Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: VII. ročník O putovní pohár SDH Knínice Kdy: 17. 09. 2017 13:00
Kontakt:   Jiří jakubec Telefon:  725708739
Začátek rezervace: 14. 08. 2017 13:00 Konec rezervace: 16. 09. 2017 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Knínice JILukáš Novák
22Strachoňovice JIJiří Líčka
33Bítovánky TRJakub Navratil
44Knínice PS12JILukáš Novák
55Markvarec JHmartin pecha
66Dešná B, PS 12JHAleš Coufal
77Štěpkov TRsdh stepkov
88Strachoňovice PS 12JIJiří Líčka
99Menhartice PS 12TRPavel Ellinger
1010Bítovánky , PS 12TRJakub Navratil
1111Třebíč Ptáčov Ps 12TRRadek Dvořák
1212Dešná BJHAleš Coufal
1313Mysletice PS 12JIStanislav Dolský
1414Cidlina PS12 TRJan Novák
1515Krahulov TRAlena Hekerlová
1616Příložany TRMichal Machálek
1717Rácovice TRMartin Fiala
1818Budeč JHMatěj Šmahel
1921Rácovice TRMartin Fiala
2041Mysletice JIStanislav Dolský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Strachoňovice JIJiří Líčka
25Třebíč Ptáčov Ps 12TRRadek Dvořák
36Krahulov TRAlena Hekerlová
47Kostníky TRDankaKa
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 09. Sportovní areálVS
23. 09. Kostelec n/Č lesyKO
23. 09. Areál Mšk HurbanovoKN
23. 09. Benešov u SemilSM
23. 09. stadion Lokomotiva olomoucOL
23. 09. VýklekyPR
23. 09. Olomouc stadion Lokomotiva TFCOL
23. 09. Kamenná - koupalištěTR
23. 09. Chlum u TřeboněJH
23. 09. SoběsukyPV
23. 09. KosořiceMB
23. 09. Police - zámecký areálTR
24. 09. JámaPT
24. 09. HenčlovPR
24. 09. TřebeloviceTR
30. 09. DřevohosticePR
30. 09. Staňkov, fotbalové hřištěDO
30. 09. Radotice, hřištěTR
30. 09. Areal SDH Podhradní LhotaKM
30. 09. PloukoniceSM
07. 10. ChlumčanyPJ
07. 10. Nová Ves, hřiště nad Novou VsíDO
14. 10. Jeseník - fotbalové hřištěJE
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
09. 12. ProsetínCR
22. 12. Olomouc - pohár starosky OSHOL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.