Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Chlum u Třeboně

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Luboše Šenkýře Kdy: 23. 09. 2017 13:00
Kontakt:   Petr Belanský Telefon: 
Začátek rezervace: 10. 09. 2017 18:00 Konec rezervace: 22. 09. 2017 18:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Chlum u Třeboně, BJindřichův Hradec Jan Zahradník
2. Markvarec, Jindřichův Hradec martin pecha
3. Novosedly nad Nežárkou, Jindřichův Hradec vlasta kotek
4. Slavošovice, České Budějovice Kuba Kohoutek
5. Halámky, Jindřichův Hradec Jan Zahradník
6. Lásenice, Jindřichův Hradec Hanka Straňáková
7. Stříbřec, Jindřichův Hradec Kateřina Jonáčková
8. Mníšek, Jindřichův Hradec Jan Zahradník
9. Hamr, Jindřichův Hradec Michal Szokol
10. Chlum u Třeboně, Senior 40+Jindřichův Hradec Petr Belanský
11. Frahelž, Jindřichův Hradec Jan Slipka
12. Panské Dubenky, Jihlava Petr Volavka
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14. Stříbřec, BJindřichův Hradec Kateřina Jonáčková
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40. Chlum u Třeboně, AJindřichův Hradec Jan Zahradník


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2. Rapšach, Jindřichův Hradec stáňa
3. Chlum u Třeboně, Jindřichův Hradec Jan Zahradník
4. Lásenice, Jindřichův Hradec Hanka Straňáková
5. Novosedly nad Nežárkou, Jindřichův Hradec vlasta kotek
6. Stříbřec, Jindřichův Hradec Kateřina Jonáčková
7. Lomnice nad Lužnicí, Jindřichův Hradec Kateřina Bočková
8. Cizkrajov, Jindřichův Hradec Martina Brůžková
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30. Staňkov, Jindřichův Hradec Hasiči Staňkov
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 09. Sportovní areálVS
23. 09. Kostelec n/Č lesyKO
23. 09. Areál Mšk HurbanovoKN
23. 09. Benešov u SemilSM
23. 09. stadion Lokomotiva olomoucOL
23. 09. VýklekyPR
23. 09. Olomouc stadion Lokomotiva TFCOL
23. 09. Kamenná - koupalištěTR
23. 09. Chlum u TřeboněJH
23. 09. SoběsukyPV
23. 09. KosořiceMB
23. 09. Police - zámecký areálTR
24. 09. JámaPT
24. 09. HenčlovPR
24. 09. TřebeloviceTR
30. 09. DřevohosticePR
30. 09. Staňkov, fotbalové hřištěDO
30. 09. Radotice, hřištěTR
30. 09. Areal SDH Podhradní LhotaKM
30. 09. PloukoniceSM
07. 10. ChlumčanyPJ
07. 10. Nová Ves, hřiště nad Novou VsíDO
14. 10. Jeseník - fotbalové hřištěJE
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
09. 12. ProsetínCR
22. 12. Olomouc - pohár starosky OSHOL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.