Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Slavošovice Kdy: 16. 09. 2017 13:00
Kontakt:   Vít Koukal Telefon: 
Začátek rezervace: 03. 09. 2017 18:00 Konec rezervace: 15. 09. 2017 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Slavošovice CBJan Zahradník
22Zvíkov CBMilan Šimánek
33Třebeč ŽenyCBOndřej Steinhäusl
45Chlum u Třeboně ZenyJHPavla Mesárošová
56Rapšach ŽenyJHstáňa
67Borovany ŽenyCBJosef Příhoda
78Halámky JHJan Prokes
89Markvarec JHDavid Kozel
910Třebeč Muži CBOndřej Steinhäusl
1011Stříbřec JHKateřina Jonáčková
1112Staňkov Ženy JHHasiči Staňkov
1213Chlum u Třeboně MužiJHPavla Mesárošová
1314Lásenice MužiJHLukáš Jankovec
1415Chotěmice mužiTAPatrik Baláž
1517Mníšek JHJan Zahradník
1619Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
1720Lásenice ŽenyJHLukáš Jankovec
1821Stříbřec BJHKateřina Jonáčková
1922Lomnice nad Lužnicí ženyJHKateřina Bočková
2023Cizkrajov JHbohuslav brůžek
2124Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
2225Višňová JHAleš
2326Stříbřec ženyJHKateřina Jonáčková
2430Ledenice AllStarCBKuba Kohoutek
2550Krotějov SportTADavid Kozel
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. KámenHB
05. 07. LisovPJ
06. 07. Žižkovo PoleHB
07. 07. VidiceDO
07. 07. KvětinovHB
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. VěžHB
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.