Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 9. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy Kdy: 23. 09. 2017 07:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 08. 2017 08:00 Konec rezervace: 23. 09. 2017 07:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Kruty KOLída Voslářová
22Horní Měcholupy ABJiří Markuci
33Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
44Radovesnice I KOMarek Jandák
55Rostoklaty KOLída Voslářová
66Ovčáry KOGabriela Hovorková
77Ratenice KOJan Čáslava
88Zásmuky KOLibor Skala
99Klučov KOZdeněk Měřička
1010Křížkový Újezdec PHKarel K
1111Rožmitál pod Třemšínem PBJiří Morávek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rožmitál pod Třemšínem PBLibuše Poláková
22Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
33Ovčáry AKOGabriela Hovorková
44Ovčáry BKOGabriela Hovorková
55Zásmuky KOLibor Skala
66Klučov KOZdeněk Měřička
77Křížkový Újezdec PHKarel K
88Třebovle AKOMartin Kirlík
99Třebovle BKOMartin Kirlík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tuchoraz KOPavla Šimůnková
22Sloup PZBaďa
33Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
44Nové Jirny PHKristýna Vančurová
55Velenka NBJan Novák
66Ovčáry KOGabriela Hovorková
77Kšely KOGabriela Hovorková
88Ratenice KOJan Čáslava
99Zásmuky KOLibor Skala
1010Klučov KOZdeněk Měřička
1111Křížkový Újezdec PHKarel K
1212Třebovle KOMartin Kirlík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dobré Pole KOIveta Rysova
22Tuchoraz KOPavla Šimůnková
33Sloup APZBaďa
44Sloup BPZBaďa
55Sloup CPZBaďa
66Kostelec nad Černými Lesy AKOŠárka Žylová
77Kostelec nad Černými Lesy BKOŠárka Žylová
88Nové Jirny PHKristýna Vančurová
99Rostoklaty KOLída Voslářová
1010Ovčáry AKOGabriela Hovorková
1111Ovčáry BKOGabriela Hovorková
1212Ovčáry CKOGabriela Hovorková
1313Kšely KOGabriela Hovorková
1414Ratenice KOJan Čáslava
1515Zásmuky KOLibor Skala
1616Klučov AKOZdeněk Měřička
1717Klučov BKOZdeněk Měřička
1818Klučov CKOZdeněk Měřička
1919Třebovle AKOMartin Kirlík
2020Třebovle BKOMartin Kirlík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rožmitál pod Třemšínem PBLibuše Poláková
22Doubek PHLída Voslářová
33Rostoklaty AKOLída Voslářová
44Rostoklaty BKOLída Voslářová
55Ovčáry KOGabriela Hovorková
66Třebovle KOMartin Kirlík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Měcholupy ABJiří Markuci
22Tuchoraz KOPavla Šimůnková
33Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
44Kšely AKOGabriela Hovorková
55Klučov KOZdeněk Měřička
66Křížkový Újezdec PHKarel K
77Třebovle KOMartin Kirlík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kšely muži, dorost BKOGabriela Hovorková
22Poříčany KOAneta Nouzovská
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
24. 09. JámaPT
24. 09. HenčlovPR
24. 09. TřebeloviceTR
30. 09. DřevohosticePR
30. 09. Městský stadion Horšovský TýnDO
30. 09. Staňkov, fotbalové hřištěDO
30. 09. Radotice, hřištěTR
30. 09. Areal SDH Podhradní LhotaKM
30. 09. PloukoniceSM
07. 10. ChlumčanyPJ
07. 10. Nová Ves, hřiště nad Novou VsíDO
14. 10. Jeseník - fotbalové hřištěJE
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
09. 12. ProsetínCR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.