Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Kdy: 24. 09. 2017 09:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 10. 09. 2017 19:00 Konec rezervace: 24. 09. 2017 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jáma APTMiluše Schwingerová
22Třísov CKPavel Klimeš
33Dolany PTZdeněk Martan
44Žihobce KTPepík F.
55Horní Poříčí STMartin Kantner
66Vacov PTMichal Roučka
77Jáma BPTMiluše Schwingerová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Třísov CKPavel Klimeš
22Jáma PTMiluše Schwingerová
33Budilov APTJarda Mareš
44Vacov PTMichal Roučka
55Žihobce KTPepík F.
68Dřešín STJiří Záhorský
720Horní Poříčí STMartin Kantner

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vacov PTMichal Roučka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. LisovPJ
07. 07. VidiceDO
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
11. 08. MokroušePJ
12. 08. Štěnovický BorekPJ
19. 08. VítoniceKM
25. 08. StříbroTC
25. 08. SendražiceKO
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.