stadion Lokomotiva olomouc 2017 - Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 23. 09. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Mapa

Zvětšit mapu


Výsledky soutěže

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Valašské Meziříčí Kunovský FrantišekVS15,87NP15,872015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
2.  Ostrava Arvai JakubOV16,41NP16,412015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
3.  Bystřice nad Úhlavou Grassl PetrKT16,7816,4816,482015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
4.  Kvasiny Kroupa LukášRK16,54NP16,542015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
5.  Francova Lhota Chmela RadekVS16,56NP16,562015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
6.  Petrovice Kováč PetrBK26,4516,6116,612015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
7.  Oznice Klvaňa DanielVS17,0516,6516,652015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
8.  Kozlovice Vyviál JanFM16,69NP16,692015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
9.  Ostrava Mrozowski LiborOV17,0216,7516,752015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
10.  Malechov Tůma LubošKT17,2216,8716,872015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
11.  Morašice Škodný JiříSY17,4616,8816,882015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
12.  Michálkovice Peterek MarekOV16,9816,9516,952015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
13.  Krouna Bělský DominikCR17,9817,0717,072015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
14.  Michálkovice Svačina RichardOV17,4017,0917,092015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
15.  Tuř Gierlowski MichalJC17,14NP17,142015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
16.  Karviná Kudrna ŠimonKA17,20NP17,202015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
17.  Ostrava Hrbáč AdamOV17,23NP17,232015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
18.  Žebnice Soukup DominikPS17,28NP17,282015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
19.  Valašské Meziříčí Fiurášek LukášVS20,0917,2917,292015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
20.  Bořitov Páral FilipBK17,30NP17,302015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
21.  Závišice Kahánek OndraNJ17,33NP17,332015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
22.  Michálkovice Arvai MiroslavOV17,34NP17,342015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
23.  Dobrá Voda u Hořic Kasal JakubJC18,2317,3617,362015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
24.  Karviná Drobisz TomášKA17,5418,0417,542015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
25.  Valašské Meziříčí Korábečný PetrVS17,60NP17,602015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
26.  Ludéřov Navrátil LukášOL18,5117,8017,802015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
27.  Trusovice Brodacký MichalSY17,8230,5417,822015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
28.  Horní Čermná Novák JosefUONP17,9117,912015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
29.  Bozkov Lampa JanSM24,9917,9317,932015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
30.  Bludov Weidinger TomášSUNP17,9517,952015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dolní Čermná Marková Markéta UO17,1816,9416,942015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
2. Velichovky Šubrtová Barbora NA24,9517,1317,132015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
3. Chválenice Hirmerová Lucie PJ17,29NP17,292015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
4. Rychaltice Mifkovičová Petra FM17,5517,4317,432015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
5. Karviná Witoszová Karolína KA17,5023,8217,502015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
6. Horní Cerekev Bartošková Kamila PE17,5022,5217,502015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
7. Partutovice Janíčková Adriana PR17,5617,6517,562015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
8. Ledenice Šestáková Lenka CB17,8017,6817,682015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
9. Horní Lánov Honců Natálie TU17,9017,7317,732015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
10. Vysoká Staňková Barbora PRNP17,9817,982015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
11. Oprechtice Krejčí Veronika FM20,6218,0018,002015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
12. Alojzov Pekrová Martina PV18,0921,5318,092015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
13. Poniklá Pajerová Karolína SM18,1318,7818,132015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
14. Chválenice Caltová Dominika PJ18,7818,2918,292015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
15. Oznice Klvaňová Dominika VS18,32NP18,322015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
16. Michálkovice Bezručová Klára OV18,4918,9718,492015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
17. Slatiny Jebavá Šárka JC18,6618,5718,572015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
18. Horní Lánov Hůlková Petra TUNP18,7318,732015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
19. Michálkovice Uhrová Kateřina OV18,8719,1718,872015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
20. Slatiny Rejmanová Pavlína JC18,9919,3518,992015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
21. Těškovice Sedláková Hana OP45,7719,0219,022015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
22. Chválenice Škodová Barbora PJNP19,0619,062015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
23. Michálkovice Nechvátalová Lucie OV19,0833,7319,082015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
24. Poniklá Butulová Dana SM19,1121,3719,112015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
25. Bludov Strouhalová Lucie SU27,3119,2219,222015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
26. Bozkov Kafková Lucie SM19,2919,2619,262015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
27. Dolní Měcholupy Růžičková Tereza AB19,2819,5619,282015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
28. Pravčice Darebníková Tereza KM19,4321,2519,432015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
29. Dolní Měcholupy Mikulková Denisa ABNP19,4719,472015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
30. Desná Šauerová Petra SY19,56NP19,562015/05/17 PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/19 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/20 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/21 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/08/20 II. Kolo - Olomouc, OL, Oblastní kolo
VCPR
2014/09/13 Lokomotiva Olomouc, O pohár
HE
2015/05/12 Olomouc, ČP TFA
-
2015/05/17 Olomouc, Stovky Olomouc
ČP
2015/09/19 Olomouc stadion Lokomotiva HE, stadion Lokomotiva Olomouc - Hanácká extraliga
HE
2015/09/19 Lokomotiva Olomouc Tohatsu cup, stadionLokomotiva Olomouc - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/09 Olomouc, Olomoucký dvojboj a 100 m s překážkami
ČP
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva HE, Olomouc stadion Lokomotiva HE
HE
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 stadion Lokomotiva olomouc, Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc
-
Kdy Kde Liga


Komentáře