Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohár primátorky mesta Hurbanovo Kdy: 23. 09. 2017 08:30
Kontakt:   DHZ Hurbanovo Telefon:  +421905241522
Začátek rezervace: 21. 08. 2017 00:00 Konec rezervace: 21. 09. 2017 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Hurbanovo muži-športKNStefan Bogner
23Pribeta Ženy / klasikaKNStefan Bogner
34Mlyňany Muži / klasikaZMStefan Bogner
45Imeľ "A" muži-športKNBig Boss
56Žlutice Muži / klasikaKVStefan Bogner
67Váhovce Muži / klasikaGAStefan Bogner
78Hurbanovo ženy-klasikaKNStefan Bogner
89Pribeta Muži / klasikaKNStefan Bogner
910Nesvady Ženy / športKNStefan Bogner
1011Hurbanovo ženy-športKNStefan Bogner
1112Imeľ OLD WARRIORS-klasikaKNBig Boss
1213Mlyňany Ženy / športZMStefan Bogner
1314Orechová Potôň DSPeter Zirig
1415Hurbanovo muži-klasikaKNStefan Bogner
1516Nesvady Muži A / športKNStefan Bogner
1617Žlutice Ženy / klasikaKVStefan Bogner
1718Mlyňany Ženy /klasikaZMStefan Bogner
1819Žlutice Muži / športKVStefan Bogner
1920Branč ženy / športNRStefan Bogner
2021Imeľ Dorast / klasikaKNStefan Bogner
2122Pribeta Muži / športKNStefan Bogner
2223Mlyňany Muži / športZMStefan Bogner
2324Žlutice Ženy / športKVStefan Bogner
2425Branč muži / športNRStefan Bogner
2526Nesvady Muži B / športKNStefan Bogner
2627Imeľ dorast / športKNStefan Bogner
2730Imeľ Ženy / športKNStefan Bogner
2831Branč Ženy / klasikaNRStefan Bogner
2934Imeľ Muži B / športKNStefan Bogner
3035Branč Muži / klasikaNRStefan Bogner
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. KámenHB
05. 07. LisovPJ
06. 07. Žižkovo PoleHB
07. 07. VidiceDO
07. 07. KvětinovHB
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. VěžHB
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.