Myštěves 2017 - PKL Myštěves

Liga: Podkozákovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 07. 05. 2017 10:00
Kontakt:   Josef Vašina
Telefon:  777970056
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Podkozákovská liga

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Myštěves HK 14,57 13,47 14,57
2.  Tatobity SM 15,08 14,56 15,08
3.  Jinolice Renmotor JC 15,40 15,40 14,12
4.  Březová LI 15,66 15,66 15,63
5.  Pšánky A HK 15,77 15,77 15,12
6.  Valdice JC 15,83 15,02 15,83
7.  Ploužnice SM 15,92 15,90 15,92
8.  Košťálov SM 15,96 15,96 15,69
9.  Jeřmanice LI 16,29 16,29 15,72
10.  Karlinky LI 16,52 16,52 16,51
11.  Smidary HK 16,98 16,98 14,41
12.  Veselá SM 17,73 14,81 17,73
13.  Frýdštejn JN 17,90 15,69 17,90
14.  Pěnčín JN 18,28 18,05 18,28
15.  Pšánky B HK 18,82 18,82 15,39
16.  Velké Hamry JN 21,03 20,74 21,03
17.  Jílové u Držkova JN 25,36 25,36 24,04
18.  Hradčany LI 27,70 16,84 27,70
19.  Hrobice PA NP 18,60 NP
19.  Cetenov LI NP NP 20,15
19.  Malá Skála JN NP NP NP
19.  Chyjice JC NP NP NP
19.  Jirkov B JN NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Orlice UO 17,34 17,34 17,12
2.  Myštěves HK 17,58 17,58 16,48
3.  Libuň JC 18,41 17,45 18,41
4.  Dlouhá Ves RK 20,85 20,10 20,85
5.  Košťálov B SM 20,97 20,97 17,01
6.  Veselá SM 22,80 19,38 22,80
7.  Rokytno PA 23,13 23,13 16,66
8.  Smidary HK 23,17 23,17 23,11
9.  Košťálov A SM 24,63 24,63 17,04
10.  Malá Skála Béčko JN 28,53 27,73 28,53
11.  Jeřmanice LI NP 18,33 NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,422015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Libuň JC--16,512015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Libuň JC16,3616,5116,512015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Stará Říše JI--16,622015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Jinolice RenmotorJC--16,672015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jinolice RenmotorJC16,0416,6716,672015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Kunčice BUO16,5416,7716,772014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jinolice RenmotorJC16,2416,8416,842013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Horní Radechová BNA16,7717,0317,032014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Lavičky ZR--17,032015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Letohrad - Kunčice CUO--17,042015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Letohrad - Kunčice CUO16,4417,0417,042015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pšánky AHK16,3117,0617,062013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Plumlov PV--17,082015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Libuň JC17,0916,8317,092013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Únětice PJ--17,152015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bříšťany JC17,0217,1717,172014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Starý Lískovec Sport BM16,9017,1817,182015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Starý Lískovec Sport BM--17,182015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Bystřec AUO17,1017,2417,242014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Žernovník BK--17,262015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Trnov RK17,3616,9517,362014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Pšánky AHK17,3716,5017,372014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Prchalov NJ--17,372015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bystřec AUO17,3917,4117,412015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bašnice JC16,7817,4317,432015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bašnice JC--17,432015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Lhotky Sport ZR--17,542015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Podůlší BéčkoJC17,6317,5617,632013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bohdalín PE--17,672015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Libuň - Ženy

18,41http://youtu.be/-mmvEYbZ5Qs Michaela Malá

Velké Hamry - Muži

21,03http://youtu.be/ey1e8zELr8U Zdeněk Nauč
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Myštěves, O putovní pohár SDH Myštěves
VČHL
2014/06/08 Myštěves, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/06/21 Myštěves, 4. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2015/06/21 Myštěves, O pohár Myštěves
EXČR
2017/05/07 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2017/06/11 Myštěves, 4. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře