Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Bukovina u Čisté, pod Kaňkem

Pozvánka | Obnovit
Kde: Sky run fighter, putovní pohár velitele SDH Kdy: 21. 10. 2017 10:00
Kontakt:   Jan Prokeš Telefon:  733643221
Začátek rezervace: 01. 08. 2017 10:00 Konec rezervace: 14. 10. 2017 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Bukovina u Čisté, Semily Jan Prokeš
2. Roztoky u Jilemnice, Semily Jan Prokeš
3. Valteřice, Semily Jan Prokeš
4. Bukovina u Čisté, Muži ,,B,,Semily Jan Prokeš
5. Vrchovina, Jičín Renata Šímová
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7. Levínská Olešnice, Semily Jan Prokeš
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Bukovina u Čisté, Semily Jan Prokeš
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3. Vrchovina, Jičín Renata Šímová
4. Bukovina u Čisté, Ženy ,,B,,Semily Jan Prokeš
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
24. 09. JámaPT
24. 09. HenčlovPR
24. 09. TřebeloviceTR
30. 09. DřevohosticePR
30. 09. Městský stadion Horšovský TýnDO
30. 09. Staňkov, fotbalové hřištěDO
30. 09. Radotice, hřištěTR
30. 09. Areal SDH Podhradní LhotaKM
30. 09. PloukoniceSM
07. 10. ChlumčanyPJ
07. 10. Nová Ves, hřiště nad Novou VsíDO
14. 10. Jeseník - fotbalové hřištěJE
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
09. 12. ProsetínCR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.