Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Areál Mšk Hurbanovo

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohár primátorky mesta Hurbanovo Kdy: 23. 09. 2017 08:30
Kontakt:   DHZ Hurbanovo Telefon:  +421905241522
Začátek rezervace: 21. 08. 2017 00:00 Konec rezervace: 21. 09. 2017 00:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Hurbanovo, muži-športKomárno Stefan Bogner
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3. Mlyňany, Muži / klasikaZlaté Moravce Stefan Bogner
4. Imeľ, "A" muži-športKomárno Big Boss
5. Žlutice, Muži / klasikaKarlovy Vary Stefan Bogner
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7. Hurbanovo, ženy-klasikaKomárno Stefan Bogner
8. Imeľ, ženy-športKomárno Big Boss
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10. Hurbanovo, ženy-športKomárno Stefan Bogner
11. Imeľ, OLD WARRIORS-klasikaKomárno Big Boss
12. Mlyňany, Ženy / športZlaté Moravce Stefan Bogner
13. Orechová Potôň, Dunajská Streda Peter Zirig
14. Hurbanovo, muži-klasikaKomárno Stefan Bogner
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16. Žlutice, Ženy / klasikaKarlovy Vary Stefan Bogner
17. Mlyňany, Ženy /klasikaZlaté Moravce Stefan Bogner
18. Žlutice, Muži / športKarlovy Vary Stefan Bogner
19. Imeľ, dorast-klasikaKomárno Big Boss
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22. Mlyňany, Muži / športZlaté Moravce Stefan Bogner
23. Žlutice, Ženy / športKarlovy Vary Stefan Bogner
24. Imeľ, dorast-športKomárno Big Boss
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 09. Sportovní areálVS
23. 09. Kostelec n/Č lesyKO
23. 09. Areál Mšk HurbanovoKN
23. 09. Benešov u SemilSM
23. 09. stadion Lokomotiva olomoucOL
23. 09. VýklekyPR
23. 09. Olomouc stadion Lokomotiva TFCOL
23. 09. Kamenná - koupalištěTR
23. 09. Chlum u TřeboněJH
23. 09. SoběsukyPV
23. 09. KosořiceMB
23. 09. Police - zámecký areálTR
24. 09. JámaPT
24. 09. HenčlovPR
24. 09. TřebeloviceTR
30. 09. DřevohosticePR
30. 09. Staňkov, fotbalové hřištěDO
30. 09. Radotice, hřištěTR
30. 09. Areal SDH Podhradní LhotaKM
30. 09. PloukoniceSM
07. 10. ChlumčanyPJ
07. 10. Nová Ves, hřiště nad Novou VsíDO
14. 10. Jeseník - fotbalové hřištěJE
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
09. 12. ProsetínCR
22. 12. Olomouc - pohár starosky OSHOL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.