Raspenava 2017 - FNC Raspenava

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/Hasi%C4%8Di-Raspenava-1644168232521666/
Kdy: 08. 07. 2017 21:15
Kontakt:   SDH Raspenava
Telefon: 
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: FNC

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chyjice JC 15,70 15,38 15,70
2.  Hradčany LI 15,83 15,83 15,22
3.  Krásná Ves MB 16,10 16,07 16,10
4.  Košťálov SM 16,14 15,25 16,14
5.  Křížkový Újezdec PH 16,27 14,98 16,27
6.  Škodějov SM 16,48 16,48 16,28
7.  Frýdlant LI 16,61 16,05 16,61
8.  Nová Ves LI 16,66 16,15 16,66
9.  Velké Hamry JN 16,77 16,77 16,57
10.  Janův Důl LI 17,11 17,11 16,21
11.  Příchovice JN 18,12 18,12 17,82
12.  Pěnčín JN 18,26 17,15 18,26
13.  Lužec LN 18,27 18,25 18,27
14.  Raspenava B LI 18,39 18,39 17,58
15.  Frýdštejn JN 20,20 20,20 19,87
16.  Záskalí LI 20,21 20,21 18,57
17.  Karlinky LI 20,87 20,11 20,87
18.  Nové Město pod Smrkem LI 23,35 23,35 22,41
19.  Mělník Blata ME 29,21 29,21 16,43
20.  Raspenava LI 29,53 29,53 29,28
21.  Jeřmanice LI 29,80 29,80 28,88
22.  Desná I JN 33,54 33,51 33,54
23.  Doubravička MB NP NP NP
23.  Jílové u Držkova JN NP NP NP
23.  Tanvald Šumburk JN NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Košťálov SM 18,02 17,81 18,02
2.  Jeřmanice LI 18,18 17,97 18,18
3.  Raspenava LI 19,03 19,03 18,54
4.  Zlatá Olešnice JN 19,60 19,13 19,60
5.  Raspenava B LI 19,78 19,78 19,23
6.  Karlinky LI 22,58 22,58 19,78
7.  Frýdlant LI NP NP NP

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chyjice JC 20,23 20,23 19,73
2.  Hradčany LI 20,36 20,36 20,24
3.  Mělník Blata ME 21,19 21,19 21,01
4.  Janův Důl LI 21,22 21,22 20,88
5.  Škodějov SM 21,35 21,35 21,06
6.  Křížkový Újezdec PH 21,63 21,63 20,92
7.  Nová Ves LI 22,37 22,06 22,37
8.  Karlinky LI 23,58 22,22 23,58
9.  Příchovice JN 23,67 23,67 22,05
10.  Jeřmanice LI 25,27 25,27 24,62
11.  Doubravička MB 25,47 25,27 25,47
12.  Záskalí LI NP NP NP
12.  Desná I JN NP NP NP

PS-12 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Sukorady JC 20,78 20,78 20,26
2. Roztoky u Semil SM 21,32 21,32 20,87
3. Janov nad Nisou JN 22,00 22,00 20,98
4. Dalešice JN 22,33 22,18 22,33
5. Smržovka JN 23,74 23,74 23,09
6. Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov B LI 25,37 25,24 25,37
7. Lučany nad Nisou JN 26,01 25,62 26,01
8. Rozstání LI 26,22 26,22 24,88
9. Rychnov u Jablonce nad Nisou JN NP 25,05 24,74

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM15,2615,7715,772014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malá Skála JN15,7315,9715,972014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Karlinky LI15,2216,0616,062016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lestkov SM15,5016,1316,132014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jílové u Držkova JN15,1616,1816,182014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hradčany LI15,8716,6216,622016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Frýdštejn JN16,6515,5816,652016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Smidary HK16,7315,3816,732016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sloup PZ16,8316,9016,902014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velké Hamry JN16,7116,9316,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Frýdlant LI16,2516,9516,952014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nová Ves LI16,7417,0817,082016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pěnčín JN17,1316,7317,132016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bukovina, Turnov SM15,7217,1417,142014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Benešov u Semil SM16,4717,2217,222016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Příšovice LI16,4117,3217,322014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Janův Důl LI17,4716,5717,472016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jílové u Držkova JN17,5217,2317,522016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hradčany LI16,7417,7317,732014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Janův Důl LI16,9617,7517,752014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krásná Ves MB17,8416,7917,842016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jeřmanice LI17,8616,3317,862016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Škodějov SM16,8918,0018,002016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bukovina, Turnov SM16,6818,1218,122016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Krásná Ves MB17,3918,2718,272014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Příchovice JN17,5818,5618,562016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Roudný JN20,2217,8220,222014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Ludvíkov pod Smrkem LI19,0120,4120,412016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Košťálov SM20,1820,4320,432016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Velké Hamry JN20,0920,6220,622014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Košťálov SM16,7516,5316,752016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Benešov u Semil SM17,7217,2617,722016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Sychrov MB--17,962013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Krásná Ves MB--18,182013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Krásná Ves MB18,4817,9418,482014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Jeřmanice LI18,5418,6318,632016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Malá Skála A JN18,9019,1019,102014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Myštěves HK--19,132013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Těpeře JN19,4018,9619,402016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Huť JN--19,622013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Frýdlant LI20,2120,0520,212014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Jeřmanice LI20,5621,2221,222014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Libuň JC--21,722013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Kosořice MB21,9421,6521,942016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Karlinky LI22,0621,8922,062016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Jeřmanice Dorostenky LI22,5122,3922,512014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dolní Hanychov, Liberec VIII LI21,8922,8022,802016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Bozkov SM21,1322,9322,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Karlinky LI22,9523,6723,672014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Malá Skála Béčko JN--23,812013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Raspenava B LI22,5524,0024,002016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Košťálov SM23,4624,6724,672014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Bulovka LI--24,992013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bratříkov JN--25,602013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Bulovka LI223,3326,5226,522014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Raspenava A LI26,8626,5726,862016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Benešov u Semil SM--31,462013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Malá Skála B JN21,7235,2135,212014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Chrastava LI38,9237,0538,922016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Frýdlant LI--44,182013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  17 ** 0 30.06.2017 13:28


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  17 ** 0 30.06.2017 13:28

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/08 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2008/09/13 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2010/09/11 Raspenava, -, SMĚDAVSKÝ POHÁR
JL
2013/09/14 Raspenava, požární hřiště, Smědavský pohár
JL
2014/07/12 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2014/11/08 Raspenava, Raspenava, Česká beseda
FNC
2015/07/11 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2016/07/09 Raspenava, 6. kolo Raspenava
FNC
2017/07/08 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře