Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Česká Bělá Kdy: 16. 09. 2017 11:00
Kontakt:   Michal Semerád Telefon:  735 890 330
Začátek rezervace: 02. 09. 2017 11:00 Konec rezervace: 16. 09. 2017 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Česká Bělá BHBKateřina Dipoldová
22Věž HBMartin Bárta
33Nová Ves u Světlé HBJiří Kubíček
44Vepříkov HBSDHVepříkov
55Kynice HBMartin Bárta
66Pohled HBJakub Vašíček
77Světlá nad Sázavou AHBmichal schoula
88Žižkovo Pole BHBJaromír Joukl
99Petrovice HBJakub Heřmánek
1010Květinov HBMartin Fikar
1111Česká Bělá AHBMilan Kubát
1215Česká Bělá comebackHBMilan Kubát
1320Kámen HBmichal koubek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Česká Bělá xsHBVáclav Rakušan
22Pohled HBJakub Vašíček
33Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková
44Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
55Herálec HBKateřina Stojanová
66Kejžlice PELenka Prokopová
77Nová Ves u Světlé HBJiří Kubíček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pohled HBJakub Vašíček
22Ždírec nad Doubravou HBVáclav Rakušan
33Nová Ves u Světlé HBJiří Kubíček
44Česká Bělá xsHBVáclav Rakušan
55Herálec HBMíša Janoušková
66Dolní Krupá HBVít Eisenvort
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 09. Sportovní areálVS
23. 09. Kostelec n/Č lesyKO
23. 09. Areál Mšk HurbanovoKN
23. 09. Benešov u SemilSM
23. 09. stadion Lokomotiva olomoucOL
23. 09. VýklekyPR
23. 09. Olomouc stadion Lokomotiva TFCOL
23. 09. Kamenná - koupalištěTR
23. 09. Chlum u TřeboněJH
23. 09. SoběsukyPV
23. 09. KosořiceMB
23. 09. Police - zámecký areálTR
24. 09. JámaPT
24. 09. HenčlovPR
24. 09. TřebeloviceTR
30. 09. DřevohosticePR
30. 09. Staňkov, fotbalové hřištěDO
30. 09. Radotice, hřištěTR
30. 09. Areal SDH Podhradní LhotaKM
30. 09. PloukoniceSM
07. 10. ChlumčanyPJ
07. 10. Nová Ves, hřiště nad Novou VsíDO
14. 10. Jeseník - fotbalové hřištěJE
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
09. 12. ProsetínCR
22. 12. Olomouc - pohár starosky OSHOL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.