Olomouc stadion Lokomotiva HE 2016 - Olomouc stadion Lokomotiva HE

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 17. 09. 2016 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Prchalov NJ 17,20 17,20 17,02
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Plinkout OL 17,53 17,39 17,53
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Ludéřov OL 17,71 17,61 17,71
4. Výsledek se nepočítá do ligy  Loučany OL 17,85 17,11 17,85
5. Výsledek se nepočítá do ligy  Dětkovice PV 17,98 17,98 17,60
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Pavlov výběr SU 19,88 19,88 19,45
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Velký Týnec OL 21,15 21,15 20,40
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Hlubočky OL 21,17 21,17 19,29
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Slavětín OL 22,55 22,55 21,78
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Nová Dědina OL 26,58 26,58 17,25
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Šumvald OL 34,64 34,64 33,13
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Chválkovice OL NP NP NP
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Stražisko PV NP NP NP
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Křenovice PR NP NP NP
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Haňovice OL NP NP NP
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Nové Dvory OL NP NP NP
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Břevenec OL NP NP NP
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Luboměř NJ NP NP NP
19. Výsledek se nepočítá do ligy  Bílovice PV DSQ DSQ DSQ
19. Výsledek se nepočítá do ligy  Náměšť na Hané OL DSQ DSQ DSQ
19. Výsledek se nepočítá do ligy  Měrotín OL DSQ DSQ DSQ
19. Výsledek se nepočítá do ligy  Moravičany SU DSQ DSQ DSQ
19. Výsledek se nepočítá do ligy  Nenakonice OL DSQ DSQ DSQ
19. Výsledek se nepočítá do ligy  Domamyslice PV DSQ DSQ DSQ
19. Výsledek se nepočítá do ligy  Čelechovice na Hané PV DSQ DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 17,32 16,89 17,32
2.  Radíkov PR 17,33 17,33 17,15
3.  Pěnčín PV 17,36 17,04 17,36
4.  Hlubočky OL 17,42 17,42 17,20
5.  Velký Týnec OL 19,26 19,26 18,18
6.  Nová Dědina OL 19,43 18,12 19,43
7.  Nové Dvory OL 19,76 19,76 19,35
8.  Dětkovice PV 19,91 19,60 19,91
9.  Chválkovice OL 20,69 20,69 20,43
10.  Droždín Chvadrož OL 21,03 18,43 21,03
11.  Olešnice OL 21,41 21,41 18,49
12.  Svésedlice OL 24,14 24,14 23,70
13.  Haňovice OL 33,09 19,02 33,09
14.  Nenakonice OL 35,05 35,05 22,35
15.  Nová Hradečná OL 41,60 41,60 21,34
16.  Bílovice PV NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Valašské Meziříčí Kunovský FrantišekVS15,87NP15,872015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
2.  Ostrava Arvai JakubOV16,41NP16,412015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
3.  Bystřice nad Úhlavou Grassl PetrKT16,7816,4816,482015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
4.  Kvasiny Kroupa LukášRK16,54NP16,542015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
5.  Francova Lhota Chmela RadekVS16,56NP16,562015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
6.  Petrovice Kováč PetrBK26,4516,6116,612015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
7.  Oznice Klvaňa DanielVS17,0516,6516,652015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
8.  Kozlovice Vyviál JanFM16,69NP16,692015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
9.  Ostrava Mrozowski LiborOV17,0216,7516,752015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
10.  Malechov Tůma LubošKT17,2216,8716,872015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
11.  Morašice Škodný JiříSY17,4616,8816,882015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
12.  Michálkovice Peterek MarekOV16,9816,9516,952015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
13.  Krouna Bělský DominikCR17,9817,0717,072015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
14.  Michálkovice Svačina RichardOV17,4017,0917,092015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
15.  Tuř Gierlowski MichalJC17,14NP17,142015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
16.  Karviná Kudrna ŠimonKA17,20NP17,202015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
17.  Ostrava Hrbáč AdamOV17,23NP17,232015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
18.  Žebnice Soukup DominikPS17,28NP17,282015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
19.  Valašské Meziříčí Fiurášek LukášVS20,0917,2917,292015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
20.  Bořitov Páral FilipBK17,30NP17,302015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
21.  Závišice Kahánek OndraNJ17,33NP17,332015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
22.  Michálkovice Arvai MiroslavOV17,34NP17,342015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
23.  Dobrá Voda u Hořic Kasal JakubJC18,2317,3617,362015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
24.  Karviná Drobisz TomášKA17,5418,0417,542015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
25.  Valašské Meziříčí Korábečný PetrVS17,60NP17,602015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
26.  Ludéřov Navrátil LukášOL18,5117,8017,802015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
27.  Trusovice Brodacký MichalSY17,8230,5417,822015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
28.  Horní Čermná Novák JosefUONP17,9117,912015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
29.  Bozkov Lampa JanSM24,9917,9317,932015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
30.  Bludov Weidinger TomášSUNP17,9517,952015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dolní Čermná Marková Markéta UO17,1816,9416,942015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
2. Velichovky Šubrtová Barbora NA24,9517,1317,132015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
3. Chválenice Hirmerová Lucie PJ17,29NP17,292015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
4. Rychaltice Mifkovičová Petra FM17,5517,4317,432015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
5. Horní Cerekev Bartošková Kamila PE17,5022,5217,502015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
6. Karviná Witoszová Karolína KA17,5023,8217,502015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
7. Partutovice Janíčková Adriana PR17,5617,6517,562015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
8. Ledenice Šestáková Lenka CB17,8017,6817,682015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
9. Horní Lánov Honců Natálie TU17,9017,7317,732015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
10. Vysoká Staňková Barbora PRNP17,9817,982015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
11. Oprechtice Krejčí Veronika FM20,6218,0018,002015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
12. Alojzov Pekrová Martina PV18,0921,5318,092015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
13. Poniklá Pajerová Karolína SM18,1318,7818,132015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
14. Chválenice Caltová Dominika PJ18,7818,2918,292015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
15. Oznice Klvaňová Dominika VS18,32NP18,322015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
16. Michálkovice Bezručová Klára OV18,4918,9718,492015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
17. Slatiny Jebavá Šárka JC18,6618,5718,572015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
18. Horní Lánov Hůlková Petra TUNP18,7318,732015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
19. Michálkovice Uhrová Kateřina OV18,8719,1718,872015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
20. Slatiny Rejmanová Pavlína JC18,9919,3518,992015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
21. Těškovice Sedláková Hana OP45,7719,0219,022015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
22. Chválenice Škodová Barbora PJNP19,0619,062015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
23. Michálkovice Nechvátalová Lucie OV19,0833,7319,082015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
24. Poniklá Butulová Dana SM19,1121,3719,112015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
25. Bludov Strouhalová Lucie SU27,3119,2219,222015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
26. Bozkov Kafková Lucie SM19,2919,2619,262015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
27. Dolní Měcholupy Růžičková Tereza AB19,2819,5619,282015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
28. Pravčice Darebníková Tereza KM19,4321,2519,432015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
29. Dolní Měcholupy Mikulková Denisa ABNP19,4719,472015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
30. Desná Šauerová Petra SY19,56NP19,562015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/19 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/20 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/21 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/08/20 II. Kolo - Olomouc, OL, Oblastní kolo
VCPR
2014/09/13 Lokomotiva Olomouc, O pohár
HE
2015/05/12 Olomouc, ČP TFA
-
2015/05/17 Olomouc, Stovky Olomouc
ČP
2015/09/19 Olomouc stadion Lokomotiva HE, stadion Lokomotiva Olomouc - Hanácká extraliga
HE
2015/09/19 Lokomotiva Olomouc Tohatsu cup, stadionLokomotiva Olomouc - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/09 Olomouc, Olomoucký dvojboj a 100 m s překážkami
ČP
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva HE, Olomouc stadion Lokomotiva HE
HE
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 stadion Lokomotiva olomouc, Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc
-
Kdy Kde Liga


Komentáře