Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Česká Bělá Kdy: 16. 09. 2017 11:00
Kontakt:   Michal Semerád Telefon:  735 890 330
Začátek rezervace: 02. 09. 2017 11:00 Konec rezervace: 16. 09. 2017 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Česká Bělá BHBKateřina Dipoldová
22Věž HBMartin Bárta
33Nová Ves u Světlé HBJiří Kubíček
44Vepříkov HBSDHVepříkov
55Kynice HBMartin Bárta
66Pohled HBJakub Vašíček
77Světlá nad Sázavou AHBmichal schoula
88Žižkovo Pole BHBJaromír Joukl
99Petrovice HBJakub Heřmánek
1010Květinov HBMartin Fikar
1111Česká Bělá AHBMilan Kubát
1215Česká Bělá comebackHBMilan Kubát
1320Kámen HBmichal koubek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Česká Bělá xsHBVáclav Rakušan
22Pohled HBJakub Vašíček
33Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková
44Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
55Herálec HBKateřina Stojanová
66Kejžlice PELenka Prokopová
77Nová Ves u Světlé HBJiří Kubíček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pohled HBJakub Vašíček
22Ždírec nad Doubravou HBVáclav Rakušan
33Nová Ves u Světlé HBJiří Kubíček
44Česká Bělá xsHBVáclav Rakušan
55Herálec HBMíša Janoušková
66Dolní Krupá HBVít Eisenvort
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. KámenHB
05. 07. LisovPJ
06. 07. Žižkovo PoleHB
07. 07. VidiceDO
07. 07. KvětinovHB
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. VěžHB
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.