Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Dětkovice Kdy: 16. 09. 2017 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 10. 09. 2017 18:00 Konec rezervace: 16. 09. 2017 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dětkovice PVPavel Hlavinka
22Domamyslice PVDavid Vykopal
33Soběsuky PVKamila Krychtálková
44Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
55Haňovice OLPavel Hlavinka
66Hlubočky OLPavla Jahnová
77Nová Dědina OLEva Dušková
88Měrotín OLTomáš Hlavinka
99Kožušany OLPetr Zmeškal
1010Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
1111Ludéřov OLPavel Navrátil
1212Hrabišín SURoman Jírů
1313Ráječek SUlallin
1414Dětkovice VYMichal Hrabánek
1515Bílovice PVJan Krupa
1616Polkovice PRTomáš Mareček
1717Čelechovice na Hané PVZdeněk Smolka
1818Střelice OLTábuk Kubát
1919Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
2020Loučany OLLukáš Navrátil
2121Jabloňany BKMarek Vlach
2222Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2323Plinkout OLivo šnejdar
2424Ludéřov OLLukáš Navrátil
2525Císařov PRLuboš Zatloukal
2626Břevenec OLVeronika Hrabáčková
2727Myslejovice TOPPVMilan Buriánek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dětkovice PVPavel Hlavinka
22Soběsuky PVKamila Krychtálková
33Loučany OLDagmar Bartoňková
44Krasice PVKarolína Burešová
55Hlubočky OLPavla Jahnová
66Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
77Soběsuky PVKamila Krychtálková
88Břevenec OLVeronika Hrabáčková
99Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1010Olešnice OLLukáš Navrátil
1111Dětkovice VYMichal Hrabánek
1212Určice PVLadislav Kořínek
1313Bílovice APVJan Krupa
1416Pěnčín PVLenka Kopečná
1517Svésedlice OLAleš Zavadil
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 09. Sportovní areálVS
23. 09. Kostelec n/Č lesyKO
23. 09. Areál Mšk HurbanovoKN
23. 09. Benešov u SemilSM
23. 09. stadion Lokomotiva olomoucOL
23. 09. VýklekyPR
23. 09. Olomouc stadion Lokomotiva TFCOL
23. 09. Kamenná - koupalištěTR
23. 09. Chlum u TřeboněJH
23. 09. SoběsukyPV
23. 09. KosořiceMB
23. 09. Police - zámecký areálTR
24. 09. JámaPT
24. 09. HenčlovPR
24. 09. TřebeloviceTR
30. 09. DřevohosticePR
30. 09. Staňkov, fotbalové hřištěDO
30. 09. Radotice, hřištěTR
30. 09. Areal SDH Podhradní LhotaKM
30. 09. PloukoniceSM
07. 10. ChlumčanyPJ
07. 10. Nová Ves, hřiště nad Novou VsíDO
14. 10. Jeseník - fotbalové hřištěJE
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
09. 12. ProsetínCR
22. 12. Olomouc - pohár starosky OSHOL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.