Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Henčlov

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár pivovaru Zubr Kdy: 24. 09. 2017 10:00
Kontakt:   Jemelka Martin Telefon:  777 105 377
Začátek rezervace: 10. 09. 2017 20:00 Konec rezervace: 22. 09. 2017 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Henčlov - Přerov VIII, mužiPřerov Admin Přerovská liga PÚ
2. Špičky, ženyPřerov Veronika Květoňová
3. Hrabůvka, Přerov Honza
4. Oplocany, ŽENYPřerov Jana Bitalová
5. Hlinsko, MužiPřerov Petr Šromota
6. Radkova Lhota, mužiPřerov Admin Přerovská liga PÚ
7. Oplocany, BETA - MUŽIPřerov Jana Bitalová
8. Čechy, mužiPřerov Adéla Janků
9. Pravčice, Kroměříž Jiří Možíš
10. Henčlov - Přerov VIII, ženyPřerov Admin Přerovská liga PÚ
11. Křenovice, mužiPřerov Admin Přerovská liga PÚ
12. Hlinsko, ŽenyPřerov Petr Šromota
13. Radkova Lhota, muži 35Přerov Admin Přerovská liga PÚ
14. Čechy, ženy APřerov Adéla Janků
15. Hranice, Přerov martin humplik
16. Pravčice, zenyKroměříž Jiří Možíš
17. Dětkovice, ŽenyProstějov Ladislav Kořínek
18. Čechy, muži 35+Přerov Adéla Janků
19. Provodovice, Přerov Jiři Buzinis
20. Podolí, Přerov Břeťa Koplík
21. Dětkovice, MužiProstějov Ladislav Kořínek
22. Luboměř, Nový Jičín Jakub Vojtek
23. Čechy, ženy BPřerov Adéla Janků
24. TAG Zahnašovice, Kroměříž Petr Miklík
25. Kokory, MUŽIPřerov Michal Pokorný
26. Loučka, Vsetín Ondřej
27. TAG Zahnašovice, Kroměříž Petr Miklík
28. Čekyně - Přerov VII, Přerov Adam Obzina
29. Prchalov, Nový Jičín Jakub Adámek
30. Morkovice, Kroměříž Pavel Krejčí
31. Sobíšky, Přerov Jiří Kočař
32. Albrechtičky, SDH Spálov - ženyNový Jičín Admin Přerovská liga PÚ
33. Rymice, Kroměříž Jana Nevřalová
34. Opatovice, Přerov Dalibor Vašíček
35. Mladcová, Zlín Ondra Struška
36. Morkovice, ŽenyKroměříž Pavel Krejčí
37. Dřevohostice, Přerov Patrik Josiek
38. Chropyně, Kroměříž Vladislav Sedlařík
39. Troubky, mužiPřerov Admin Přerovská liga PÚ
40. Oplocany, APřerov Monika Koutná
41. Majetín, ŽenyOlomouc Jana Charvátová
42. Opatovice, ženyPřerov Dalibor Vašíček
43. Trnava, Trnava mužiZlín Jiri Vajdak
44. Majetín, MužiOlomouc Jana Charvátová
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
52.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
53.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
54.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 09. Sportovní areálVS
23. 09. Kostelec n/Č lesyKO
23. 09. Areál Mšk HurbanovoKN
23. 09. Benešov u SemilSM
23. 09. stadion Lokomotiva olomoucOL
23. 09. VýklekyPR
23. 09. Olomouc stadion Lokomotiva TFCOL
23. 09. Kamenná - koupalištěTR
23. 09. Chlum u TřeboněJH
23. 09. SoběsukyPV
23. 09. KosořiceMB
23. 09. Police - zámecký areálTR
24. 09. JámaPT
24. 09. HenčlovPR
24. 09. TřebeloviceTR
30. 09. DřevohosticePR
30. 09. Staňkov, fotbalové hřištěDO
30. 09. Radotice, hřištěTR
30. 09. Areal SDH Podhradní LhotaKM
30. 09. PloukoniceSM
07. 10. ChlumčanyPJ
07. 10. Nová Ves, hřiště nad Novou VsíDO
14. 10. Jeseník - fotbalové hřištěJE
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
09. 12. ProsetínCR
22. 12. Olomouc - pohár starosky OSHOL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.