016/09/17 Mladoňovice, pohár Petra Mladoně
TRL
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/09/03 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
Kdy Kde Liga


Komentáře