Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: VII. ročník O putovní pohár SDH Knínice Kdy: 17. 09. 2017 13:00
Kontakt:   Jiří jakubec Telefon:  725708739
Začátek rezervace: 14. 08. 2017 13:00 Konec rezervace: 16. 09. 2017 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Knínice JILukáš Novák
22Strachoňovice JIJiří Líčka
33Bítovánky TRJakub Navratil
44Knínice PS12JILukáš Novák
55Markvarec JHmartin pecha
66Dešná B, PS 12JHAleš Coufal
77Štěpkov TRsdh stepkov
88Strachoňovice PS 12JIJiří Líčka
99Menhartice PS 12TRPavel Ellinger
1010Bítovánky , PS 12TRJakub Navratil
1111Třebíč Ptáčov Ps 12TRRadek Dvořák
1212Dešná BJHAleš Coufal
1313Mysletice PS 12JIStanislav Dolský
1414Cidlina PS12 TRJan Novák
1515Krahulov TRAlena Hekerlová
1616Příložany TRMichal Machálek
1717Rácovice TRMartin Fiala
1818Budeč JHMatěj Šmahel
1921Rácovice TRMartin Fiala
2041Mysletice JIStanislav Dolský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Strachoňovice JIJiří Líčka
25Třebíč Ptáčov Ps 12TRRadek Dvořák
36Krahulov TRAlena Hekerlová
47Kostníky TRDankaKa
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. LisovPJ
07. 07. VidiceDO
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
11. 08. MokroušePJ
12. 08. Štěnovický BorekPJ
19. 08. VítoniceKM
25. 08. StříbroTC
25. 08. SendražiceKO
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.