Žákava 2017 - Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka

Liga: Západočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 02. 09. 2017 12:00
Kontakt:   Hora Josef
Telefon: 
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kalenice ST 16,79 16,63 16,79
2.  Novosedly ST 17,08 17,08 17,05
3.  Únětice PJ 17,18 16,68 17,18
4.  Dehtín KT 17,64 17,64 17,43
4.  Poděvousy DO 17,64 17,64 17,48
6.  Vranovice PB 17,74 17,74 17,33
7.  Horní Kamenice DO 17,77 17,77 17,51
8.  Chrást PB 18,72 17,75 18,72
9.  Nevřeň PS 18,88 18,88 18,74
10.  Robčice PJ 19,05 18,50 19,05
11.  Bolkov PJ 19,12 19,12 18,49
12.  Chotíkov PS 19,22 18,69 19,22
13.  Horní Lukavice PJ 20,09 20,09 17,03
14.  Žákava PJ 20,69 20,24 20,69
15.  Želčany PJ 21,47 18,70 21,47
16.  Úherce PS 22,12 18,24 22,12
17.  Útušice PJ 22,57 22,57 19,72
18.  Štěnovický Borek PJ 24,14 22,22 24,14
19.  Úněšov PS 26,06 26,06 22,29
20.  Mokrouše PJ 31,37 31,37 31,28
21.  Štichovice PS NP NP 19,52
21.  Hradec PJ NP 19,71 19,63

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradec PJ 17,77 17,77 16,94
2.  Mrtník PS 19,09 19,09 19,07
3.  Únětice PJ 19,11 19,06 19,11
4.  Chotíkov PS 19,33 19,33 19,01
5.  Dehtín KT 19,88 19,88 18,83
6.  Poděvousy DO 20,93 20,07 20,93
7.  Horní Lukavice PJ 21,23 21,23 19,63
8.  Štěnovický Borek PJ 22,33 18,29 22,33
9.  Štichovice PS 22,97 22,97 17,85
10.  Chválenice PJ NP NP 17,30
10.  Úněšov PS NP 24,16 NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kalenice ST16,6316,7916,792017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Novosedly ST17,0817,0517,082017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Únětice PJ16,6817,1817,182017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dehtín KT17,6417,4317,642017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Poděvousy DO17,6417,4817,642017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Vranovice PB17,7417,3317,742017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Horní Kamenice DO17,7717,5117,772017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chrást PB17,7518,7218,722017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nevřeň PS18,8818,7418,882017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Robčice PJ18,5019,0519,052017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bolkov PJ19,1218,4919,122017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Chotíkov PS18,6919,2219,222017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Horní Lukavice PJ20,0917,0320,092017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Žákava PJ20,2420,6920,692017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Želčany PJ18,7021,4721,472017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Úherce PS18,2422,1222,122017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Útušice PJ22,5719,7222,572017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Štěnovický Borek PJ22,2224,1424,142017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Úněšov PS26,0622,2926,062017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Mokrouše PJ31,3731,2831,372017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Štichovice PSNP19,52NP2017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Hradec PJ19,7119,63NP2017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Horní Kamenice - Muži

17,77http://youtu.be/Hhhk-g7lE8Q Vlastimil Žák
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře